SCHWARZMÜLLER
- 2004
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
VINVAVSAP3384Z200646
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVSAP3384Z200646
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHWARZMÜLLER
- Typ
- SCHWARZMÜLLER SPA 3/E+ / SPA 3/E
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 30. 7. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 7. 2004
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Petr Maštálka (IČO 46511873) od 11. 8. 2010
- Provozovatel: Petr Maštálka (IČO 46511873) od 11. 8. 2010
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 7. 2004 | První registrace | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 30. 7. 2004 | Nový provozovatel | Jiří Kohoutek (IČO 62949357) | Registr silničních vozidel |
| 28. 6. 2010 | Nový provozovatel | Petr Maštálka (IČO 46511873) | Registr silničních vozidel |
| 11. 8. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | Petr Maštálka (IČO 46511873) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 7. 2019 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 7. 2020 |
| 19. 7. 2018 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 19. 7. 2019 |
| 20. 7. 2017 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 7. 2018 |
| 19. 7. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 3 vážné, 2 nebezpečné
| |
| 9. 5. 2017 | TSK - Opakovaná | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2017 |
| 4. 4. 2017 | Technická silniční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 8604) | 1 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 23. 4. 2017 |
| 28. 7. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 7. 2017 |
| 27. 7. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 7. 2016 |
| 29. 7. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 7. 2015 |
| 24. 7. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 7. 2014 |
| 7. 8. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 8. 2013 |
| 12. 8. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 8. 2012 |
| 5. 8. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 8. 2011 |
| 4. 9. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 234 568 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel Jiří Kohoutek (IČO 62949357)
-
Konec: vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2010 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-09-09-0189
-
Nový provozovatel Petr Maštálka (IČO 46511873)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2011 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-10-08-0239
-
Nový vlastník a provozovatel Petr Maštálka (IČO 46511873)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2012 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2012 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-11-08-0576
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2013 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2013 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-12-08-0362
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2014 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2014 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-13-07-1322
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2015 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-14-07-1534Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2015 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍNPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-15-07-0343
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-16-07-0351Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2017 · stanice: ŽIŽKOVO NÁMĚSTÍ 18, 50601, JIČÍN · protokol CZ-8604-17-03-0007
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-17-05-0116
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-17-07-0210
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-17-07-0216
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-18-07-0209
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-07-0286
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníkaVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JIČÍN
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHWARZMÜLLER
- Typ
- SCHWARZMÜLLER SPA 3/E+ / SPA 3/E
- Typ kód
- SPA 3/E
- VIN
- VAVSAP3384Z200646
- PČV
- 6364039
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 30. 7. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 7. 2004
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13920/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 1310; 1310
- Provozní hmotnost
- 7190
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 38000/ 35000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 13620
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R 19,5 156 K/ 11,75 X 19,5
385/55 R 19,5 156 K/ 11,75 X 19,5
385/55 R 19,5 156 K/ 11,75 X 19,5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
- Výrobní číslo karoserie
- VAVSAP3384Z200646
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 2508-120-00
- Číslo TP
- UG233958
- Číslo ORV
- UAO357050
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Depozit č.j. 278/2007, doč.vyř.199/2020
- Další záznamy
- *36: 38 000/35 000
*37: T 11000; 9000/8000; 9000/8000; 9000/8000
[ Alternativní provedení vozidla :
* 1: NÁKLADNÍ NÁVĚS ADR
* 2: SKŘÍŇOVÝ
* 5: KOS 3/E, KOS T 3/E
*10: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČESKÁ REPUBLIKA
SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN, S.R.O., ČESKÁ REPUBLIKA
*19: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČESKÁ REPUBLIKA
SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN, S.R.O., ČESKÁ REPUBLIKA
*20: SKŘÍŇOVÁ
SKŘÍŇOVÁ CHLADÍRENSKÁ
*28, 29, 31, 32, 33, 34, 35: dle provedení
*36: 37 000/30 500
*37: T 9 500; 9 000/7 000; 9 000/7 000; 9 000/7 000
*44, 45, 46: dle specifikace výrobce náprav a vozidla
*60: Vozidlo plní podmínky ADR a je typu AT.]
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VAVSAP3384Z200646
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.