SCHWARZMÜLLER SPA3/E

  • 2016
  • ŠEDÁ
  • 0 cm³

VINVAVJS1339GH381580

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 10:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339GH381580

STK propadla 16. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA3/E
Typ
/ S1
Datum 1. registrace
7. 12. 2016
Datum 1. registrace v ČR
7. 12. 2016
Barva
ŠEDÁ
Zdvihový objem
0 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 16. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
900 157 km
při prohlídce 16. 10. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
Rozsyspedition s.r.o.
od 9. 6. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 12. 2016 První registrace UNILEASING a.s. (IČO 25205552) Registr silničních vozidel
7. 12. 2016 Nový provozovatel Pavel Rozsypálek (IČO 46284788) Registr silničních vozidel
9. 6. 2021 Nový vlastník a provozovatel Rozsyspedition s.r.o. (IČO 06043411) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2018202020222024 4. 12. 2017: 104 331 km6. 12. 2018: 208 986 km2. 12. 2019: 304 965 km1. 12. 2020: 405 129 km8. 6. 2021: 468 340 km25. 10. 2021: 600 949 km24. 10. 2022: 607 425 km23. 10. 2023: 708 212 km21. 10. 2024: 797 788 km23. 9. 2025: 754 203 km16. 10. 2025: 900 157 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 10. 2025 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 900 157 km způsobilé bez závad 16. 10. 2026
23. 9. 2025 Technická silniční kontrola Praha (č. 9933) 754 203 km nižší než dříve způsobilé bez závad
21. 10. 2024 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 797 788 km způsobilé bez závad 21. 10. 2025
23. 10. 2023 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 708 212 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
23. 10. 2024
24. 10. 2022 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 607 425 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 10. 2023
25. 10. 2021 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 600 949 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 10. 2022
8. 6. 2021 Evidenční kontrola Kroměříž (č. 3729) 468 340 km způsobilé bez závad
1. 12. 2020 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 405 129 km způsobilé bez závad 1. 12. 2021
2. 12. 2019 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 304 965 km způsobilé bez závad 2. 12. 2020
6. 12. 2018 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 208 986 km způsobilé bez závad 6. 12. 2019
4. 12. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 104 331 km způsobilé bez závad 4. 12. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)
    Nový provozovatel Pavel Rozsypálek (IČO 46284788)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2017
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2018 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-17-12-0021
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-12-0062
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-12-0003
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-12-0009
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-06-0071
  7. Nový vlastník a provozovatel Rozsyspedition s.r.o. (IČO 06043411)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-10-0262
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-10-0203
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-10-0204
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-10-0203
  12. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-25-09-0294
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-10-0147
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA3/E
Typ
/ S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339GH381580
PČV
14348886
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA NÁVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Datum 1. registrace
7. 12. 2016
Datum 1. registrace v ČR
7. 12. 2016
Druh (typ)
06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Typ motoru
- POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
T 6310+1310+ 1310
Provozní hmotnost
5620
Hmotnosti zatížení SZ
12000
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8121-005-00
ES/EU
e1*2007/46*0577*03
Číslo TP
UH579405
Číslo ORV
UBC207695
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102

Další ověření (externí odkazy)