SCHWARZMÜLLER SPA 3/E
- 2003
- MODRÁ
VINVAVSAP3383Z192286
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 19:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVSAP3383Z192286
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 45 dnů (13. 6. 2014 až 28. 7. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHWARZMÜLLER SPA 3/E
- Typ
- SCHWARZMÜLLER SPA 3-E /
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 8. 12. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 12. 2003
- Barva
- MODRÁ
- Kategorie
- Ra4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Tomáš Pohl (IČO 86705563) od 4. 6. 2019
- Provozovatel: Tomáš Pohl (IČO 86705563) od 4. 6. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 12. 2003 | První registrace | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 8. 12. 2003 | Nový vlastník a provozovatel | BC LOGISTICS s.r.o. (IČO 25519581) | Registr silničních vozidel |
| 13. 6. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Leasekredit, a.s. (IČO 27677150) | Registr silničních vozidel |
| 28. 7. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | PonyTrans s.r.o. (IČO 28271343) | Registr silničních vozidel |
| 4. 6. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Tomáš Pohl (IČO 86705563) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 12. 2023 | Pravidelná STK | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 12. 2027 |
| 30. 10. 2019 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 3. 6. 2019 | Evidenční kontrola | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 10. 2018 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 10. 2019 |
| 10. 10. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 10. 2018 |
| 7. 9. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 9. 2017 |
| 28. 7. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 7. 2016 |
| 28. 7. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 7. 2015 |
| 1. 8. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 8. 2014 |
| 2. 8. 2012 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | 1 lehká
| 31. 7. 2013 |
| 31. 7. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 3 nebezpečné
| |
| 4. 8. 2011 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2012 |
| 4. 8. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | nezpůsobilé | 2 vážné, 2 nebezpečné
| |
| 3. 8. 2010 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2011 |
| 2. 8. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | nezpůsobilé | 1 vážná, 2 nebezpečné
| |
| 16. 9. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 516 987 km | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový vlastník a provozovatel BC LOGISTICS s.r.o. (IČO 25519581)
-
Konec: vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2010 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-09-09-0329
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-10-08-0012
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2011 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-10-08-0048
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2012 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUCPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2012 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-11-08-0089Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-11-08-0067
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-12-07-0475Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2013 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-12-08-0046Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2013 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2014 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUCPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2014 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-13-08-0027
-
Vyřazení z provozu OTROKOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel Leasekredit, a.s. (IČO 27677150)
-
Nový vlastník a provozovatel PonyTrans s.r.o. (IČO 28271343)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-14-07-0414Konec vyřazení z provozu OTROKOVICE
-
Vyřazení z provozu BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
-
Konec vyřazení z provozu BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2016 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-15-07-0419Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2016 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2017 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-16-09-0087Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2017 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Konec vyřazení z provozu BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-10-0166
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-10-0406
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-06-0022Konec vyřazení z provozu BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
-
Nový vlastník a provozovatel Tomáš Pohl (IČO 86705563)
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JOSEFA JUNGMANNA 1736, 50401, NOVÝ BYDŽOV · protokol CZ-3638-19-10-0667
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2027 · stanice: JOSEFA JUNGMANNA 1736, 50401, NOVÝ BYDŽOV · protokol CZ-3638-23-12-0428
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (47)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHWARZMÜLLER SPA 3/E
- Typ
- SCHWARZMÜLLER SPA 3-E /
- VIN
- VAVSAP3383Z192286
- PČV
- 6540238
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Druh vozidla 2. ř.
- DA NÁVĚS
- Kategorie vozidla
- Ra4
- Výrobce vozidla
- SCHWARZMÜLLER CZ S.R.O., ČR
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 8. 12. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 12. 2003
- Druh (typ)
- 02 BOČNICE
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13920/ 2550/ 2300
- Rozvor [mm]
- T6290-1310-1310
- Provozní hmotnost
- 6730
- Hmotnosti zatížení SZ
- 11000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 38000/ 35000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/ - Ložná délka
- 13620
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R 19,5 156 K/ 11,75 X 19,5
385/55 R 19,5 156 K/ 11,75 X 19,5
385/55 R 19,5 156 K/ 11,75 X 19,5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCHWARZMÜLLER CZ S.R.O., ČR
- Barva
- MODRÁ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H 50-X
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA161162
- Číslo ORV
- ZAB050746
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Doplňkový text na TP
- POJ.KOOPERATIVA,Č.6976828990-OD5.12.2003-31.12.2003; DNE 31.01.2014-DOČASNĚ VYŘAZENO POD Č.J. D028/2014-PLATNOST DO 31.01.201513.01.2015 VYŘAZENÍ Z PROVOZU, ČJ.: OD-6-3/RV-2015.04.02.2015 vyřazení ukončeno. Dne 01.11.2019 proveden zápis změn po přestavbě dle Rozhodnutí: NB-D/22390/2019/Baz/33.
- Další záznamy
- *22: BARVA: MODRÁ+ BÍLÁ
Alternativní provedení dle prohlášení výrobce:
*14: 2 300-4 000
*20: 01 PLOŠINA
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VAVSAP3383Z192286
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.