RENAULT KANGOO EXPRESS

  • 2007
  • BÍLÁ
  • BA 95 B
  • 1598 cm³
  • 70 kW ≈ 95 k

VINVF1FCASA837231105

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 12:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FCASA837231105

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 109 dnů (22. 10. 2012 až 8. 2. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KANGOO EXPRESS
Typ
RENAULT KANGOO EXPRESS FC / FC
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
5. 2. 2007
Datum 1. registrace v ČR
5. 2. 2007
Barva
BÍLÁ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
70 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 7. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
202 853 km
při prohlídce 7. 3. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 173–261 tis. km (medián 210 306 km, 152 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
SLAKO s.r.o.
od 6. 3. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 2. 2007 První registrace SYBAN, s.r.o. (IČO 25401343) Registr silničních vozidel
21. 1. 2010 Nový vlastník a provozovatel ŠINDY, spol. s r.o. (IČO 25017063) Registr silničních vozidel
25. 9. 2012 Nový provozovatel ARANEA NETWORK a.s. (IČO 24126039) Registr silničních vozidel
22. 10. 2012 Nový vlastník a provozovatel ARANEA NETWORK a.s. (IČO 24126039) Registr silničních vozidel
8. 2. 2013 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
6. 3. 2013 Nový vlastník a provozovatel SLAKO s.r.o. (IČO 60915005) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000250 000 20112013201520172019202120232025 18. 1. 2010: 60 035 km3. 2. 2011: 76 260 km1. 10. 2012: 102 433 km21. 2. 2013: 106 000 km4. 3. 2013: 107 232 km18. 2. 2015: 130 188 km20. 2. 2017: 152 267 km21. 2. 2019: 167 850 km21. 2. 2019: 167 866 km1. 3. 2021: 180 004 km2. 3. 2021: 180 018 km7. 3. 2023: 191 197 km8. 3. 2023: 191 270 km6. 3. 2025: 202 839 km7. 3. 2025: 202 853 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 3. 2025 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 202 853 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
7. 3. 2027
6. 3. 2025 Měření emisí Tatobity (č. 560809) 202 839 km způsobilé bez závad 6. 3. 2027
8. 3. 2023 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 191 270 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 3. 2025
7. 3. 2023 Měření emisí Tatobity (č. 560809) 191 197 km způsobilé bez závad 7. 3. 2025
2. 3. 2021 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 180 018 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 3. 2023
1. 3. 2021 Měření emisí Tatobity (č. 560809) 180 004 km způsobilé bez závad 1. 3. 2023
21. 2. 2019 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 167 866 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 2. 2021
21. 2. 2019 Měření emisí Tatobity (č. 560809) 167 850 km způsobilé bez závad 21. 2. 2021
20. 2. 2017 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3617) 152 267 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 2. 2019
18. 2. 2015 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3617) 130 188 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
18. 2. 2017
4. 3. 2013 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3231) 107 232 km způsobilé bez závad
21. 2. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3218) 106 000 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
21. 2. 2015
1. 10. 2012 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3241) 102 433 km způsobilé bez závad 1. 10. 2012
3. 2. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3241) 76 260 km způsobilé
4 lehké
  • 3053 V převodce řízení jsou provozní vůle nadměrně velké (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
3. 2. 2013
18. 1. 2010 Evidenční kontrola Liberecký kraj (č. 3519) 60 035 km způsobilé bez závad 18. 1. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel SYBAN, s.r.o. (IČO 25401343)
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MRŠTÍKOVA 2, 46003, LIBEREC 3
  3. Nový vlastník a provozovatel ŠINDY, spol. s r.o. (IČO 25017063)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2013 · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ
  5. Nový provozovatel ARANEA NETWORK a.s. (IČO 24126039)
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ
  7. Nový vlastník a provozovatel ARANEA NETWORK a.s. (IČO 24126039)
  8. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2015 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY
  11. Nový vlastník a provozovatel SLAKO s.r.o. (IČO 60915005)
  12. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2019 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-17-02-0764
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-02-0891
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-03-0138
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-23-03-0404
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-03-0397
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (RENAULT KANGOO EXPRESS 2007 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,2 %

Srovnáváme s 499 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO EXPRESS

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KANGOO EXPRESS
Typ
RENAULT KANGOO EXPRESS FC / FC
Varianta
FCAS
Verze
FCASA8
Typ kód
FC
VIN
VF1FCASA837231105
PČV
7882705
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
5. 2. 2007
Datum 1. registrace v ČR
5. 2. 2007
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
K4M A 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
70 / 5000
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
153
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2002/80B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.8 / 7.3 / 8.6
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 3750
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4046/ 1672/ 1899
Rozvor [mm]
2624
Provozní hmotnost
1335
Hmotnosti provozní Do
1455
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1860/ 1860
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
935/ 935
1025/ 1025
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
830/ 830
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
630/ 630
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2690/ 2690
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/65 R 15 92 T M+S/ 5.5 J 15-43
185/65 R 15 92 T M+S/ 5.5 J 15-43
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
A 50 - X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3824-273-02
Číslo TP
UB418378
Číslo ORV
UAL354805
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
DNE 13.05.2013 ZÁPIS TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ A50-X.

Další ověření (externí odkazy)