SCHWARZMÜLLER SPA3/E

  • 2017
  • ŠEDÁ

VINVAVJS1339HD397194

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339HD397194

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA3/E
Typ
/ S1
Datum 1. registrace
19. 7. 2017
Datum 1. registrace v ČR
19. 7. 2017
Barva
ŠEDÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 1. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
54 401 km
při prohlídce 31. 5. 2020
1
Vlastníků v registru
UNITRADE, spol. s r.o.
od 19. 7. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 7. 2017 První registrace UNITRADE, spol. s r.o. (IČO 18188371) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 6. 2026 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 1. 6. 2027
3. 6. 2025 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 3. 6. 2026
7. 6. 2024 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 7. 6. 2025
13. 7. 2023 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 13. 7. 2024
12. 6. 2023 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – dočasně způsobilé 1 vážná 12. 7. 2023
17. 6. 2022 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé bez závad 17. 6. 2023
18. 6. 2021 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé bez závad 18. 6. 2022
22. 6. 2020 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 22. 6. 2021
31. 5. 2020 Technická silniční kontrola Praha (č. 9933) 54 401 km způsobilé bez závad
25. 6. 2019 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) – způsobilé bez závad 25. 6. 2020
28. 6. 2018 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) – způsobilé bez závad 28. 6. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel UNITRADE, spol. s r.o. (IČO 18188371)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2018
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-06-0352
  3. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-19-04-2032
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-06-0296
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-06-0260
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-06-0337
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2023 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-22-06-0294
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-06-0099
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-07-0067
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-06-0060
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-06-0024
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-06-0014
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA3/E
Typ
/ S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339HD397194
PČV
14705774
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA NÁVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Datum 1. registrace
19. 7. 2017
Datum 1. registrace v ČR
19. 7. 2017
Druh (typ)
06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
1310; 1310
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
6340
Hmotnosti zatížení SZ
12000
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
36000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
8000/ 8000
8000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 19.5 156J / 22.5 X 11.75
385/65 R 19.5 156J / 22.5 X 11.75
385/65 R 19.5 156J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8121-005-00
ES/EU
e1*2007/46*0577*03
Číslo TP
UI223601
Číslo ORV
UBF185228
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*8: DLE VÝROBCE
*10: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
*19: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SOR IBERICA S.A., ALZIRA, ŠPANĚLSKO
UNICAR S.R.L., SEDICO, ITÁLIE
UNIVAN S.P.A., PIEVESESTINA, ITÁLIE
LAMBERET BP, CYR SUR MENTHON, FRANCIE
*20: DLE PROVEDENÍ
*28, 29, 31: DLE PROVEDENÍ
*32: T.... + 1 410 + 1 410, T.... + 1 310 + 1 410, T.... + 1 410 + 1
310
*33, 34, 35: DLE PROVEDENÍ
*36: 39 000/39 000
44 000/41 000
44 000/44 000
*37: T 12 000;9 000/9 000;9 000/9 000;9 000/9 000
(POUZE PŘI ALESPOŇ JEDNOM DÍLČÍM ROZVORU 1 410)
T 17 000;9 000/8 000;9 000/8 000;9 000/8 000
T 17 000;9 000/9 000;9 000/9 000;9 000/9 000
(POUZE PŘI ALESPOŇ JEDNOM DÍLČÍM ROZVORU 1 410)
*42: TŘÍDA S - ČEP 3,5”
*44, 45, 46: DLE SPECIFIKACE VÝROBCE NÁPRAV A VOZIDLA
*60: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU FL, AT.
PROVOZ SOUPRAVY PŘI OKAMŽITÉ HMOTNOSTI NAD 48 t PODLÉHÁ REŽIMU
ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ SILNIC PODLE ZÁKONA Č. 13/1997 Sb.
PROVOZ SOUPRAVY O CELKOVÉ DÉLCE NAD 16,5 m PODLÉHÁ REŽIMU
ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ SILNIC PODLE ZÁKONA Č. 13/1997 Sb.
NÁVĚS JE ROZTAŽITELNÝ S VARIABILNÍMI PARAMETRY:
*29: 13 920 AŽ 19 920
*32: T 6 290 AŽ 12 290 + 1 310 + 1 310
*33: 13 620 AŽ 19 620]
* Číslo homologace typu ES e1*2007/46*0577*03
*36: 39 000/36 000
*37: T 12 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)