RENAULT MASTER L1H1

  • 2002
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1870 cm³
  • 60 kW ≈ 82 k

VINVF1FDAPD527445575

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FDAPD527445575

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER L1H1
Typ
RENAULT MASTER L1H1 VF1FDAPD5 / FDAPD5
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
18. 12. 2002
Datum 1. registrace v ČR
18. 12. 2002
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1870 cm³
Výkon
60 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
334 795 km
při prohlídce 7. 12. 2016
2
Vlastníků v registru
NOVA leasing, a.s. "v likvidaci"
od 12. 3. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 12. 2002 První registrace ALDAST, spol. s r.o. (IČO 45023140) Registr silničních vozidel
7. 6. 2010 Nový provozovatel KCP Invest, a.s. (IČO 26682907) Registr silničních vozidel
9. 6. 2010 Nový vlastník KCP Invest, a.s. (IČO 26682907) Registr silničních vozidel
12. 3. 2012 Nový vlastník NOVA leasing, a.s. "v likvidaci" (IČO 24687332) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 2009201120132015 12. 12. 2008: 123 000 km6. 12. 2010: 175 200 km5. 12. 2012: 225 064 km5. 12. 2014: 280 387 km10. 12. 2014: 280 920 km7. 12. 2016: 334 795 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 12. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3303) 334 795 km způsobilé 1 lehká 7. 12. 2018
10. 12. 2014 Opakovaná STK Jihočeský kraj (č. 3303) 280 920 km způsobilé bez závad 5. 12. 2016
5. 12. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3303) 280 387 km dočasně způsobilé 2 vážné 4. 1. 2015
5. 12. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3301) 225 064 km způsobilé 2 lehké 5. 12. 2014
6. 12. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3303) 175 200 km způsobilé 1 lehká 6. 12. 2012
12. 12. 2008 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3315) 123 000 km způsobilé 2 lehké 12. 12. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel ALDAST, spol. s r.o. (IČO 45023140)
  2. Nový provozovatel KCP Invest, a.s. (IČO 26682907)
  3. Nový vlastník KCP Invest, a.s. (IČO 26682907)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2012 · stanice: PÍSECKÁ 513, 38601, STRAKONICE I
  5. Nový vlastník NOVA leasing, a.s. "v likvidaci" (IČO 24687332)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2014 · stanice: VRBENSKÁ 1526, 38801, BLATNÁ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2015 · stanice: PÍSECKÁ 513, 38601, STRAKONICE I
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2016 · stanice: PÍSECKÁ 513, 38601, STRAKONICE I
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2018 · stanice: PÍSECKÁ 513, 38601, STRAKONICE I · protokol CZ-3303-16-12-0188
  10. Vyřazení z provozu STRAKONICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT MASTER L1H1 2002 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89 %

Srovnáváme s 109 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER L1H1

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER L1H1
Typ
RENAULT MASTER L1H1 VF1FDAPD5 / FDAPD5
Typ kód
FDAPD5
VIN
VF1FDAPD527445575
PČV
9072095
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ DODÁVKOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
.
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
18. 12. 2002
Datum 1. registrace v ČR
18. 12. 2002
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ DODÁVKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
F9QW7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
60 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1870
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
131
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba předpis
ZM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 2625
Za jízdy
73.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4888/ 1990/ 2250
Rozvor [mm]
3077
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1699
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2800/ 2800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1550/ 1550
1600/ 1600
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4800/ 4800
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
330
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R 16 104/102 R/ 6.0J 16-66
195/65 R 16 104/102 R/ 6.0J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1FDAPD527445575
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
.
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
4
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
3825-305-00
Číslo TP
AP746187
Číslo ORV
UAH269155
Druh RZ
NÁKLADNÍ
RM zániku
STRAKONICE
Doplňkový text na TP
LS Č.770/0084 ZE DNE 18.5.2010 NA 60 MĚSÍCŮ. LS UKONČENA.NOVÁ LS Č.1120160 ZE DNE 9.2.2012 NA 60 MĚSÍCŮ.

Další ověření (externí odkazy)