SCHWARZMÜLLER SPA

  • 2002
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • .

VINVAVSAP3382Z177992

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 11:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVSAP3382Z177992

Semafor rizik: červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA
Typ
SCHWARZMÜLLER SPA 3-E-19.5 W09 /
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
16. 12. 2002
Datum 1. registrace v ČR
16. 12. 2002
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
.
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

  • Vlastník: ŠIM s.r.o. (IČO 29042411) od 24. 4. 2020
  • Provozovatel: ŠIM s.r.o. (IČO 29042411) od 24. 4. 2020

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 7 (SCHWARZMÜLLER SPA 2002 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,9 %

Srovnáváme s 408 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHWARZMÜLLER SPA

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Z-Group bus a.s. (IČO 45192120)
  2. Nový provozovatel ZLÍNSKÁ DOPRAVNÍ A.S,TR.T.BATI 258,ZLÍN-LOUKY
  3. Nový provozovatel Zlínská dopravní, a.s. (IČO 49436333)
  4. Nový vlastník KCP Invest, a.s. (IČO 26682907)
  5. Nový provozovatel Železárny Veselí,a.s.
    Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 22. 2. 2011 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  6. Nový provozovatel Z-Group Steel Holding, a.s. (IČO 00011380)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  8. Nový vlastník NOVA leasing, a.s. "v likvidaci" (IČO 24687332)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2014 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2015 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  11. Nový vlastník Z-Group Steel Holding, a.s. (IČO 00011380)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2016 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2017 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2018 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-17-06-1055
  15. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2017 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-17-12-0808
  16. Nový vlastník a provozovatel FERROMET a.s. (IČO 00000884)
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2019 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-18-06-0076
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2020 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-19-06-0070
  19. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2019 · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-19-09-0203
  20. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  21. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2020 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-20-04-0194
  22. Nový vlastník a provozovatel ŠIM s.r.o. (IČO 29042411)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Nový vlastník – KCP Invest, a.s.
  • Nový vlastník – Credium, a.s., v likvidaci

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA
Typ
SCHWARZMÜLLER SPA 3-E-19.5 W09 /
Varianta
3-E-19.5
VIN
VAVSAP3382Z177992
PČV
9955603
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
SCHWARZMÜLLER, RAKOUSKO
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
16. 12. 2002
Datum 1. registrace v ČR
16. 12. 2002
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ NÍZKOLOŽNÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Palivo
.
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13920/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
t629; 1310; 1310
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
7200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
35000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
8000/ 8000
8000/ 8000
/
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
388/55 R 19.5 156J/ 11.75 X 19.5
388/55 R 19.5 156J/ 11.75 X 19.5
388/55 R 19.5 156J/ 11.75 X 19.5
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHWARZMÜLLER, RAKOUSKO
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
NÁVĚSNÝ ČEP 2
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
2508-077-00
Číslo TP
UH369115
Číslo ORV
UAT016912
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
VYŘAZENO MERO/63/29/OD/20 24.4.2020 PŘEVOD V DEPOZITU, ORV BUDE VYSTAVENO PŘI UKONČENÍ.
Další záznamy
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č.102/95 Sb. ve znění pozdějších
změn a doplňků s výjimkami (§/odst.):
71/1 - není počítač ujeté vzdálenosti,
101/1,4 - nevyznačeno číslo typového schválení a homologace dle EHK.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.