SCHWARZMÜLLER SPA3/E
- 2018
- ŠEDÁ
VINVAVJS1339JD409482
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 5:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339JD409482
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHWARZMÜLLER
- Model
- SPA3/E
- Typ
- / S1
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 4. 9. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 9. 2018
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: S.H.CARGO s.r.o. (IČO 28829620) od 15. 3. 2021
- Vlastník: S.H.CARGO s.r.o. (IČO 28829620) od 24. 9. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 9. 2018 | První registrace | Schwarzmüller s.r.o. (IČO 46885820) | Registr silničních vozidel |
| 15. 3. 2021 | Nový vlastník | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 15. 3. 2021 | Nový provozovatel | S.H.CARGO s.r.o. (IČO 28829620) | Registr silničních vozidel |
| 24. 9. 2025 | Nový vlastník | S.H.CARGO s.r.o. (IČO 28829620) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 2. 2026 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 2 lehké | 10. 2. 2027 |
| 11. 2. 2025 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 2. 2026 |
| 12. 2. 2024 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 2. 2025 |
| 13. 2. 2023 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 2. 2024 |
| 11. 2. 2022 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 2. 2023 |
| 12. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 8. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2021 |
| 17. 9. 2019 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | 2 lehké | 17. 9. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Schwarzmüller s.r.o. (IČO 46885820)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2020 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-19-09-0737
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-08-4435
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-03-0152
-
Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel S.H.CARGO s.r.o. (IČO 28829620)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-22-02-0141
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-23-02-0160
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-24-02-0133
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-25-02-0103
-
Nový vlastník S.H.CARGO s.r.o. (IČO 28829620)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-26-02-0101
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (SCHWARZMÜLLER SPA3/E 2018 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 58 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHWARZMÜLLER SPA3/E
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHWARZMÜLLER
- Obchodní označení
- SPA3/E
- Typ
- / S1
- Typ kód
- S1
- VIN
- VAVJS1339JD409482
- PČV
- 15380543
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Druh vozidla 2. ř.
- DA NÁVĚS
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- WILHELM SCHWARZMULLER GMBH, RAKOUSKO
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 4. 9. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 9. 2018
- Druh (typ)
- 06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13840/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- T6310+1310+1310
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6300
- Hmotnosti zatížení SZ
- 12000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 36000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/ - Ložná délka
- 13620
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 435/50 R 19.5 160 J/ 14.00 X 19.5
435/50 R 19.5 160 J/ 14.00 X 19.5
435/50 R 19.5 160 J/ 14.00 X 19.5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WILHELM SCHWARZMULLER GMBH, RAKOUSKO
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H 50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1. 5. 8121
- ES/EU
- e1*2007/46*0577*04
- Číslo ORV
- UBL227469
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 102
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
*8: DLE VÝROBCE
*10: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
*19: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SOR IBERICA S.A., ALZIRA, ŠPANĚLSKO
UNICAR S.R.L., SEDICO, ITÁLIE
UNIVAN S.P.A., PIEVESESTINA, ITÁLIE
LAMBERET BP, CYR SUR MENTHON, FRANCIE
*20: dle homologace e1*2007/46*0577*04
*28,29,31: dle homologace e1*2007/46*0577*04
*32: dle homologace e1*2007/46*0577*04
*33, 34, 35: dle homologace e1*2007/46*0577*04
*36: dle homologace e1*2007/46*0577*04
*37: dle homologace e1*2007/46*0577*04
T 12 000;9 000/9 000;9 000/9 000;9 000/9 000
(POUZE PŘI ALESPOŇ JEDNOM DÍLČÍM ROZVORU 1 410)
T 17 000;9 000/8 000;9 000/8 000;9 000/8 000
T 17 000;9 000/9 000;9 000/9 000;9 000/9 000
(POUZE PŘI ALESPOŇ JEDNOM DÍLČÍM ROZVORU 1 410)
*42: TŘÍDA S - ČEP 3,5”
*44, 45, 46: dle homologace e1*2007/46*0577*04
*60: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU FL, AT, OX, EXII, EXIII.
PROVOZ SOUPRAVY PŘI OKAMŽITÉ HMOTNOSTI NAD 48 t PODLÉHÁ REŽIMU
ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ SILNIC PODLE ZÁKONA Č. 13/1997 Sb.
PROVOZ SOUPRAVY O CELKOVÉ DÉLCE NAD 16,5 m PODLÉHÁ REŽIMU
ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ SILNIC PODLE ZÁKONA Č. 13/1997 Sb.
NÁVĚS JE ROZTAŽITELNÝ S VARIABILNÍMI PARAMETRY:
*29: 13 920 až 20 920
*32: T 6 290 až 13 290 + 1 310 + 1 310
*33: 13 620 až 20 920]
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VAVJS1339JD409482
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.