RENAULT MASTER L1H1
- 2002
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2188 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VINVF1FDAND525952094
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 15:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FDAND525952094
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 8 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 10 dnů (30. 12. 2013 až 9. 1. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MASTER L1H1
- Typ
- RENAULT MASTER L1H1 2.2 VF1FDAND5 / 2.2
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 27. 5. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 5. 2002
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2188 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SUAS Alternative s.r.o. (IČO 03995933) od 23. 4. 2026
- Provozovatel: SUAS Alternative s.r.o. (IČO 03995933) od 23. 4. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 24 let (všechny roky výroby): 233–357 tis. km (medián 294 964 km, 88 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 5. 2002 | První registrace | Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2002 | Nový vlastník a provozovatel | Jan Ransdorf (IČO 19038046) | Registr silničních vozidel |
| 30. 12. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 30. 12. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | MARTIA a.s. (IČO 25006754) | Registr silničních vozidel |
| 9. 1. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | MARTIA a.s. (IČO 25006754) | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | SUAS Servisní s.r.o. (IČO 01834436) | Registr silničních vozidel |
| 5. 5. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | SUAS Technology s.r.o. (IČO 49196596) | Registr silničních vozidel |
| 23. 4. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | SUAS Alternative s.r.o. (IČO 03995933) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Jenišov (č. 3434) | 349 648 km | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2028 |
| 24. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3402) | 333 888 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 4. 2026 |
| 20. 4. 2022 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3402) | 323 500 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 4. 2024 |
| 19. 4. 2022 | Měření emisí | Sokolov (č. 440916) | 323 491 km | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2024 |
| 24. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3402) | 311 510 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 4. 2022 |
| 26. 6. 2018 | Pravidelná STK | Chodov (č. 3428) | 303 405 km | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 6. 2020 |
| 25. 6. 2018 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 303 390 km | – | bez závad | 25. 6. 2020 |
| 26. 1. 2017 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3402) | 297 015 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 6. 2016 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | 292 549 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 6. 2018 |
| 19. 5. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | 283 209 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 5. 2016 |
| 3. 1. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3523) | 281 194 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 5. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 244 451 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 5. 2014 |
| 26. 5. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3506) | 193 802 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 5. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886)Nový vlastník a provozovatel Jan Ransdorf (IČO 19038046)
-
Konec: vlastník Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2012 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST · protokol CZ-3506-10-05-1150
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2014 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-12-05-1646Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2014 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaNový vlastník a provozovatel MARTIA a.s. (IČO 25006754)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-14-01-0100Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
-
Nový vlastník a provozovatel MARTIA a.s. (IČO 25006754)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2016 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-14-05-0665Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2016 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2018 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-16-06-0380Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2018 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-17-01-0957
-
Nový vlastník a provozovatel SUAS Servisní s.r.o. (IČO 01834436)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2020 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-18-06-0799
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2022 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-20-04-1373
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2024 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-22-04-1126
-
Nový vlastník a provozovatel SUAS Technology s.r.o. (IČO 49196596)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2026 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-24-04-1633
-
Nový vlastník a provozovatel SUAS Alternative s.r.o. (IČO 03995933)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2028 · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-26-05-0709
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 8 (RENAULT MASTER L1H1 2002 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89 %
Srovnáváme s 109 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER L1H1
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MASTER L1H1
- Typ
- RENAULT MASTER L1H1 2.2 VF1FDAND5 / 2.2
- Varianta
- FDAND5
- Typ kód
- 2.2
- VIN
- VF1FDAND525952094
- PČV
- 5196741
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N1
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 27. 5. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 5. 2002
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ KRÁTKÁ NÍZKÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- G9T F 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 3650
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2188
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 137
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/102/ES A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.84
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 2738
- Za jízdy
- 74.3
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4888/ 1990/ 2250
- Rozvor [mm]
- 3077
- Provozní hmotnost
- 1747
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2800/ 2800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1550/ 1550
1600/ 1600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4800/ 4800
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 330
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R 16 104/102 R/ 6.0J 16-66
195/65 R 16 104/102 R/ 6.0J 16-66
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT BILLANCOURT, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- VF1FDAND525952094
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2/3 / 0
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3825-231-00
- Číslo ORV
- UBN144003
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- DĚDICTVÍ Č.J.: 36 D 1324/2013-198
- Další záznamy
- PODLE VÝBAVY VOZIDLA SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ A SNIŽUJE UŽITEČNÁ HMOTNOST AŽ O 282 KG.
ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEUMATIKY: 195/65 R 16 C 104/102 R NA RÁFCÍCH 6.0J 16-66.
VOZIDLO SPLŇUJE USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. VE ZNĚNÍ
POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ.
DNE 27.05.2002 ČÍSLO MOTORU SE NEREGISTRUJE.
DNE 05.05.2022 BYL VYSTAVEN N O V Ý TP UM261024 ZA POPSANÝ TP Č. AP530911.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1FDAND525952094
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.