RENAULT TRAFIC
- 2007
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1995 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VINVF1JLEMB67V292469
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 1:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1JLEMB67V292469
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- TRAFIC
- Typ
- RENAULT TRAFIC JL / JL
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 26. 2. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 2. 2007
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1995 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TS Hlučín s.r.o. (IČO 25887289) od 26. 2. 2007
- Provozovatel: TS Hlučín s.r.o. (IČO 25887289) od 26. 2. 2007
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2007 při prohlídce v roce 2025: 220–353 tis. km (medián 283 573 km, 797 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 2. 2007 | První registrace | TS Hlučín s.r.o. (IČO 25887289) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 9. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3855) | 265 362 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 9. 2027 |
| 11. 9. 2025 | Měření emisí | Ludgeřovice (č. 180601) | 265 349 km | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2027 |
| 15. 9. 2023 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 3825) | 258 053 km | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2025 |
| 15. 9. 2023 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 258 040 km | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2025 |
| 15. 9. 2021 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 3825) | 252 682 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 9. 2023 |
| 14. 9. 2021 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 252 649 km | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2023 |
| 5. 4. 2019 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 3825) | 242 627 km | způsobilé | 6 lehkých
| 5. 4. 2021 |
| 4. 4. 2019 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 242 616 km | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2021 |
| 7. 4. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | 212 173 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 4. 2019 |
| 9. 4. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | 170 086 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 4. 2017 |
| 15. 4. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | 126 128 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 4. 2015 |
| 15. 4. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | 87 464 km | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel TS Hlučín s.r.o. (IČO 25887289)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2013 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 748 01, HLUČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2015 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 748 01, HLUČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2017 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 748 01, HLUČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2019 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 748 01, HLUČÍN · protokol CZ-3825-17-04-0197
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2021 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 748 01, HLUČÍN · protokol CZ-3825-19-04-0181
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2023 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 748 01, HLUČÍN · protokol CZ-3825-21-09-0391
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2025 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 748 01, HLUČÍN · protokol CZ-3825-23-09-0367
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2027 · protokol CZ-3855-25-09-0847
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (RENAULT TRAFIC 2007 v ČR v průměru 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,4 %
Srovnáváme s 1 429 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT TRAFIC
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 16. 5. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2007 – 11. 9. 2013) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- TRAFIC
- Typ
- RENAULT TRAFIC JL / JL
- Varianta
- JLEM
- Verze
- JLEMB6
- Typ kód
- JL
- VIN
- VF1JLEMB67V292469
- PČV
- 5713897
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 26. 2. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 2. 2007
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- M9R E 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1995
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 145
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,8
- Spotřeba předpis
- 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 10,2 / 7,4 / 8,4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 75/ 2625
- Za jízdy
- 72.1
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5182/ 1904/ 1940
- Rozvor [mm]
- 3498
- Provozní hmotnost
- 1926
- Hmotnosti provozní Do
- 2232
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3040/ 3040
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1620/ 1620
1650/ 1650
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4960/ 4960
- Ložná délka
- 2150
- Ložná šířka
- 1668
- Zatížení střechy
- 280
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/65 R 16 C 106/104 T/ 6.0 J 16-50
215/65 R 16 C 106/104 T/ 6.0 J 16-50
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE/TECHSPORT S.R.O
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 6 / 6 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5020-312-00
- Číslo TP
- UB419224
- Číslo ORV
- UBG614816
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- TZ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1JLEMB67V292469
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.