RENAULT TRAFIC

  • 2010
  • ŽLUTÁ-PASTEL
  • motorová nafta (NM)
  • 1995 cm³
  • 84 kW ≈ 114 k

VINVF1FLAHA6BY363382

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 18:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FLAHA6BY363382

STK končí 11. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo
RENAULT TRAFIC – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
TRAFIC
Typ
RENAULT TRAFIC FL / FL
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
29. 12. 2010
Datum 1. registrace v ČR
29. 12. 2010
Barva
ŽLUTÁ-PASTEL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1995 cm³
Výkon
84 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 35 dnů
platnost do 11. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
97 218 km
při prohlídce 20. 12. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 196–317 tis. km (medián 249 994 km, 660 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
VIVA - manipulační technika s.r.o.
od 29. 12. 2010

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 12. 2010 První registrace VIVA - manipulační technika s.r.o. (IČO 27263703) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

25 00050 00075 000100 000 20152017201920212023 15. 12. 2014: 34 622 km13. 12. 2016: 48 250 km13. 12. 2018: 59 079 km7. 12. 2020: 71 284 km7. 12. 2022: 83 596 km11. 12. 2024: 97 131 km20. 12. 2024: 97 218 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 12. 2024 Opakovaná STK Lovosice (č. 3538) 97 218 km způsobilé bez závad 11. 12. 2026
11. 12. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Lovosice (č. 3538) 97 131 km dočasně způsobilé
4 vážné
  • 1.1.14.1.5 Brzdový kotouč s lomem (trhlinou) ve funkční části kotouče, který zasahuje do jeho okraje, nebo trhlina v délce přesahující zjevně 2/3 šířky funkční plochy kotouče nebo s trhlinami. vážná
  • 5.3.1.1.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.1.4.3.3 Použití zjevně nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená úprava zdroje světla. vážná
11. 12. 2026
7. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 83 596 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
7. 12. 2024
7. 12. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3532) 71 284 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
7. 12. 2022
13. 12. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 59 079 km způsobilé bez závad 13. 12. 2020
13. 12. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 48 250 km způsobilé bez závad 13. 12. 2018
15. 12. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 34 622 km způsobilé bez závad 15. 12. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel VIVA - manipulační technika s.r.o. (IČO 27263703)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2014
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2016 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2018 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-16-12-0686
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2020 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-12-0638
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2022 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-20-12-0108
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2024 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-22-12-0363
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2025 · stanice: TEREZÍNSKÁ 1306, 41002, LOVOSICE · protokol CZ-3538-24-12-0254
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2026 · stanice: TEREZÍNSKÁ 1306, 41002, LOVOSICE · protokol CZ-3538-24-12-0470
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (RENAULT TRAFIC 2010 v ČR obvykle 2,7, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 92,2 %

Srovnáváme s 855 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT TRAFIC

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
TRAFIC
Typ
RENAULT TRAFIC FL / FL
Varianta
FLAH
Verze
FLAHA6
Typ kód
FL
VIN
VF1FLAHA6BY363382
PČV
10010838
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
29. 12. 2010
Datum 1. registrace v ČR
29. 12. 2010
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9R M 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
84 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1995
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.8
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.3 / 7.5 / 8.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
75/ 2625
Za jízdy
72.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4782/ 1904/ 1915
Rozvor [mm]
3098
Provozní hmotnost
1753
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2770/ 2770
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1450/ 1450
1550/ 1550
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4770/ 4770
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
280
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R 16 C 106/104 T/ 6.0 J 16-50
215/65 R 16 C 106/104 T/ 6.0 J 16-50
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1FLAHA6BY363382
Barva
ŽLUTÁ-PASTEL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5020-233-01
Číslo TP
UE104755
Číslo ORV
UAL961601
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)