RENAULT KANGOO
- 2003
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 1461 cm³
- 42 kW ≈ 57 k
VINVF1FC09AF28696933
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 13:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FC09AF28696933
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 6. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- KANGOO
- Typ
- FC
- Datum 1. registrace
- 4. 4. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 9. 2014
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1461 cm³
- Výkon
- 42 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jaroslav Tájek (IČO 60074574) od 18. 12. 2024
- Provozovatel: Jaroslav Tájek (IČO 60074574) od 18. 12. 2024
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2003 při prohlídce v roce 2024: 184–274 tis. km (medián 226 801 km, 387 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 4. 2003 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 19. 9. 2014 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 19. 9. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | MaK. Lkw s.r.o. (IČO 28116810) | Registr silničních vozidel |
| 2. 12. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 10. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 12. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Jaroslav Tájek (IČO 60074574) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 9. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 150 133 km | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2026 |
| 6. 9. 2024 | Měření emisí | Staré Hodějovice (č. 530117) | 150 121 km | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2026 |
| 22. 9. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 148 577 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 9. 2024 |
| 22. 9. 2022 | Měření emisí | Staré Hodějovice (č. 530117) | 148 571 km | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2024 |
| 15. 9. 2020 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 143 515 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 9. 2022 |
| 14. 9. 2020 | Měření emisí | Třeboň (č. 430307) | 143 494 km | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2022 |
| 13. 9. 2018 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 132 724 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 9. 2020 |
| 12. 9. 2018 | Měření emisí | Staré Hodějovice (č. 530117) | 132 660 km | – | bez závad | 12. 9. 2020 |
| 30. 11. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | 118 945 km | způsobilé | bez závad | |
| 22. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 118 460 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 9. 2018 |
| 9. 10. 2014 | Na žádost zákazníka | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 17. 9. 2014 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | 104 125 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 9. 2012 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihočeský kraj (č. 3320) | 104 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 9. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J. PLACHTY 56/2606, 370 03, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 · protokol CZ-3320-12-09-1516
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-14-09-2407Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel MaK. Lkw s.r.o. (IČO 28116810)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-14-10-1228Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-16-09-3343Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-16-11-4316
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-09-2039
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2022 · stanice: JIRÁSKOVA 1202, 379 01, TŘEBOŇ · protokol CZ-3322-20-09-0618
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2024 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-09-3681
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-09-1021
-
Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Tájek (IČO 60074574)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Rakouská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- KANGOO
- Typ
- FC
- Varianta
- FW09
- Verze
- FC09AF
- Typ kód
- FC
- VIN
- VF1FC09AF28696933
- PČV
- 12419103
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 4. 4. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 9. 2014
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- K9KC7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 42 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1461
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 137
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2001/1A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1,76
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3000
- Za jízdy
- 71.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3995/ 1663/ 1827
- Rozvor [mm]
- 2600
- Provozní hmotnost
- 1115
- Hmotnosti provozní Do
- 1244
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1660/ 1660
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 890/ 890
920/ 920
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 840/ 840
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 520/ 520
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2500/ 2500
- Ložná délka
- 1600
- Ložná šířka
- 1400
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R 14 85 R (S)/ 5.5 J 14-36
165/70 R 14 85 R (S)/ 5.5 J 14-36
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBK474740
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Č.POJ.SML. CZ/0010/6327280718 KOOPERATIVA POJ.AS
- Další záznamy
- Dovoz Rakousko.
První registrace vozidla dle TP Rakousko číslo 621462: 04.04.2003.
Variabilní provedení vozidla:
*N.1-N.2: 5.5 J14-36; 165/70 R14 89/87 R
5.5 J14-36; 165/70 R14 C 89/87 R
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1FC09AF28696933
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.