SCHWARZMÜLLER SPA3/E
- 2017
- ŠEDÁ
VINVAVJS1339HH393276
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339HH393276
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHWARZMÜLLER
- Model
- SPA3/E
- Typ
- / S1
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 13. 4. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 4. 2017
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Enelgo s.r.o. (IČO 04666721) od 13. 4. 2017
- Vlastník: Enelgo s.r.o. (IČO 04666721) od 6. 5. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 4. 2017 | První registrace | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 13. 4. 2017 | Nový provozovatel | Enelgo s.r.o. (IČO 04666721) | Registr silničních vozidel |
| 6. 5. 2022 | Nový vlastník | Enelgo s.r.o. (IČO 04666721) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 12. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | 2 lehké | 8. 12. 2026 |
| 9. 6. 2025 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 6. 2026 |
| 6. 6. 2024 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | – | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2025 |
| 12. 6. 2023 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | – | způsobilé | 2 lehké | 12. 6. 2024 |
| 20. 6. 2022 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | – | způsobilé | 3 lehké | 20. 6. 2023 |
| 2. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Staré Město (č. 3719) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 18. 6. 2021 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 6. 2022 |
| 26. 6. 2020 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 6. 2021 |
| 21. 2. 2020 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | – | způsobilé | 3 lehké | 21. 2. 2021 |
| 21. 2. 2020 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | – | způsobilé | 3 lehké | 21. 2. 2021 |
| 7. 12. 2018 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 12. 2019 |
| 16. 11. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 11. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel Enelgo s.r.o. (IČO 04666721)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2018 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-17-11-0183
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2019 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-18-12-0080
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2021 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-20-02-0241Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2021 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-20-02-0243
-
Konec vyřazení z provozu LUHAČOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2021 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-20-06-0351
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2022 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-21-06-0202
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-22-05-0010
-
Nový vlastník Enelgo s.r.o. (IČO 04666721)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2023 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-22-06-0198
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2024 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-23-06-0115
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2025 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-24-06-0062
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2026 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-25-06-0086
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-12-0225
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (SCHWARZMÜLLER SPA3/E 2017 v ČR obvykle 2,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,9 %
Srovnáváme s 91 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHWARZMÜLLER SPA3/E
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHWARZMÜLLER
- Obchodní označení
- SPA3/E
- Typ
- / S1
- Typ kód
- S1
- VIN
- VAVJS1339HH393276
- PČV
- 14539706
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Druh vozidla 2. ř.
- DA NÁVĚS
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 13. 4. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 4. 2017
- Druh (typ)
- 99 KAROSERIE NEUVEDENA V SOUPISU
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 14040/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- T 6480;1310; 1310
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7320
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 36000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 13500
- Ložná šířka
- 2470
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8121-005-00
- Číslo TP
- UH936337
- Číslo ORV
- UBD244674
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 102
- Doplňkový text na TP
- CZ/0008/760256114 13.3.2022-13.3.2023
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VAVJS1339HH393276
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.