VOLVO
- 2020
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 3108 cm³
- 36,4 kW ≈ 49 k
VINVCE0L25FC01758668
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 20:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VCE0L25FC01758668
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Typ
- / L 25 F
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 21. 10. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 10. 2020
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3108 cm³
- Výkon
- 36,4 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658) od 30. 9. 2026
- Provozovatel: PAVKAR s.r.o. (IČO 04143701) od 30. 9. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 10. 2020 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 21. 10. 2020 | Nový provozovatel | MBM TRADE CZ, s.r.o. (IČO 25507222) | Registr silničních vozidel |
| 26. 11. 2024 | Nový vlastník | MBM TRADE CZ, s.r.o. (IČO 25507222) | Registr silničních vozidel |
| 18. 2. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | MBM stavby s.r.o. (IČO 24080799) | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2026 | Nový vlastník | IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658) | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2026 | Nový provozovatel | PAVKAR s.r.o. (IČO 04143701) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 2. 2026 | Evidenční kontrola | Březová-Oleško (č. 3222) | 5 268 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel MBM TRADE CZ, s.r.o. (IČO 25507222)
-
Nový vlastník MBM TRADE CZ, s.r.o. (IČO 25507222)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 9, 25245, BŘEZOVÁ-OLEŠKO · protokol CZ-3222-26-02-0251
-
Nový vlastník a provozovatel MBM stavby s.r.o. (IČO 24080799)
-
Nový vlastník IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658)Nový provozovatel PAVKAR s.r.o. (IČO 04143701)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Typ
- / L 25 F
- Typ kód
- L 25 F
- VIN
- VCE0L25FC01758668
- PČV
- 16524930
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- KOLOVÝ NAKLADAČ
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT GMBH, SRN
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 21. 10. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 10. 2020
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO, SRN
- Typ motoru
- D3.1A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 36.4 / 2300
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3108
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 20
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68KA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5620/ 1900/ 2650
- Rozvor [mm]
- 2125
- Provozní hmotnost
- 4800
- Hmotnosti provozní Do
- 5140
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5140/ 5140
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3500/ 2200
3500/ 3300
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12.0 - 18 12 PR/ W9 X 18
12.0 - 18 12 PR/ W9 X 18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT GMBH, SRN
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 /
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3. 4. 5506
- Číslo ORV
- UBO994396
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 158
- Další záznamy
- Doporučený rozměr tabulky registrační značky 200x160 mm.
Variabilní provedení stroje:
*29: 5 085 - 5 620
*30: 1 740 - 1 900
*29,30,35: Dle vybavení stroje, stroj může být vybaven lopatami o objemu 0.5 až
1.1 m3, paletizačními vidlemi, manipulátorem na balíky a dřevo.
*44,45: 9.75x16.5; 12-16.5 10 PR // 9x18; 10.5-18 8 PR // 9x18; 10.5/80-18 10
PR
W9x18; 12.0-18 10 PR // 11x18; 12.5-18; 8 PR // 11x20; 12.5-20 8 PR
11x20; 14.5-20 12 PR // 13x20; 16/70-20 12 PR // 11x18; 15.5/55 R 18 14 PR 134
E
W9x18; 275/80 R 18 130 B // 11x18; 335/80 R 18 139 B // 11x20; 335/80 R 20 141
B
11x18; 365/70 R 18 135 B // 11x20; 365/80 R 20 152 G // 11x20; 375/75 R 20 143
B
13x20; 400/70 R 20 150 B // 13x18; 405/70 R 18 152 G // 13x20; 405/70 R 20 152
G
Stroj musí být vybaven zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy,
které musí být při přepravě na pozemních komunikacích uvedeno do činnosti.
Pro provoz stroje na pozemních komunikacích platí podmínky stanovené vyhláškou
č. 341/2014 Sb., příloha 12, odst. I, lopaty se zuby a paletizační vidle musí
být opatřeny ochrannými kryty. Zákaz provozu za snížené viditelnosti.
Stroj plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- výrobní štítek neobsahuje některé předepsané údaje,
- pracovní zařízení stroje tvoří výčnělky.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VCE0L25FC01758668
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.