SCHWARZMÜLLER

  • 2004
  • MODRÁ-TMAVÁ

VINVAVSAP3384Z203034

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 0:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVSAP3384Z203034

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Typ
SCHWARZMÜLLER SPA 3/E+ / SPA 3/E
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
23. 9. 2004
Datum 1. registrace v ČR
23. 9. 2004
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
neuvedeno
4
Vlastníci v registru
LKW TRADE s.r.o.
od 31. 10. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 9. 2004 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
23. 9. 2004 Nový provozovatel NIKA Chrudim s.r.o. (IČO 25262963) Registr silničních vozidel
16. 10. 2013 Nový vlastník NIKA Chrudim s.r.o. (IČO 25262963) Registr silničních vozidel
21. 10. 2015 Nový vlastník a provozovatel NIKA Logistics a.s. (IČO 03624188) Registr silničních vozidel
31. 10. 2019 Nový vlastník a provozovatel LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 10. 2019 Evidenční kontrola Říčany (č. 3227) – způsobilé bez závad
17. 10. 2018 Opakovaná STK Olomouc (č. 3818) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.6.2.3.2 Pro nepovinný (volitelný) zpětný světlomet použito světelné zařízení, určené pro jinou funkci osvětlení (např. dálkový, pracovní nebo mlhový světlomet). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 9. 2019
17. 9. 2018 Pravidelná STK Prostějov (č. 3723) – dočasně způsobilé
7 lehkých, 3 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
  • 4.6.2.3.2 Pro nepovinný (volitelný) zpětný světlomet použito světelné zařízení, určené pro jinou funkci osvětlení (např. dálkový, pracovní nebo mlhový světlomet). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.1.1 Zjevné deformace, praskliny nebo lomy rámu, pomocného rámu nebo jiné nosné konstrukce vozidla. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.6.3.1 Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. vážná
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
17. 10. 2018
7. 9. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 9.6.3.1 Přihrádka pro zavazadla v autobusu je uvolněná nebo poškozená, ale tato závada neovlivňuje její funkci (bezpečnou přepravu zavazadel). lehká
7. 9. 2018
2. 9. 2016 Před schvál. tech. způsob. vozidla Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 10. 2015 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé bez závad
31. 8. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
31. 8. 2016
2. 9. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 9. 2015
9. 9. 2013 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 9. 2014
13. 9. 2012 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.8.3.1 Spojení spojkové hlavice s pneumatickým propojovacím vedením (hadicí) je uvolněné nebo poškozené avšak nemá vliv na těsnost nebo spolehlivost spojení. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
13. 9. 2013
9. 9. 2011 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
2 lehké
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 9. 2012
10. 9. 2010 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
5 lehkých
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5261 Provedení podlahy neodpovídá stanoveným podmínkám (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 9. 2011
7. 9. 2009 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) – způsobilé
3 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6313 Spojovací kabel má poškozenou izolaci, avšak vodiče nejsou poškozeny (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
7. 9. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel NIKA Chrudim s.r.o. (IČO 25262963)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2010 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-09-09-0296
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2010 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2011 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2011 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-10-09-0529
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2012 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2012 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-11-09-0383
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2013 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2013 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-12-09-0631
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2014 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-13-09-0363
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2014 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  7. Nový vlastník NIKA Chrudim s.r.o. (IČO 25262963)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2015 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-14-09-0138
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2015 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2016 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2016 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-15-08-1731
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-15-10-1175
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
  11. Nový vlastník a provozovatel NIKA Logistics a.s. (IČO 03624188)
  12. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
    Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-16-09-0096
  13. Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2017
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-09-0412
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2018 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-18-09-0124
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-10-0608
  17. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-19-10-1229
  18. Nový vlastník a provozovatel LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Typ
SCHWARZMÜLLER SPA 3/E+ / SPA 3/E
Typ kód
SPA 3/E
VIN
VAVSAP3384Z203034
PČV
4739042
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
23. 9. 2004
Datum 1. registrace v ČR
23. 9. 2004
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13920/ 2550/ 2660
Rozvor [mm]
1310; 1310
Provozní hmotnost
6100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
38000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Výrobní číslo karoserie
VAVSAP3384Z203034
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
2508-120-00
Číslo TP
UF734294
Číslo ORV
UAZ044136
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
přestavba z valníkoví na plošinový 31.10.2019 MHMP-DV-19293/2019/VYS., RZ + ORV DEPOZIT
Další záznamy
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
Dne 20.09.2016 schválena technická způsobilost vozidla po přestavbě z valníkový na plošinový
pod čj. CR7/2016/109/ODP/MJ.

Další ověření (externí odkazy)