RENAULT TRAFIC

  • 2009
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2464 cm³
  • 107 kW ≈ 145 k

VINVF1FLBJD6AY328751

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FLBJD6AY328751

RENAULT TRAFIC – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
TRAFIC
Typ
RENAULT TRAFIC FL / FL
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
25. 11. 2009
Datum 1. registrace v ČR
25. 11. 2009
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2464 cm³
Výkon
107 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 26. 5. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
269 485 km
při prohlídce 26. 5. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2009 při prohlídce v roce 2026: 221–332 tis. km (medián 269 407 km, 315 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Milan Maděra
od 7. 2. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 11. 2009 První registrace RWE Interní služby, s.r.o. (IČO 27116191) Registr silničních vozidel
16. 1. 2012 Nový provozovatel RWE DISTRIBUCNÍ SLUŽBY S.R.O. PLYNÁRENSKÁ 499/1 Registr silničních vozidel
8. 2. 2012 Nový vlastník a provozovatel GasNet Služby, s.r.o. (IČO 27935311) Registr silničních vozidel
7. 2. 2020 Nový vlastník a provozovatel Milan Maděra (IČO 68199864) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2013201520172019202120232025 9. 1. 2012: 47 578 km19. 11. 2013: 90 909 km10. 11. 2015: 147 123 km14. 11. 2017: 205 981 km14. 11. 2019: 264 630 km14. 11. 2019: 264 639 km4. 2. 2020: 265 683 km3. 5. 2022: 268 129 km3. 5. 2022: 268 130 km8. 4. 2024: 269 181 km9. 4. 2024: 269 181 km9. 4. 2024: 269 181 km25. 5. 2026: 269 485 km26. 5. 2026: 269 485 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 5. 2026 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 269 485 km způsobilé bez závad 26. 5. 2028
25. 5. 2026 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 269 485 km způsobilé bez závad 25. 5. 2028
9. 4. 2024 Opakovaná STK Ostrava (č. 3814) 269 181 km způsobilé bez závad 9. 4. 2026
9. 4. 2024 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 269 181 km dočasně způsobilé
2 vážné
  • 3.4.1.2 Stěrače čelního skla nelze uvést v činnost nebo některý stěrač nefunguje. vážná
  • 4.4.1.1.2 Nesvítí některá směrová svítilna. vážná
9. 5. 2024
8. 4. 2024 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 269 181 km způsobilé bez závad 8. 4. 2026
3. 5. 2022 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 268 130 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
3. 5. 2024
3. 5. 2022 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 268 129 km způsobilé bez závad 3. 5. 2024
4. 2. 2020 Evidenční kontrola Praha (č. 3128) 265 683 km způsobilé bez závad
14. 11. 2019 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 264 639 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
14. 11. 2021
14. 11. 2019 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 451012) 264 630 km způsobilé bez závad 14. 11. 2021
14. 11. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 205 981 km způsobilé bez závad 14. 11. 2019
10. 11. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 147 123 km způsobilé
1 lehká
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
10. 11. 2017
19. 11. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 90 909 km způsobilé
1 lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
19. 11. 2015
9. 1. 2012 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3516) 47 578 km způsobilé bez závad 9. 1. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel RWE Interní služby, s.r.o. (IČO 27116191)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2013
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-12-01-0296
  3. Nový provozovatel RWE DISTRIBUCNÍ SLUŽBY S.R.O. PLYNÁRENSKÁ 499/1
  4. Nový vlastník a provozovatel GasNet Služby, s.r.o. (IČO 27935311)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2015 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-13-11-1157
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2015 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2017 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-15-11-0595
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2017 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-17-11-1080
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-11-1252
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-20-02-0125
  10. Nový vlastník a provozovatel Milan Maděra (IČO 68199864)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-05-0252
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-04-0538
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-04-0546
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2028 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-26-05-1668
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT TRAFIC 2009 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 12,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 90,3 %

Srovnáváme s 885 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT TRAFIC

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 16. 5. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2007 – 11. 9. 2013) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
TRAFIC
Typ
RENAULT TRAFIC FL / FL
Varianta
FLBJ
Verze
FLBJD6
Typ kód
FL
VIN
VF1FLBJD6AY328751
PČV
7410281
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
25. 11. 2009
Datum 1. registrace v ČR
25. 11. 2009
Druh (typ)
FURGON
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
G9U B 6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
107 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2464
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
159

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83-05B
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
Spotřeba předpis
R101
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10,5 / 7,7 / 8,8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 2625
Za jízdy
74.4

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5182/ 1904/ 2420
Rozvor [mm]
3498
Provozní hmotnost
1935
Hmotnosti provozní Do
2186
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3065/ 3065
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1620/ 1620
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5065/ 5065
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
280
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/65 R 16 C 107/105 T/ 6.0 J 16-50
205/65 R 16 C 107/105 T/ 6.0 J 16-50
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
Renault, Billancourt, Francie
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2/3 / 2/3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5020-216-01
Číslo TP
UH105948
Číslo ORV
UAZ535770
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#14: 2 497
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)