RENAULT KANGOO EXPRESS

  • 2004
  • BÍLÁ
  • BA 95 B
  • 1149 cm³
  • 43 kW ≈ 58 k

VINVF1FC0FAF31006548

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 23:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FC0FAF31006548

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KANGOO EXPRESS
Typ
RENAULT KANGOO EXPRESS FC / FC
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
29. 3. 2004
Datum 1. registrace v ČR
29. 3. 2004
Barva
BÍLÁ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1149 cm³
Výkon
43 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
304 081 km
při prohlídce 13. 4. 2016

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 132–230 tis. km (medián 166 698 km, 360 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
VELTARION a.s.
od 29. 3. 2004

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 3. 2004 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
29. 3. 2004 Nový vlastník a provozovatel VELTARION a.s. (IČO 63469511) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000350 000 201120122013201420152016 22. 1. 2010: 166 882 km23. 1. 2012: 224 717 km29. 1. 2014: 260 853 km12. 4. 2016: 304 045 km13. 4. 2016: 304 081 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 4. 2016 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3703) 304 081 km způsobilé
4 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 4. 2018
12. 4. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3703) 304 045 km dočasně způsobilé
4 lehké, 4 vážné
  • 4.6.1.1.2 Nesvítí žádný zpětný světlomet. vážná
  • 5.1.1.2.1 Některý spojovací prvek upevnění nápravy uvolněný, prasklý nebo chybí nebo v otočném uložení nápravy (např. čep / pouzdro u vodících tyčí / výkyvná přední náprava traktoru) jsou větší vůle než provozní. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.2.1 U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
12. 5. 2016
29. 1. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3712) 260 853 km způsobilé
2 lehké
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
29. 1. 2016
23. 1. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3712) 224 717 km způsobilé
2 lehké
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 1. 2014
28. 1. 2010 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3739) – způsobilé bez závad 22. 1. 2012
22. 1. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3739) 166 882 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 4022 V zavěšení některého kola je nadměrná vůle, která může ovlivňovat ovladatelnost vozidla nebo způsobit předčasné další závady (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
21. 2. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový vlastník a provozovatel VELTARION a.s. (IČO 63469511)
    Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 29. 3. 2008
  2. Konec: vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2014 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2016 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2016 · stanice: BŘEZOLUPY 475, 68713, BŘEZOLUPY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2018 · stanice: BŘEZOLUPY 475, 68713, BŘEZOLUPY
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT KANGOO EXPRESS 2004 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 88,1 %

Srovnáváme s 678 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO EXPRESS

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KANGOO EXPRESS
Typ
RENAULT KANGOO EXPRESS FC / FC
Varianta
FC0F
Verze
FC0FAF
Typ kód
FC
VIN
VF1FC0FAF31006548
PČV
9752855
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
29. 3. 2004
Datum 1. registrace v ČR
29. 3. 2004
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
D7F G 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
43 / 5250
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1149
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.3 / 6.1 / 6.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 3938
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3995/ 1663/ 1827
Rozvor [mm]
2600
Provozní hmotnost
1050
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1600/ 1600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
850/ 850
920/ 920
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
780/ 780
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
485/ 485
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2380/ 2380
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 14 85 R(S)/ 5.5 J 14-36
165/70 R 14 85 R(S)/ 5.5 J 14-36
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1FC0FAF31006548
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
3824-077-02
Číslo TP
BF384292
Číslo ORV
UAJ580066
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
ZLÍN
Doplňkový text na TP
LS č. 2400273 dne 29.03.04 LS č. 2400273 dne 07.03.2007 ukončena.
Další záznamy
28.11.2011 Zaevidováno spojovací zařízení TŘ.A50-X. TYP G27

Další ověření (externí odkazy)