SCHWARZMÜLLER SPA3/E

  • 2017
  • ŠEDÁ

VINVAVJS1339GH386788

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 19:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339GH386788

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA3/E
Typ
/ S1
Datum 1. registrace
5. 1. 2017
Datum 1. registrace v ČR
5. 1. 2017
Barva
ŠEDÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
610 114 km
při prohlídce 25. 9. 2021
2
Vlastníci v registru
Zasilatelství Řehák s.r.o.
od 25. 9. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 1. 2017 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
5. 1. 2017 Nový provozovatel Zasilatelství Řehák s.r.o. (IČO 27264262) Registr silničních vozidel
25. 9. 2023 Nový vlastník Zasilatelství Řehák s.r.o. (IČO 27264262) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000400 000600 000800 000 20202021 3. 1. 2019: 265 794 km2. 1. 2020: 390 319 km17. 9. 2020: 478 663 km25. 9. 2021: 610 114 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 8. 2026 Pravidelná STK Jihlava (č. 3714) – způsobilé bez závad 25. 8. 2027
24. 3. 2026 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé bez závad 24. 3. 2027
28. 8. 2025 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
28. 8. 2026
7. 9. 2024 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
7. 9. 2025
9. 9. 2023 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé bez závad 9. 9. 2024
18. 4. 2023 Technická silniční kontrola Jihlava (č. 7716) – způsobilé bez závad
9. 3. 2023 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) – způsobilé bez závad
17. 9. 2022 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 9. 2023
25. 9. 2021 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 610 114 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
25. 9. 2022
15. 10. 2020 Technická silniční kontrola Praha (č. 7701) – způsobilé bez závad
17. 9. 2020 Pravidelná STK Jihlava (č. 3714) 478 663 km způsobilé bez závad 17. 9. 2021
2. 1. 2020 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 390 319 km způsobilé bez závad 2. 1. 2021
3. 1. 2019 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 265 794 km způsobilé bez závad 3. 1. 2020
2. 2. 2018 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3523) – způsobilé bez závad 4. 1. 2019
4. 1. 2018 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) – dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.2.2.1.2 Vozidlo uvedené do provozu v ČR od 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem. vážná
3. 2. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel Zasilatelství Řehák s.r.o. (IČO 27264262)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2018 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-18-01-0209
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2019 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-18-02-0127
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2020 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-01-0098
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-01-0025
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2021 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-20-09-0124
  7. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-20-10-0174
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-09-2629
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-09-1677
  10. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-23-03-0199
  11. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Vrchlického 46, 58724, Jihlava · protokol CZ-7716-23-04-0026
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-09-0699
  13. Nový vlastník Zasilatelství Řehák s.r.o. (IČO 27264262)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-09-0542
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-08-2095
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2027 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-26-03-2126
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2027 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-26-08-0058
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA3/E
Typ
/ S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339GH386788
PČV
14389302
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA NÁVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Datum 1. registrace
5. 1. 2017
Datum 1. registrace v ČR
5. 1. 2017
Druh (typ)
06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
14040/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
T6380+1410+1310
Provozní hmotnost
7440
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 39000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
9000/ 9000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13500
Ložná šířka
2470
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ
Barva doplňková
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8121-005-00
ES/EU
E1*2007/46*0577*03
Číslo TP
UH579458
Číslo ORV
UBG584272
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*8: DLE VÝROBCE
*10: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
*19: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SOR IBERICA S.A., ALZIRA, ŠPANĚLSKO
UNICAR S.R.L., SEDICO, ITÁLIE
UNIVAN S.P.A., PIEVESESTINA, ITÁLIE
LAMBERET BP, CYR SUR MENTHON, FRANCIE
*20: DLE PROVEDENÍ
*28, 29, 31: DLE PROVEDENÍ
*32: T.... + 1 410 + 1 410, T.... + 1 310 + 1 410, T.... + 1 410 + 1
310
*33, 34, 35: DLE PROVEDENÍ
*36: 39 000/39 000
44 000/41 000
44 000/44 000
*37: T 12 000;9 000/9 000;9 000/9 000;9 000/9 000
(POUZE PŘI ALESPOŇ JEDNOM DÍLČÍM ROZVORU 1 410)
T 17 000;9 000/8 000;9 000/8 000;9 000/8 000
T 17 000;9 000/9 000;9 000/9 000;9 000/9 000
(POUZE PŘI ALESPOŇ JEDNOM DÍLČÍM ROZVORU 1 410)
*42: TŘÍDA S - ČEP 3,5”
*44, 45, 46: DLE SPECIFIKACE VÝROBCE NÁPRAV A VOZIDLA
*60: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU FL, AT.
PROVOZ SOUPRAVY PŘI OKAMŽITÉ HMOTNOSTI NAD 48 t PODLÉHÁ REŽIMU
ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ SILNIC PODLE ZÁKONA Č. 13/1997 Sb.
PROVOZ SOUPRAVY O CELKOVÉ DÉLCE NAD 16,5 m PODLÉHÁ REŽIMU
ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ SILNIC PODLE ZÁKONA Č. 13/1997 Sb.
NÁVĚS JE ROZTAŽITELNÝ S VARIABILNÍMI PARAMETRY:
*29: 13 920 AŽ 19 920
*32: T 6 290 AŽ 12 290 + 1 310 + 1 310
*33: 13 620 AŽ 19 620]
* Číslo homologace typu ES e1*2007/46*0577*03
*36: 39 000/36 000
*37: T 12 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)