RENAULT TRAFIC
- 2003
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1870 cm³
- 60 kW ≈ 82 k
VINVF1JLABA53V166294
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1JLABA53V166294
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: BÍLINA.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- TRAFIC
- Typ
- RENAULT TRAFIC JL / JL
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 30. 1. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 3. 2007
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1870 cm³
- Výkon
- 60 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: František Mašanský (IČO 11447044) od 11. 1. 2019
- Provozovatel: František Mašanský (IČO 11447044) od 11. 1. 2019
Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 219–349 tis. km (medián 281 590 km, 514 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 1. 2003 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 21. 3. 2007 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 21. 3. 2007 | Nový provozovatel | POTRUBÍ Praha,spol. s r.o. (IČO 48592447) | Registr silničních vozidel |
| 8. 4. 2010 | Nový provozovatel | EUROMONT GROUP A.S. VELEBUDICE 210 MOST | Registr silničních vozidel |
| 8. 4. 2010 | Nový provozovatel | POTRUBÍ a.s. "v likvidaci" (IČO 63079712) | Registr silničních vozidel |
| 13. 4. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | BIS Euromont a.s. (IČO 63147165) | Registr silničních vozidel |
| 11. 1. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | František Mašanský (IČO 11447044) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 7. 2019 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | 245 548 km | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 7. 2021 |
| 18. 7. 2019 | Měření emisí | Louny (č. 450709) | 245 546 km | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2021 |
| 9. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Louny (č. 3508) | 245 523 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 3. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3520) | 235 608 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 3. 2019 |
| 2. 3. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3520) | 225 905 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 3. 2017 |
| 15. 3. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3520) | 190 477 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 3. 2015 |
| 14. 3. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3520) | 171 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 3. 2013 |
| 13. 4. 2010 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3520) | 144 800 km | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2010 |
| 8. 4. 2010 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3115) | 144 518 km | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2010 |
| 31. 3. 2009 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 3. 2011 |
| 18. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 132 512 km | nezpůsobilé | 2 vážné, 2 nebezpečné
| 18. 3. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel POTRUBÍ Praha,spol. s r.o. (IČO 48592447)
-
Nový provozovatel EUROMONT GROUP A.S. VELEBUDICE 210 MOSTNový provozovatel POTRUBÍ a.s. "v likvidaci" (IČO 63079712)
-
Nový vlastník a provozovatel BIS Euromont a.s. (IČO 63147165)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2013 · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2015 · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2017 · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2019 · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA · protokol CZ-3520-17-03-0063
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY · protokol CZ-3508-19-01-0251
-
Nový vlastník a provozovatel František Mašanský (IČO 11447044)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2021 · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY · protokol CZ-3508-19-07-0784
-
Vyřazení z provozu BÍLINA
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (RENAULT TRAFIC 2003 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 24,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,6 %
Srovnáváme s 947 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT TRAFIC
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- AIRBAG
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- TRAFIC
- Typ
- RENAULT TRAFIC JL / JL
- Varianta
- 1.9 DCI
- Typ kód
- JL
- VIN
- VF1JLABA53V166294
- PČV
- 5250661
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 30. 1. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 3. 2007
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- F9Q U 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 60 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1870
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 138
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 98/69A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.71
- Spotřeba předpis
- EU 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.3 / 6.8 / 7.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 2625
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4782/ 1904/ 1940
- Rozvor [mm]
- 3098
- Provozní hmotnost
- 1791
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2760/ 2760
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
1550/ 1550
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4700/ 4700
- Zatížení střechy
- 280
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R16 C100/98T/ 6J X 16 H2 ET50
195/65 R16 C100/98T/ 6J X 16 H2 ET50
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 9 / 9 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 5020-066-00
- ES/EU
- E2*98/14*0213
- Číslo ORV
- UBI505541
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ODKH-22708/06-AZ-6099/MOST, IDV SRN Č.J.:45E507/08
- Další záznamy
- DOVOZ SRN, PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA 30.01.2003.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*19: TŘÍDA A50-X
*20-21: 6.0J X 16 H2 ET50; 215/65 R16 C 106/104 R
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1JLABA53V166294
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.