RENAULT TRAFIC

  • 2007
  • ŠEDÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1995 cm³
  • 66 kW ≈ 90 k

VINVF1JLEMB67Y224200

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1JLEMB67Y224200

RENAULT TRAFIC – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
TRAFIC
Typ
RENAULT TRAFIC JL / JL
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
16. 7. 2007
Datum 1. registrace v ČR
16. 7. 2007
Barva
ŠEDÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1995 cm³
Výkon
66 kW
Kategorie
M1 – VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
249 771 km
při prohlídce 6. 6. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2007 při prohlídce v roce 2025: 220–353 tis. km (medián 283 573 km, 797 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
PH-stavební, s.r.o.
od 26. 9. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 7. 2007 První registrace Bohuslav Roll (IČO 48601373) Registr silničních vozidel
26. 9. 2018 Nový vlastník a provozovatel PH-stavební, s.r.o. (IČO 04260066) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2012201420162018202020222024 11. 7. 2011: 77 677 km25. 7. 2013: 112 473 km31. 7. 2015: 142 271 km28. 6. 2017: 153 296 km25. 9. 2018: 154 802 km5. 6. 2019: 167 976 km14. 6. 2021: 195 506 km8. 6. 2023: 224 973 km6. 6. 2025: 249 771 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Hradec Králové (č. 3609) 249 771 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
6. 6. 2027
8. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Hradec Králové (č. 3609) 224 973 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 6. 2025
14. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Třebechovice pod Orebem (č. 3639) 195 506 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
14. 6. 2023
5. 6. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Třebechovice pod Orebem (č. 3639) 167 976 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
5. 6. 2021
25. 9. 2018 Evidenční kontrola Smiřice (č. 3627) 154 802 km způsobilé bez závad
28. 6. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3639) 153 296 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
28. 6. 2019
31. 7. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3639) 142 271 km způsobilé bez závad 31. 7. 2017
25. 7. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3639) 112 473 km způsobilé bez závad 25. 7. 2015
11. 7. 2011 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3627) 77 677 km způsobilé bez závad 11. 7. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Bohuslav Roll (IČO 48601373)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2013 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-11-07-0118
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2013 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2015 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 503 46, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-13-07-0706
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2015 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 503 46, TŘEBECHOVICE POD OREBEM
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2017 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 503 46, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-15-07-0925
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2017 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 503 46, TŘEBECHOVICE POD OREBEM
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2019 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 503 46, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-17-06-0896
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-18-09-0614
  7. Nový vlastník a provozovatel PH-stavební, s.r.o. (IČO 04260066)
  8. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2021 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 503 46, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-19-06-0116
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2023 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 503 46, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-21-06-0516
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2025 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 500 02, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-23-06-0812
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2027 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 500 02, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-25-06-0743
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT TRAFIC 2007 v ČR v průměru 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,4 %

Srovnáváme s 1 429 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT TRAFIC

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 16. 5. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2007 – 11. 9. 2013) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
TRAFIC
Typ
RENAULT TRAFIC JL / JL
Varianta
JLEM
Verze
JLEMB6
Typ kód
JL
VIN
VF1JLEMB67Y224200
PČV
4479190
Druh vozidla
VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
16. 7. 2007
Datum 1. registrace v ČR
16. 7. 2007
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9R E 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1995
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
145
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2003/76B
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,8
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10,2 / 7,4 / 8,4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
75/ 2625
Za jízdy
72.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5182/ 1904/ 1940
Rozvor [mm]
3 498
Provozní hmotnost
1926
Hmotnosti provozní Do
2232
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3040/ 3040
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1 620/ 1 620
1 650/ 1 650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4960/ 4960
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
280
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R 16 C 106/104 T/ 6.0 J 16-50
215/65 R 16 C 106/104 T/ 6.0 J 16-50
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
ŠEDÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5/6 / 2/3+3 / 0
Spojovací zařízení - druh
A50-X TYPG40
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5020-312-00
Číslo TP
UC070875
Číslo ORV
UAU603171
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Dne 08.11.2018 zápis tažného zařízení A50-X, typ G40.
Další záznamy
Dne 08.11.2018 zápis tažného zařízení A50-X, typ G40.

Další ověření (externí odkazy)