RENAULT CLIO

  • 2016
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1461 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINVF17RBF0A54769797

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 9:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF17RBF0A54769797

RENAULT CLIO – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
CLIO
Typ
R
Datum 1. registrace
30. 5. 2016
Datum 1. registrace v ČR
30. 5. 2016
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1461 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
284 434 km
při prohlídce 8. 9. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2016 při prohlídce v roce 2026: 56–120 tis. km (medián 83 821 km, 877 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
IMCO, s.r.o.
od 30. 5. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 5. 2016 První registrace IMCO, s.r.o. (IČO 49613855) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000 202120222023202420252026 19. 5. 2020: 151 790 km19. 5. 2020: 151 791 km10. 5. 2022: 206 080 km7. 5. 2024: 256 234 km8. 9. 2026: 284 434 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 9. 2026 Pravidelná STK Zásmuky (č. 3249) 284 434 km způsobilé
1 lehká
  • 3.4.3.1 Hřídel stěrače není opatřena ochranným pouzdrem (nebezpečné vnější výčnělky). lehká
8. 9. 2028
7. 5. 2024 Pravidelná STK Zásmuky (č. 3249) 256 234 km způsobilé bez závad 7. 5. 2026
10. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 206 080 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 5. 2024
19. 5. 2020 Pravidelná STK Velim (č. 3238) 151 791 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
19. 5. 2022
19. 5. 2020 Měření emisí Velim (č. 420422) 151 790 km způsobilé bez závad 19. 5. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel IMCO, s.r.o. (IČO 49613855)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2022 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-20-05-1128
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-22-05-0691
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2026 · stanice: NA PILE 611, 281 44, ZÁSMUKY · protokol CZ-3249-24-05-0157
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2028 · stanice: NA PILE 611, 281 44, ZÁSMUKY · protokol CZ-3249-26-09-0224
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 26. 2. 2020, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 24. 7. 2019) Safety Gate
  • 3. 11. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 9. 5. 2012 – 11. 7. 2017) Safety Gate
  • 19. 4. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 18. 4. 2015 – 11. 6. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 7. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
CLIO
Typ
R
Varianta
7RBF
Verze
7RBF0A
Typ kód
R
VIN
VF17RBF0A54769797
PČV
14049473
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Datum 1. registrace
30. 5. 2016
Datum 1. registrace v ČR
30. 5. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
K9K E6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1461
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
168

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2015/45W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,48
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
92 / 81 / 85
Spotřeba předpis
2015/45W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
3,5 / 3,1 / 3,3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 3000
Za jízdy
72.3

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4267/ 1732/ 1445
Rozvor [mm]
2589
Rozchod [mm]
1501/ 1505
Provozní hmotnost
1260
Hmotnosti zatížení SZ
60
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1711/ 1711
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
920/ 920
875/ 875
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
630/ 630
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2611/ 2611
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/65 R15 88T / 6.0 J 15-40
185/65 R15 88T / 6.0 J 15-40
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5926-0251
ES/EU
e2*2001/116*0327*75
Číslo TP
UH431065
Číslo ORV
UAP847599
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
CO2: 92/81/85 G/KM
ROZCHOD: 1 501 - 1 505
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#14: 1 475
#20-21: 6.0 J 15-40; 185/65 R15 88T M+S
6.5 J 16-44; 195/55 R16 87H
6.5 J 16-44; 195/55 R16 87H M+S
7.0 J 17-44; 205/45 R17 88V
ROZCHOD: 1 509 - 1 513
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)