SCHWARZMÜLLER

  • 2007
  • ČERVENÁ

VINVAVSAC3387H243404

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 22:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVSAC3387H243404

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Typ
SCHWARZMÜLLER . 3/E-C4222 / 3/E-C4222
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
15. 2. 2007
Datum 1. registrace v ČR
15. 2. 2007
Barva
ČERVENÁ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
1
Vlastník v registru
Ladislava Šebková
od 15. 2. 2007

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 2. 2007 První registrace Ladislava Šebková (IČO 16483138) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 2. 2026 Pravidelná STK Praha (č. 3103) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 2. 2027
14. 5. 2025 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) – způsobilé bez závad
10. 2. 2025 Pravidelná STK Praha (č. 3103) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 2. 2026
5. 1. 2024 Pravidelná STK Praha (č. 3103) – způsobilé
2 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
5. 1. 2025
6. 1. 2023 Pravidelná STK Praha (č. 3103) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
6. 1. 2024
3. 1. 2022 Pravidelná STK Praha (č. 3103) – způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
3. 1. 2023
6. 1. 2021 Pravidelná STK Praha (č. 3103) – způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 1. 2022
6. 1. 2020 Pravidelná STK Praha (č. 3103) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
6. 1. 2021
13. 12. 2018 Pravidelná STK Praha (č. 3103) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 12. 2019
7. 12. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 12. 2018
1. 12. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
1. 12. 2017
19. 7. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) – způsobilé
3 lehké
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 7. 2017
1. 7. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) – způsobilé
6 lehkých
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.10.3.1 Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
1. 7. 2016
10. 6. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) – způsobilé
4 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 6. 2015
27. 5. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) – způsobilé
4 lehké
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
  • 4.6.2.3.2 Pro nepovinný (volitelný) zpětný světlomet použito světelné zařízení, určené pro jinou funkci osvětlení (např. dálkový, pracovní nebo mlhový světlomet). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
27. 5. 2014
3. 5. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) – způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.2.3.11.1 Označení obnovené pneumatiky (předpis EHK OSN č. 108 a č. 109) je poškozené nebo chybí. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
3. 5. 2013
28. 4. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) – způsobilé bez závad 28. 4. 2012
28. 4. 2010 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) – způsobilé
2 lehké
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
28. 4. 2011
28. 4. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) – způsobilé bez závad 28. 4. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Ladislava Šebková (IČO 16483138)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2008
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2010 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-09-04-1946
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2011 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-10-04-2103
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2012 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-11-04-2106
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2013 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-12-05-0155
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2014 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2014 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-13-05-2071
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2015 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-14-06-0468
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2015 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2016 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2016 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-15-07-0031
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2017 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2017 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-16-07-0685
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2017 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-16-12-0033
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2018 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-17-12-0048
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2019 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-18-12-0091
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2021 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-20-01-0038
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2022 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-21-01-0041
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2023 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-22-01-0002
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2024 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-23-01-0066
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2025 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-24-01-0045
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2026 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-25-02-0063
  19. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-25-05-0161
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2027 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-26-02-0080
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (42)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Typ
SCHWARZMÜLLER . 3/E-C4222 / 3/E-C4222
Typ kód
3/E-C4222
VIN
VAVSAC3387H243404
PČV
10455782
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
15. 2. 2007
Datum 1. registrace v ČR
15. 2. 2007
Druh (typ)
NOSIČ KONTEJNERŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7440/ 2550/ 1350
Rozvor [mm]
T2800-1310-1410
Provozní hmotnost
3700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
38000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
T1100-9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
2508-178-00
Číslo TP
UI748162
Číslo ORV
UAV196522
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Další záznamy
Návěs je určen pro přepravu výměnných nástaveb kontejnerů a cisteren.
Celkové rozměry návěsu jsou uvedeny bez výměnné nástavby.
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)