RENAULT TRAFIC
- 2003
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 1870 cm³
- 60 kW ≈ 82 k
VINVF1JLDBA54V200891
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 0:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1JLDBA54V200891
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- TRAFIC
- Typ
- RENAULT TRAFIC VF1JLDBA5 / L
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 15. 12. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 12. 2003
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1870 cm³
- Výkon
- 60 kW
- Kategorie
- M1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Sportovní stavby, akciová společnost (IČO 00213799) od 15. 12. 2003
- Provozovatel: Sportovní stavby, akciová společnost (IČO 00213799) od 15. 12. 2003
Obvyklé u modelu ve stáří 21 let: 264–394 tis. km (medián 323 238 km, 352 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 12. 2003 | První registrace | Sportovní stavby, akciová společnost (IČO 00213799) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 12. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Roztoky (č. 3231) | 133 043 km | způsobilé | 10 lehkých
| 5. 12. 2026 |
| 13. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3126) | 130 428 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 12. 2024 |
| 22. 12. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3126) | 126 048 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 12. 2022 |
| 12. 12. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3117) | 115 972 km | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 12. 2020 |
| 12. 12. 2018 | Měření emisí | Praha (č. 410911) | 115 971 km | způsobilé | bez závad | 12. 12. 2020 |
| 4. 12. 2018 | Opakovaná STK | Praha (č. 3126) | 115 932 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 3. 1. 2019 |
| 7. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3126) | 115 377 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 7. 11. 2020 |
| 2. 12. 2016 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3113) | 103 302 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 11. 2018 |
| 4. 11. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3113) | 102 785 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné
| 4. 12. 2016 |
| 5. 11. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | 93 244 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 11. 2016 |
| 25. 10. 2012 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3113) | 86 840 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 9. 2014 |
| 26. 9. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3113) | 86 390 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 26. 10. 2012 |
| 13. 10. 2010 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | 76 744 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 9. 2012 |
| 8. 9. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | 75 579 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné
| 8. 10. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Sportovní stavby, akciová společnost (IČO 00213799)Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2010 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-10-09-0261
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2012 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-10-10-0361Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2012 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2012 · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 19011, PRAHA - BĚCHOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2012 · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 19011, PRAHA - BĚCHOVICE · protokol CZ-3113-12-09-0824
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2014 · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 19011, PRAHA - BĚCHOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2014 · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 19011, PRAHA - BĚCHOVICE · protokol CZ-3113-12-10-1004
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2016 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-14-11-0124Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2016 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2016 · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 19011, PRAHA - BĚCHOVICE · protokol CZ-3113-16-11-0206
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2018 · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 19011, PRAHA - BĚCHOVICE · protokol CZ-3113-16-12-0063
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2018 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-18-11-0350
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2019 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-18-12-0097
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2020 · stanice: PROSECKÁ 817, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-18-12-0360
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2022 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-20-12-1453
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2024 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-22-12-0845
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2026 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-24-12-0200
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (RENAULT TRAFIC 2003 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 24,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,6 %
Srovnáváme s 947 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT TRAFIC
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- TRAFIC
- Typ
- RENAULT TRAFIC VF1JLDBA5 / L
- Varianta
- JLDB
- Verze
- JLDBA5
- Typ kód
- L
- VIN
- VF1JLDBA54V200891
- PČV
- 9813048
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- RENAULT
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 15. 12. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 12. 2003
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT
- Typ motoru
- F9Q U 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 60 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1870
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 138
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/100A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.71
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.3 / 6.8 / 7.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 2625
- Za jízdy
- 71.1
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4782/ 1904/ 1940
- Rozvor [mm]
- 3098
- Provozní hmotnost
- 1815
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2760/ 2760
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
1550/ 1550
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4700/ 4700
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 1.2
- Zatížení střechy
- 280
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/65 R 16 C 106/104 R(T) / 6.0 J 16-50
215/65 R 16 C 106/104 R(T) / 6.0 J 16-50
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT/TECHSPORT S.R.O.
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2/3+3 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5020-020-01
- ES/EU
- E2*98/14*0213*
- Číslo TP
- UL381504
- Číslo ORV
- UBA614234
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO MÁ NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E2*98/14*0213*
PŘED DOSTAVBOU.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*13: 1 954 MM
*N.1-N.2: 6.0 J 16-50; 205/65 R 16 C 107/105 R(T)
6.0 J 16-50; 195/65 R 16 C 100/98 R(T)
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST VOZIDLA SCHVÁLENA 08.12.2003 RENAULT ČR A.S., PRAHA 8
VOZIDLO JE VYBAVENO POSUVNOU PŘEPÁŽKOU, DRUHOU ŘADOU SEDADEL - 3 MÍSTA K SEZENÍ A BOČNÍMI OKNY U DRUHÉ ŘADY SEDADEL. PŘÍPADNÁ DEMONTÁŽ TÉTO VÝBAVY SE POVAŽUJE ZA PŘESTAVBU. PROVOZNÍ HMOTNOST ZVÝŠENA O 24 KG
TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST NÁSTAVBY SCHVÁLENA 11.12.2003 Č.J. N-1426-06 TECHSPORT S.R.O., BRNO.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1JLDBA54V200891
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.