SCHWARZMÜLLER

  • 2007
  • ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ

VINVAVSAP3387H249022

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 4:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVSAP3387H249022

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Typ
SCHWARZMÜLLER . SPA 3/E / SPA 3/E
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
25. 6. 2007
Datum 1. registrace v ČR
25. 6. 2007
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 5. 2. 2020
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
1 km
při prohlídce 31. 3. 2016
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
Julius Mikula
od 30. 4. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 6. 2007 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
25. 6. 2007 Nový provozovatel Julius Mikula (IČO 63121948) Registr silničních vozidel
30. 4. 2012 Nový vlastník Julius Mikula (IČO 63121948) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 2010201120122013201420152016 22. 6. 2009: 180 000 km21. 6. 2010: 200 000 km23. 4. 2011: 320 000 km14. 4. 2012: 400 000 km31. 3. 2016: 1 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 2. 2019 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) – způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
5. 2. 2020
5. 2. 2018 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) – způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 2. 2019
9. 2. 2017 TSK - Opakovaná Ústecký kraj (č. 3521) – způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 2. 2018
11. 1. 2017 Technická silniční kontrola Ústecký kraj (č. 8508) – dočasně způsobilé
1 vážná
  • 1.1.14.1.5 Brzdový kotouč s lomem (trhlinou) ve funkční části kotouče, který zasahuje do jeho okraje, nebo trhlina v délce přesahující zjevně 2/3 šířky funkční plochy kotouče nebo trhlina o šířce nebo hloubce přesahující zjevně 1,5 mm vážná
8. 2. 2017
31. 3. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 1 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
31. 3. 2017
25. 3. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) – způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
25. 3. 2016
22. 3. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) – způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 3. 2015
6. 4. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) – způsobilé
1 lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
6. 4. 2014
14. 4. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 400 000 km způsobilé
1 lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 4. 2013
23. 4. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 320 000 km způsobilé
2 lehké
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 4. 2012
21. 6. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 200 000 km způsobilé
1 lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 6. 2011
22. 6. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 180 000 km způsobilé bez závad 22. 6. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel Julius Mikula (IČO 63121948)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2013 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
  3. Nový vlastník Julius Mikula (IČO 63121948)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2014 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2015 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2016 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2017 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
  8. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2017 · stanice: RADNIČNÍ 1/2, 434 01, MOST · protokol CZ-8508-17-01-0001
  9. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2018 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-17-02-0346
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2019 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-18-02-0164
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2020 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-19-02-0167
  12. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Typ
SCHWARZMÜLLER . SPA 3/E / SPA 3/E
Typ kód
SPA 3/E
VIN
VAVSAP3387H249022
PČV
8217009
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
BA VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
25. 6. 2007
Datum 1. registrace v ČR
25. 6. 2007
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13920/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
T 6290+1310+1310
Provozní hmotnost
6500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
38000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Výrobní číslo karoserie
VAVSAP3387H249022
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
2508-153-00
Číslo TP
UH948261
Číslo ORV
UAB454049
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
VB LEASING Č.9070210591 UKONČEN LEASING Č 9070210591 pokuta podle § 83/1/f zák. č. 56/2001 Sb., č.j. MmM/OSČ-Př/4006/2025, PM 6.8.2025

Další ověření (externí odkazy)