RENAULT CLIO
- 2001
- MODRÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 1461 cm³
- 48 kW ≈ 65 k
VINVF1CB07CF25151076
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1CB07CF25151076
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 52 dnů (12. 4. 2013 až 3. 6. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- CLIO
- Typ
- RENAULT CLIO 1.5 DCI CB07CF VF1CB07CF / CB07CF
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 2. 8. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 10. 2006
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1461 cm³
- Výkon
- 48 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825) od 21. 1. 2025
- Provozovatel: AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825) od 21. 1. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 21 let: 134–204 tis. km (medián 169 836 km, 1 034 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 8. 2001 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 16. 10. 2006 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 16. 10. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 12. 4. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 11. 5. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 12. 5. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 19. 10. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 21. 1. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 1. 2025 | Evidenční kontrola | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Hradec Králové (č. 3609) | 203 561 km | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 4. 2024 |
| 25. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Chrudim (č. 3647) | 180 342 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 4. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 177 350 km | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 4. 2022 |
| 21. 4. 2020 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461131) | 177 349 km | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2022 |
| 14. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubický kraj (č. 3633) | 166 295 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 5. 2020 |
| 12. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3624) | 152 249 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 5. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3640) | 152 177 km | způsobilé | 10 lehkých
| 11. 5. 2018 |
| 8. 10. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 140 997 km | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 10. 2016 |
| 3. 6. 2013 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3624) | 128 799 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 10. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | 128 544 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 10. 2014 |
| 24. 8. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | 116 369 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 8. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2012 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2014 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NEDBALOVA 573, 54401, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEMEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NEDBALOVA 573, 54401, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2016 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2018 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NEDBALOVA 573, 54401, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEMEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NEDBALOVA 573, 54401, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2020 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-18-05-0530
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2022 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-20-04-0774
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Obce Ležáků 758, 53703, Chrudim · protokol CZ-3647-20-09-0897
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2024 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-22-04-2310
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-25-01-0851
-
Nový vlastník a provozovatel AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 7 (RENAULT CLIO 2001 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 22,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 26,4 %
Srovnáváme s 3 310 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT CLIO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- CLIO
- Typ
- RENAULT CLIO 1.5 DCI CB07CF VF1CB07CF / CB07CF
- Varianta
- 1.5 DCI
- Typ kód
- CB07CF
- VIN
- VF1CB07CF25151076
- PČV
- 5875610
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 2. 8. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 10. 2006
- Druh (typ)
- HATCHBACK 3DV.
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- K9KA7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 48 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1461
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 163
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 99/102ESA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.76
- Spotřeba předpis
- 1999/100/ES
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.4 / 3.7 / 4.3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 3000
- Za jízdy
- 73.6
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3773/ 1639/ 1417
- Rozvor [mm]
- 2471
- Provozní hmotnost
- 1035
- Hmotnosti provozní Do
- 1125
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1515/ 1515
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 860/ 860
785/ 785
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1150/ 1150
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 515/ 515
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2400/ 2400
- Zatížení střechy
- 60
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/55 R 15 81 H/ 6.0J 15-43
185/55 R 15 81 H/ 6.0J 15-43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- A50-X
- ASR
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 3888-086-00
- ES/EU
- e2*98/14*0126*
- Číslo ORV
- UBL112338
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEUMATIKY: 175/65 R 14 82 T NA RÁFCÍCH 6.0J 14-43(36) NEBO 5.5J 14-43(36), JAKO REZERVU PRO NOUZOVÉ DOJETÍ LZE POUŽÍT PNEUMATIKY: T 105/70 R 14 84 M NA RÁFKU 3.0J 14-45, T 125/80 R 15 95 M NA RÁFKU 3.5J 15-38. ČÍSLO EVROPSKÉ HOMOLOGACE E2*98/14*0126* PODLE VÝBAVY VOZIDLA SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ A SNIŽUJE UŽITEČNÁ HMOTNOST AŽ O 90 KG. VOZIDLO SPLŇUJE USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ S VÝJIMKAMI (§/ODST.) : 36/1 - VOZIDLO NEMUSÍ BÝT POVINNĚ VYBAVENO LAPAČI NEČISTOT, 101/1- NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU NEMUSÍ BÝT UVEDENO OZNAČENÍ TYPOVÉHO SCHVÁLENÍ V ČR, HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍVĚSU A ROK VÝROBY.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1CB07CF25151076
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.