SCHWARZMÜLLER SPA3/E
- 2018
- ŠEDÁ
VINVAVJS1339JD409464
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339JD409464
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHWARZMÜLLER
- Model
- SPA3/E
- Typ
- / S1
- Datum 1. registrace
- 10. 9. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 9. 2018
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: S T A M I L spol. s r.o. (IČO 60281294) od 14. 10. 2019
- Vlastník: S T A M I L spol. s r.o. (IČO 60281294) od 3. 4. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 9. 2018 | První registrace | Schwarzmüller s.r.o. (IČO 46885820) | Registr silničních vozidel |
| 14. 10. 2019 | Nový vlastník | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 14. 10. 2019 | Nový provozovatel | S T A M I L spol. s r.o. (IČO 60281294) | Registr silničních vozidel |
| 3. 4. 2024 | Nový vlastník | S T A M I L spol. s r.o. (IČO 60281294) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 6. 2026 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2027 |
| 24. 6. 2025 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2026 |
| 4. 11. 2024 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2025 |
| 29. 9. 2023 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 9. 2024 |
| 12. 10. 2022 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 10. 2023 |
| 15. 10. 2021 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 10. 2022 |
| 13. 10. 2020 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 10. 2021 |
| 5. 10. 2019 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Schwarzmüller s.r.o. (IČO 46885820)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 10. 9. 2019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2020 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-19-10-0240
-
Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel S T A M I L spol. s r.o. (IČO 60281294)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2021 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-20-10-0528
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2022 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-21-10-0767
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2023 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-22-10-0452
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2024 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-23-09-0842
-
Nový vlastník S T A M I L spol. s r.o. (IČO 60281294)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2025 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-24-11-0086
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2026 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-25-06-0808
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2027 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-26-06-0710
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (47)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHWARZMÜLLER
- Obchodní označení
- SPA3/E
- Typ
- / S1
- Typ kód
- S1
- VIN
- VAVJS1339JD409464
- PČV
- 15388227
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Druh vozidla 2. ř.
- DA NÁVĚS
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- WILHELM SCHWARZMÜLLER GMBH, RAKOUSKO
- Datum 1. registrace
- 10. 9. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 9. 2018
- Druh (typ)
- 06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13840/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- T 6310+1310+1310
- Provozní hmotnost
- 6200
- Hmotnosti zatížení SZ
- 12000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 36000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/ - Ložná délka
- 13620
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WILHELM SCHWARZMÜLLER GMBH, RAKOUSKO
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H 50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1. 5. 8121
- ES/EU
- e1*2007/46*0577*04
- Číslo ORV
- UBI564166
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 102
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*8: DLE VÝROBCE
*10: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
*19: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SOR IBERICA S.A., ALZIRA, ŠPANĚLSKO
UNICAR S.R.L., SEDICO, ITÁLIE
UNIVAN S.P.A., PIEVESESTINA, ITÁLIE
LAMBERET BP, CYR SUR MENTHON, FRANCIE
*20: DLE HOMOLOGACE E1*2007/46*0577*04
*28,29,31: DLE HOMOLOGACE E1*2007/46*0577*04
*32: DLE HOMOLOGACE E1*2007/46*0577*04
*33, 34, 35: DLE HOMOLOGACE E1*2007/46*0577*04
*36: DLE HOMOLOGACE E1*2007/46*0577*04
*37: DLE HOMOLOGACE E1*2007/46*0577*04
T 12 000;9 000/9 000;9 000/9 000;9 000/9 000
(POUZE PŘI ALESPOŇ JEDNOM DÍLČÍM ROZVORU 1 410)
T 17 000;9 000/8 000;9 000/8 000;9 000/8 000
T 17 000;9 000/9 000;9 000/9 000;9 000/9 000
(POUZE PŘI ALESPOŇ JEDNOM DÍLČÍM ROZVORU 1 410)
*42: TŘÍDA S - ČEP 3,5”
*44, 45, 46: DLE HOMOLOGACE E1*2007/46*0577*04
*60: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU FL, AT, OX, EXII, EXIII.
PROVOZ SOUPRAVY PŘI OKAMŽITÉ HMOTNOSTI NAD 48 T PODLÉHÁ REŽIMU
ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ SILNIC PODLE ZÁKONA Č. 13/1997 SB.
PROVOZ SOUPRAVY O CELKOVÉ DÉLCE NAD 16,5 M PODLÉHÁ REŽIMU
ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ SILNIC PODLE ZÁKONA Č. 13/1997 SB.
NÁVĚS JE ROZTAŽITELNÝ S VARIABILNÍMI PARAMETRY:
*29: 13 920 AŽ 20 920
*32: T 6 290 AŽ 13 290 + 1 310 + 1 310
*33: 13 620 AŽ 20 920]
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 6290+1310+1310+NEUVEDENO+NEUVEDENO+NEUVEDENO+NEUVEDENO+NEUVEDENO
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VAVJS1339JD409464
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.