RENAULT KANGOO EXPRESS

  • 2003
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 1461 cm³
  • 48 kW ≈ 65 k

VINVF1FC07AF29681709

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 1:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FC07AF29681709

STK propadla 17. 6. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 17. 6. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KANGOO EXPRESS
Typ
RENAULT KANGOO EXPRESS FC / FC
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
15. 12. 2003
Datum 1. registrace v ČR
31. 5. 2006
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1461 cm³
Výkon
48 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 17. 6. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
383 327 km
při prohlídce 17. 6. 2024

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2003 při prohlídce v roce 2024: 174–281 tis. km (medián 239 958 km, 78 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Jednota, spotřební družstvo ve Volyni
od 31. 5. 2006

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 12. 2003 První registrace Registr silničních vozidel
31. 5. 2006 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
31. 5. 2006 Nový vlastník a provozovatel Jednota, spotřební družstvo ve Volyni (IČO 00031917) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 2011201320152017201920212023 18. 5. 2010: 164 234 km4. 5. 2012: 201 928 km13. 5. 2014: 240 300 km4. 5. 2016: 267 629 km3. 5. 2018: 297 853 km4. 5. 2020: 323 276 km5. 5. 2020: 323 276 km8. 6. 2022: 355 099 km17. 6. 2024: 383 326 km17. 6. 2024: 383 327 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 6. 2024 Pravidelná STK Strakonice (č. 3303) 383 327 km způsobilé
4 lehké
  • 3.4.1.1 Stěrač zadního skla nelze uvést v činnost. lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 3.4.3.1 Hřídel stěrače není opatřena ochranným pouzdrem (nebezpečné vnější výčnělky). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
17. 6. 2026
17. 6. 2024 Měření emisí Strakonice (č. 430705) 383 326 km způsobilé bez závad 17. 6. 2026
8. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Strakonice (č. 3303) 355 099 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 6. 2024
5. 5. 2020 Pravidelná STK Strakonice (č. 3303) 323 276 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
5. 5. 2022
4. 5. 2020 Měření emisí Strakonice (č. 430705) 323 276 km způsobilé bez závad 4. 5. 2022
3. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Strakonice (č. 3303) 297 853 km způsobilé
4 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 5. 2020
4. 5. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3303) 267 629 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 5. 2018
13. 5. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3303) 240 300 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 5. 2016
4. 5. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3303) 201 928 km způsobilé bez závad 4. 5. 2014
18. 5. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3303) 164 234 km způsobilé
2 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4012 Z rozvodovky poháněné přední nápravy uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
18. 5. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Jednota, spotřební družstvo ve Volyni (IČO 00031917)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2014 · stanice: PÍSECKÁ 513, 386 01, STRAKONICE I
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2016 · stanice: PÍSECKÁ 513, 386 01, STRAKONICE I
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2018 · stanice: PÍSECKÁ 513, 386 01, STRAKONICE I
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2020 · stanice: PÍSECKÁ 513, 386 01, STRAKONICE I · protokol CZ-3303-18-05-0124
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2022 · stanice: PÍSECKÁ 513, 386 01, STRAKONICE I · protokol CZ-3303-20-05-0109
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2024 · stanice: PÍSECKÁ 513, 386 01, STRAKONICE I · protokol CZ-3303-22-06-0419
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2026 · stanice: PÍSECKÁ 513, 386 01, STRAKONICE I · protokol CZ-3303-24-06-0699
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (RENAULT KANGOO EXPRESS 2003 v ČR v průměru 2,7, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 12,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 82 %

Srovnáváme s 477 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO EXPRESS

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KANGOO EXPRESS
Typ
RENAULT KANGOO EXPRESS FC / FC
Varianta
FC07
Verze
FC07AF
Typ kód
FC
VIN
VF1FC07AF29681709
PČV
4480464
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
15. 12. 2003
Datum 1. registrace v ČR
31. 5. 2006
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
K9K A 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
48 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1461
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
146
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
1,76
Spotřeba předpis
1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,5 / 4,9 / 5,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3000
Za jízdy
71.7

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3995/ 1663/ 1827
Rozvor [mm]
2600
Provozní hmotnost
1130
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1675/ 1675
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
890/ 890
920/ 920
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
825/ 825
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
525/ 525
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2500/ 2500
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 14 85 R(S)/ 5.5 J 14-36
165/70 R 14 85 R(S)/ 5.5 J 14-36
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1FC07AF29681709
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3824-163-01
Číslo TP
UB012191
Číslo ORV
UAA321242
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)