RENAULT MASTER L1H2

  • 2003
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 2188 cm³
  • 66 kW ≈ 90 k

VINVF1FDBNE528002644

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 19:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FDBNE528002644

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER L1H2
Typ
RENAULT MASTER L1H2 2.2 VF1FDBNE5 / FDBNE5
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
22. 1. 2003
Datum 1. registrace v ČR
22. 1. 2003
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2188 cm³
Výkon
66 kW
Kategorie
VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
Stav v registru
zaniklé

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 22. 2. 2021
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
317 915 km
při prohlídce 22. 2. 2019

Obvyklé u modelu 16 let po roce výroby (všechny roky výroby): 210–333 tis. km (medián 241 171 km, 45 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
OTAVA, výrobní družstvo
od 22. 1. 2003

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 1. 2003 První registrace OTAVA, výrobní družstvo (IČO 00028649) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 20102012201420162018 18. 3. 2009: 126 527 km2. 4. 2009: 126 985 km2. 3. 2011: 151 512 km7. 3. 2013: 185 768 km15. 3. 2013: 185 948 km4. 3. 2015: 223 645 km7. 3. 2017: 282 738 km22. 2. 2019: 317 915 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Prachatice (č. 3325) 317 915 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 2. 2021
7. 3. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3310) 282 738 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
7. 3. 2019
4. 3. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3310) 223 645 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
4. 3. 2017
15. 3. 2013 Opakovaná STK Jihočeský kraj (č. 3310) 185 948 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
7. 3. 2015
7. 3. 2013 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3310) 185 768 km dočasně způsobilé
2 lehké, 3 vážné
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 5.1.2.3.1 U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní. vážná
6. 4. 2013
2. 3. 2011 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3310) 151 512 km způsobilé
6 lehkých
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
2. 3. 2013
2. 4. 2009 Opakovaná STK Jihočeský kraj (č. 3310) 126 985 km způsobilé
2 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
18. 3. 2011
18. 3. 2009 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3310) 126 527 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 2263 Mechanizmus je zadřený, nefunguje nebo není kompletní ŘÍZENÍ 300 301 Mechanická vůle řízení na volantu 302 Plynulost přenosu síly 303 Sloupek (čep) řízení 304 Volant (řídítka) 305 Převodka řízení 306 Klouby, páky a tyče řízení 307 Vůle v kloubech, řídících pákách a tyčích 308 Sbíhavost kol řídící… (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
17. 4. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel OTAVA, výrobní družstvo (IČO 00028649)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2013 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 2439, 397 01, PÍSEK
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2013 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 2439, 397 01, PÍSEK
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2015 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 2439, 397 01, PÍSEK
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2017 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 2439, 397 01, PÍSEK
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2019 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 2439, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3310-17-03-0247
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2021 · stanice: Vodňanská 964, 383 01, Prachatice · protokol CZ-3325-19-02-0306
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER L1H2
Typ
RENAULT MASTER L1H2 2.2 VF1FDBNE5 / FDBNE5
Varianta
2.2
Typ kód
FDBNE5
VIN
VF1FDBNE528002644
PČV
4216278
Druh vozidla
VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
Druh vozidla 2. ř.
VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
22. 1. 2003
Datum 1. registrace v ČR
22. 1. 2003
Druh (typ)
VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
G9T F7
Číslo motoru
C043708
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66 / 3650
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2188
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
130
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
1,84
Spotřeba předpis
ZM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 2738
Za jízdy
74.3

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4888/ 1990/ 2489
Rozvor [mm]
3077
Provozní hmotnost
1778
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3300/ 3300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
1900/ 1900
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5300/ 5300
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
330
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R 16 109/107 R/ 6.0J 16-66
215/65 R 16 109/107 R/ 6.0J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1FDBNE528002644
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
4
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
3825-259-00
Číslo TP
AP746479
Číslo ORV
BAA143391
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
PÍSEK
Doplňkový text na TP
ISO 50-750/2000

Další ověření (externí odkazy)