SCHWARZMÜLLER W-SERIE

  • 2011
  • MODRÁ

VINVAVWS1339BH305070

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 8:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVWS1339BH305070

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 172 dnů (14. 6. 2021 až 3. 12. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
W-SERIE
Typ
/ S1
Datum 1. registrace
30. 6. 2011
Datum 1. registrace v ČR
2. 12. 2019
Barva
MODRÁ
Kategorie
O4 – NÁKLADNÍ NÁVĚS
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
neuvedeno
5
Vlastníků v registru
FERROMET a.s.
od 22. 11. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 6. 2011 První registrace Registr silničních vozidel
2. 12. 2019 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
2. 12. 2019 Nový vlastník a provozovatel C.S.CARGO a.s. (IČO 64259374) Registr silničních vozidel
14. 6. 2021 Nový vlastník a provozovatel Truck Centre Praha s.r.o. (IČO 25709682) Registr silničních vozidel
3. 12. 2021 Nový vlastník a provozovatel FERROMET a.s. (IČO 00000884) Registr silničních vozidel
8. 12. 2021 Nový vlastník PEAC (Czech Republic) s.r.o. (IČO 26685884) Registr silničních vozidel
22. 11. 2023 Nový vlastník FERROMET a.s. (IČO 00000884) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 10. 2025 Pravidelná STK Mýto (č. 3418) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
24. 10. 2026
31. 10. 2024 Pravidelná STK Mýto (č. 3418) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
31. 10. 2025
2. 11. 2023 Pravidelná STK Mýto (č. 3418) – způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 11. 2024
4. 11. 2022 Pravidelná STK Mýto (č. 3418) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 11. 2023
11. 11. 2021 Pravidelná STK Praha (č. 3103) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 11. 2022
9. 6. 2021 Evidenční kontrola Jičín (č. 3615) – způsobilé bez závad
12. 11. 2020 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) – způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
12. 11. 2021
25. 11. 2019 Před registrací Jičín (č. 3615) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.90.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-11-0292
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel C.S.CARGO a.s. (IČO 64259374)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-20-11-0125
  5. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  6. Konec vyřazení z provozu JIČÍN
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-06-0133
  8. Nový vlastník a provozovatel Truck Centre Praha s.r.o. (IČO 25709682)
  9. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2022 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-21-11-0180
  11. Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  12. Nový vlastník a provozovatel FERROMET a.s. (IČO 00000884)
  13. Nový vlastník PEAC (Czech Republic) s.r.o. (IČO 26685884)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2023 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-22-11-0011
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2024 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-23-11-0006
  16. Nový vlastník FERROMET a.s. (IČO 00000884)
  17. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  18. Konec vyřazení z provozu ROKYCANY
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2025 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-24-10-0065
  20. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  21. Konec vyřazení z provozu ROKYCANY
  22. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  23. Konec vyřazení z provozu ROKYCANY
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2026 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-25-10-0056
  25. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Rakouská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
W-SERIE
Typ
/ S1
Varianta
W060
Verze
BA1
Typ kód
S1
VIN
VAVWS1339BH305070
PČV
16083097
Druh vozidla
NÁKLADNÍ NÁVĚS
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
SCHWARZMÜLLER GRUPPE, NĚMECKO
Datum 1. registrace
30. 6. 2011
Datum 1. registrace v ČR
2. 12. 2019
Druh (typ)
02 BOČNICE
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 3200
Rozvor [mm]
6340+1310+1410
Provozní hmotnost
7040
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
12000/ 12000
9000/ 9000
9000/ 9000
9000/ 9000
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22.5 160J/ 11,75 x 22.5 ET120
385/55 R22.5 160J/ 11,75 x 22.5 ET120
385/55 R22.5 160J/ 11,75 x 22.5 ET120
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHWARZMÜLLER GRUPPE, NĚMECKO
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ES/EU
e1*2007/46*0577*00
Číslo ORV
UBK281501
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
21.11.2022 DEMONTÁŽ PLACHTY - MĚNÍ SE VÝŠKA NA 3200 MM.
Další záznamy
DRUH VOZIDLA : VALNÍKOVÝ S PLACHTOU
NÁPRAVY VÝROBCE : DAIMLER AG , TYP : TE5/8KC7-9 .
ROK VÝROBY VOZIDLA NEURČEN, DLE TP RAKOUSKA PRVNÍ REGISTRACE V ROCE 30.06.2011
21.11.2022 DLE SDĚLENÍ VÝROBCE VOZIDLA PROVEDENA ZMĚNA NÁSTAVBY SPOČÍVAJÍCÍ V DEMONTÁŽI
PLACHTY, MĚNÍ SE VÝŠKA NA 3 200 MM.
NÁSLEDUJÍCÍ DATA JSOU DOPLNENA AUTOMATICKY. PRED VYUŽITÍM DOPORUCUJEME PROVÉST KONTROLU.
-
DRUH VOZIDLA : VALNÍKOVÝ S PLACHTOU
-
NÁPRAVY VÝROBCE : DAIMLER AG , TYP : TE5/8KC7-9 .
M: 6340+1310+1410

Další ověření (externí odkazy)