RENAULT CLIO
- 2001
- MODRÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 1461 cm³
- 48 kW ≈ 65 k
VINVF1CB07CF25691207
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 7:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1CB07CF25691207
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- CLIO
- Typ
- RENAULT CLIO 1.5 DCI CB07CF VF1CB07CF / CB07CF
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 15. 10. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 3. 2007
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1461 cm³
- Výkon
- 48 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: AUTOVRAKOVIŠTĚ Znojmo s.r.o. (IČO 25508105) od 12. 10. 2020
- Provozovatel: AUTOVRAKOVIŠTĚ Znojmo s.r.o. (IČO 25508105) od 12. 10. 2020
Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 121–191 tis. km (medián 156 625 km, 1 642 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 10. 2001 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 12. 3. 2007 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 12. 3. 2007 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 3. 8. 2009 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 8. 2009 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 12. 10. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | AUTOVRAKOVIŠTĚ Znojmo s.r.o. (IČO 25508105) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 1. 2019 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | 213 105 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 1. 2021 |
| 16. 1. 2019 | Měření emisí | Znojmo (č. 571318) | 213 104 km | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2021 |
| 18. 1. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 198 104 km | způsobilé | 9 lehkých
| 18. 1. 2019 |
| 20. 1. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 180 000 km | způsobilé | 8 lehkých
| 20. 1. 2017 |
| 28. 1. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 165 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 1. 2015 |
| 21. 2. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3717) | 149 548 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 2. 2013 |
| 7. 8. 2009 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3717) | 139 539 km | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2009 |
| 17. 3. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3717) | 132 457 km | způsobilé | 2 lehké
| 17. 3. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2011 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-09-03-0925
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOUEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-09-08-0329
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2013 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-11-02-0302Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2013 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-13-01-1727
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2017 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2017 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-15-01-1432
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2019 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-17-01-1252
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2021 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-19-01-1254
-
Nový vlastník a provozovatel AUTOVRAKOVIŠTĚ Znojmo s.r.o. (IČO 25508105)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (RENAULT CLIO 2001 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 22,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 26,4 %
Srovnáváme s 3 310 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT CLIO
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 26. 2. 2020, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 24. 7. 2019) Safety Gate
- 11. 5. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2001 – 2. 4. 2015) Safety Gate
- 12. 8. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2001 – 14. 4. 2014) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- CLIO
- Typ
- RENAULT CLIO 1.5 DCI CB07CF VF1CB07CF / CB07CF
- Typ kód
- CB07CF
- VIN
- VF1CB07CF25691207
- PČV
- 6210805
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 15. 10. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 3. 2007
- Druh (typ)
- HATCHBACK 3DV.
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- K9KA7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 48 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1461
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 163
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/102A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.76
- Spotřeba předpis
- 1999/100/ES
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.4 / 3.7 / 4.3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 3000
- Za jízdy
- 73.6
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3773/ 1639/ 1417
- Rozvor [mm]
- 2471
- Provozní hmotnost
- 960
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1515/ 1515
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 860/ 860
785/ 785
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1150/ 1150
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 515/ 515
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2400/ 2400
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 60
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/55 R 15 81 H/ 6.0J 15-43
185/55 R 15 81 H/ 6.0J 15-43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 3888-086-00
- ES/EU
- e2*98/14*0126
- Číslo TP
- UB371818
- Číslo ORV
- UBA101261
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1CB07CF25691207
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.