RENAULT MEGANE SCENIC
- 2006
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1870 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINVF1JMS70637017652
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 19:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1JMS70637017652
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 19. 3. 2014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MEGANE SCENIC
- Typ
- / JM
- Datum 1. registrace
- 6. 12. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 4. 2014
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1870 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jan Holánek (IČO 46782877) od 23. 10. 2019
- Provozovatel: Jan Holánek (IČO 46782877) od 23. 10. 2019
Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 169–255 tis. km (medián 209 783 km, 918 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 12. 2006 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 19. 3. 2014 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 9. 4. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 23. 10. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Jan Holánek (IČO 46782877) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumec (č. 3516) | 207 944 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 11. 2026 |
| 7. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumec (č. 3516) | 201 545 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 11. 2024 |
| 11. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3516) | 197 046 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 11. 2022 |
| 21. 10. 2019 | Evidenční kontrola | Ústí nad Labem (č. 3516) | 193 689 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Varnsdorf (č. 3533) | 184 912 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 11. 2020 |
| 12. 4. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3501) | 155 730 km | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2018 |
| 9. 4. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3501) | 135 532 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 3. 2014 | Před registrací | Ústecký kraj (č. 3502) | 135 422 km | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2014 |
| 18. 3. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3502) | 135 415 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 40502, DĚČÍN V - ROZBĚLESY
-
Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 40502, DĚČÍN V - ROZBĚLESYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2016 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 40502, DĚČÍN V - ROZBĚLESY
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPAEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPAVybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2018 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2020 · stanice: Strakonická 3242, 40747, Varnsdorf · protokol CZ-3533-18-11-0215
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-10-1977
-
Nový vlastník a provozovatel Jan Holánek (IČO 46782877)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-11-1019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-11-0581
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-11-0886
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MEGANE SCENIC
- Typ
- / JM
- Varianta
- JMS7
- Verze
- JMS706
- Typ kód
- JM
- VIN
- VF1JMS70637017652
- PČV
- 12982900
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Datum 1. registrace
- 6. 12. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 4. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURTE, FRANCIE
- Typ motoru
- F9QE8
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1870
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 180
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 83.03-B /
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 197 / 138 / 159
- Spotřeba předpis
- 1999/101/EG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.5 / 5.2 / 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 3000
- Za jízdy
- 70
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4259/ 1810/ 1620
- Rozvor [mm]
- 2685
- Provozní hmotnost
- 1505
- Hmotnosti provozní Do
- 1670
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2010/ 2010
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1130/ 1130
1025/ 1025
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1300/ 1300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3000/ 3000
- Zatížení střechy
- 80
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/60 R16 (92)H/ 6.50 J 16 - 49
205/60 R16 (92)H/ 6.50 J 16 - 49
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURTE, FRANCIE
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e2*2001/116*0274*23
- Číslo TP
- UF533752
- Číslo ORV
- UAY162404
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- DOVOZ SRN
ROK VÝROBY NEURČEN, DATUM 1. REGISTRACE DLE TP SRN 06.12.2006
ORIGINÁL TP SRN Č. DG282065 ODEBRÁN, PŮVODNÍ RZ: HO-AA110
ALTERNATIVNÍ POUŽÍTÍ PNEUMATIK:
205/55 R17 (91) W, 6,50 J 17 49
205/55 R17 (91) V, 6,50 J 17 49
205/60 R16 (92) V, 6,50 J 16 49
VOZIDLO VYHOVUJE POŽADAVKŮM ZÁKONA Č. 56/2001 SB., VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A
DOPLŇKŮ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1JMS70637017652
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.