RENAULT CLIO
- 2001
- MODRÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 1461 cm³
- 48 kW ≈ 65 k
VINVF1BB07CF25628422
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 17:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1BB07CF25628422
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 7. 1. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 35 dnů (1. 12. 2020 až 5. 1. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- CLIO
- Typ
- RENAULT CLIO 1.5 DCI BB07CF VF1BB07CF / BB07CF
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 11. 10. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 10. 2001
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1461 cm³
- Výkon
- 48 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FH - partner s.r.o. (IČO 28233638) od 5. 1. 2021
- Provozovatel: FH - partner s.r.o. (IČO 28233638) od 5. 1. 2021
Obvyklé u modelu ve stáří 21 let: 134–204 tis. km (medián 169 836 km, 1 034 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 10. 2001 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 8. 11. 2006 | Nový provozovatel | TOPIARZOVÁ ZUZANA KE HRIŠTI 155, JÍLOVÉ U PRAHY CERNOŠICE | Registr silničních vozidel |
| 10. 11. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | AUTO JAROV, s.r.o. (IČO 45789584) | Registr silničních vozidel |
| 5. 1. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | FH - partner s.r.o. (IČO 28233638) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3115) | 219 325 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 1. 2024 |
| 3. 11. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3115) | 216 062 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 3. 12. 2021 |
| 3. 11. 2021 | Měření emisí | Praha (č. 510920) | 214 061 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2023 |
| 30. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3123) | 194 718 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 11. 2020 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3123) | 194 714 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 7. 2019 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | 183 927 km | způsobilé | 7 lehkých
| 23. 7. 2021 |
| 23. 7. 2019 | Měření emisí | Jílové u Prahy (č. 421007) | 183 916 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2021 |
| 8. 8. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 166 669 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 8. 2019 |
| 29. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3243) | 145 877 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 7. 2017 |
| 25. 2. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 129 583 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 2. 2015 |
| 4. 3. 2011 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 101 235 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 2. 2013 |
| 23. 2. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 100 809 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 25. 3. 2011 |
| 6. 10. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 69 962 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel fyzická osobaVybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: AIRBAG
-
Nový provozovatel TOPIARZOVÁ ZUZANA KE HRIŠTI 155, JÍLOVÉ U PRAHY CERNOŠICE
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: VÝPADOVÁ 1559, 15300, PRAHA 5 - RADOTÍN
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2010 · stanice: HLAVNÍ 9, 25245, BŘEZOVÁ-OLEŠKO · protokol CZ-3222-08-10-0127
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2011 · stanice: HLAVNÍ 9, 25245, BŘEZOVÁ-OLEŠKO · protokol CZ-3222-11-02-0407
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2013 · stanice: HLAVNÍ 9, 25245, BŘEZOVÁ-OLEŠKOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2013 · stanice: HLAVNÍ 9, 25245, BŘEZOVÁ-OLEŠKO · protokol CZ-3222-11-03-0134
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2015 · stanice: HLAVNÍ 9, 25245, BŘEZOVÁ-OLEŠKO · protokol CZ-3222-13-02-0439Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2015 · stanice: HLAVNÍ 9, 25245, BŘEZOVÁ-OLEŠKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2017 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-15-07-1715Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2017 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2019 · stanice: HLAVNÍ 9, 25245, BŘEZOVÁ-OLEŠKO · protokol CZ-3222-17-08-0163
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2021 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-19-07-2064
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3123-20-11-0753
-
Nový vlastník a provozovatel AUTO JAROV, s.r.o. (IČO 45789584)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3123-20-12-0922
-
Nový vlastník a provozovatel FH - partner s.r.o. (IČO 28233638)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2021 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-21-11-0269
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2024 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-22-01-0312
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (RENAULT CLIO 2001 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 22,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 26,4 %
Srovnáváme s 3 310 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT CLIO
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 26. 2. 2020, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 24. 7. 2019) Safety Gate
- 11. 5. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2001 – 2. 4. 2015) Safety Gate
- 12. 8. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2001 – 14. 4. 2014) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- AIRBAG
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- CLIO
- Typ
- RENAULT CLIO 1.5 DCI BB07CF VF1BB07CF / BB07CF
- Varianta
- 1.5 DCI
- Typ kód
- BB07CF
- VIN
- VF1BB07CF25628422
- PČV
- 5444737
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 11. 10. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 10. 2001
- Druh (typ)
- HATCHBACK 5DV.
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- K9KA7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 48 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1461
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 163
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/102A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.76
- Spotřeba předpis
- 1999/100/ES A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.4 / 3.7 / 4.3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 3000
- Za jízdy
- 73.6
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3773/ 1639/ 1417
- Rozvor [mm]
- 2471
- Provozní hmotnost
- 980
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1535/ 1535
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 860/ 860
785/ 785
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 525/ 525
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2400/ 2400
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 70
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/55 R 15 81 H/ 6.0J 15-43
185/55 R 15 81 H/ 6.0J 15-43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Barva doplňková
- MODRÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- 4
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3888-085-00
- ES/EU
- e2*98/14*0126*
- Číslo TP
- AP311521
- Číslo ORV
- UBA687163
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- KOOP.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1BB07CF25628422
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.