SCHWARZMÜLLER
- 2008
- ŠEDÁ
VINVAVSAP3387H257436
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 12:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVSAP3387H257436
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHWARZMÜLLER
- Typ
- SCHWARZMÜLLER SPA 3/E / SPA 3/E
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 2. 4. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 4. 2008
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: VOBOSYSTÉM s.r.o. (IČO 46350101) od 22. 3. 2021
- Provozovatel: VOBOSYSTÉM s.r.o. (IČO 46350101) od 22. 3. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 4. 2008 | První registrace | Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) | Registr silničních vozidel |
| 2. 4. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | JASA s.r.o. (IČO 62956671) | Registr silničních vozidel |
| 22. 3. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | VOBOSYSTÉM s.r.o. (IČO 46350101) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 3. 2026 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 3. 2027 |
| 7. 3. 2025 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 3. 2026 |
| 7. 3. 2024 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 3. 2025 |
| 9. 3. 2023 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 3. 2024 |
| 20. 4. 2022 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 4. 2023 |
| 6. 4. 2022 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2023 |
| 11. 3. 2022 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 10. 4. 2022 |
| 12. 3. 2021 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 3. 2022 |
| 16. 3. 2020 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 3. 2021 |
| 21. 3. 2019 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 3. 2020 |
| 21. 3. 2018 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 3. 2019 |
| 21. 3. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 3. 2018 |
| 21. 3. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 3. 2017 |
| 19. 3. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 3. 2016 |
| 20. 3. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2015 |
| 25. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 580 494 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 3. 2014 |
| 26. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 3. 2013 |
| 29. 3. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 373 800 km | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2012 |
| 30. 3. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2011 |
| 1. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 100 000 km | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)Nový vlastník a provozovatel JASA s.r.o. (IČO 62956671)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2010 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-09-04-0091
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2011 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-10-03-2050
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2012 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-11-03-1758
-
Konec: vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2013 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2013 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-12-03-1441
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2014 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2014 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-13-03-1439
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2015 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-14-03-1242Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2015 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2016 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-15-03-1410Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2016 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2017 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2017 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-16-03-1250
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2018 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-17-03-1447
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2019 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-18-03-1230
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2020 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-19-03-1653
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2021 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-20-03-1136
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2022 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-21-03-0782
-
Nový vlastník a provozovatel VOBOSYSTÉM s.r.o. (IČO 46350101)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2022 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-22-03-0825
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2023 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-22-04-0415
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2023 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-22-04-1294
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2024 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-23-03-0462
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2025 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-24-03-0379
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2026 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-25-03-0362
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2027 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-26-03-0215
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (43)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHWARZMÜLLER
- Typ
- SCHWARZMÜLLER SPA 3/E / SPA 3/E
- Typ kód
- SPA 3/E
- VIN
- VAVSAP3387H257436
- PČV
- 11923729
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 2. 4. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 4. 2008
- Druh (typ)
- 01 PLOŠINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13900/ 2550/ 3650
- Rozvor [mm]
- T 6290+1310+1310
- Provozní hmotnost
- 6400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 38000/ 35000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- T 11000; 9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/ - Ložná délka
- 13620
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22,5 160 J/ 22,5 X 11,75
385/65 R 22,5 160 J/ 22,5 X 11,75
385/65 R 22,5 160 J/ 22,5 X 11,75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UI547778
- Číslo ORV
- UBB523224
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- GENERALI 1919365128
- Další záznamy
- Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
19.4.2022 PŘESTAVBA Č.J.: 34373/22-71/22
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VAVSAP3387H257436
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.