RENAULT TRAFIC
- 2009
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 1995 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VINVF1FLAMA69V354885
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FLAMA69V354885
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- TRAFIC
- Typ
- RENAULT TRAFIC FL FLAM / FL
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 8. 10. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 10. 2009
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1995 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Statutární město Ústí nad Labem (IČO 00081531) od 8. 10. 2009
- Provozovatel: Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace (IČO 71238301) od 8. 10. 2009
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2009 při prohlídce v roce 2025: 201–337 tis. km (medián 261 399 km, 542 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 10. 2009 | První registrace | Statutární město Ústí nad Labem (IČO 00081531) | Registr silničních vozidel |
| 8. 10. 2009 | Nový provozovatel | Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace (IČO 71238301) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 10. 2025 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | 172 412 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 10. 2027 |
| 6. 10. 2025 | Měření emisí | Chlumec (č. 451034) | 172 411 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2027 |
| 19. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumec (č. 3516) | 134 318 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 9. 2025 |
| 16. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumec (č. 3516) | 98 570 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 9. 2023 |
| 18. 9. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | 67 089 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 9. 2021 |
| 17. 9. 2019 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451034) | 67 089 km | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2021 |
| 20. 9. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 50 299 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 9. 2019 |
| 24. 9. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 32 708 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 9. 2017 |
| 1. 10. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 17 860 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 10. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Statutární město Ústí nad Labem (IČO 00081531)Nový provozovatel Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace (IČO 71238301)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2015 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 412 01, LITOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2017 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-17-09-1329
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-09-1418
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-09-1696
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-09-1569
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2027 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-10-0420
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (RENAULT TRAFIC 2009 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 12,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 90,3 %
Srovnáváme s 885 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT TRAFIC
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 16. 5. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2007 – 11. 9. 2013) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- KATALYZÁTOR
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- TRAFIC
- Typ
- RENAULT TRAFIC FL FLAM / FL
- Varianta
- FLAM
- Verze
- FLAMA6
- Typ kód
- FL
- VIN
- VF1FLAMA69V354885
- PČV
- 11867795
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SD POHŘEBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 8. 10. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 10. 2009
- Druh (typ)
- POHŘEBNÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- M9R M 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1995
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 145
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,8
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 245 / 198 / 215
- Spotřeba předpis
- 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9,3 / 7,5 / 8,2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 75/ 2625
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4782/ 1904/ 1915
- Rozvor [mm]
- 3038
- Provozní hmotnost
- 2040
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2770/ 2770
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
1550/ 1550
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4770/ 4770
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/65 R16 V 106/104 T/ 6.0J 16-50
215/65 R16 V 106/104 T/ 6.0J 16-50
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE/POSAN S.R.O., ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 127709
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2/3 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UD552727
- Číslo ORV
- UAE754377
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- EMISE 10/2013
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#14: 1978
#20-21: 6.0J 16-50; 195/65 R16 C 100/98T
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
VOZIDLO BYLO VYBAVENO POHŘEBNÍ NÁSTAVBOU SCHVÁLENÉHO TYPU ”POHŘEBNÍ AUTOMOBIL”, DLE ROZHODNUTÍ C-1267-01-02 Č.J. 488/2009-150-SCH2 ZE DNE 07.05.2009 S PLASTNOSTÍ DO 30.06.2010, MĚNÍ SE ÚDAJE V TP:
V BODĚ 1: DRUH VOZIDLA SKŘÍŇOVÝ SE MĚNÍ NA POHŘEBNÍ
V BODĚ 6: VÝROBCE RENAULT BILLANCOUT, FRANCIE DOPLŇUJE SE /POSAN S.R.O., ČR
V BODĚ 7: DRUH FURGON MĚNÍ SE NA POHŘEBNÍ
V BODĚ 8: VÝROBNÍ ČÍSLO NÁSTAVBY DOPLŇUJE SE 1227709
V BODĚ G: POHOTOVOSTNÍ HMOTNOST 1753-2010 MĚNÍ SE NA 2040
NÁSTAVBA PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1FLAMA69V354885
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.