RENAULT KANGOO

  • 1998
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1870 cm³
  • 40 kW ≈ 54 k

VINVF1KC0DAF18940707

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 12:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1KC0DAF18940707

RENAULT KANGOO – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: M 93, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 60 dnů (22. 8. 2013 až 21. 10. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1998. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO 1.9 D VF1KC0DAF / KC0DAF
Rok výroby
1998
Datum 1. registrace
3. 11. 1998
Datum 1. registrace v ČR
14. 2. 2005
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1870 cm³
Výkon
40 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
232 683 km
při prohlídce 27. 4. 2016

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 168–242 tis. km (medián 204 681 km, 713 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
Firma FAULHAMMER s.r.o.
od 12. 2. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 11. 1998 První registrace Registr silničních vozidel
14. 2. 2005 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
14. 2. 2005 Nový provozovatel PETR ŠTĚPÁNEK Registr silničních vozidel
5. 10. 2005 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
22. 8. 2013 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
21. 10. 2013 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
12. 2. 2015 Nový vlastník a provozovatel Firma FAULHAMMER s.r.o. (IČO 15035328) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000175 000200 000225 000250 000 2010201120122013201420152016 26. 6. 2009: 168 205 km20. 6. 2011: 187 500 km20. 7. 2011: 187 500 km10. 9. 2013: 207 229 km21. 10. 2013: 209 937 km9. 2. 2015: 226 439 km27. 4. 2016: 232 683 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 4. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3612) 232 683 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
27. 4. 2018
9. 2. 2015 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3642) 226 439 km způsobilé bez závad
21. 10. 2013 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3612) 209 937 km způsobilé bez závad
10. 9. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3231) 207 229 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 9. 2015
20. 7. 2011 Opakovaná STK Středočeský kraj (č. 3207) 187 500 km způsobilé
10 lehkých
  • 3053 V převodce řízení jsou provozní vůle nadměrně velké (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5263 Místa určená k opření zvedáku při zvedání vozidla jsou poškozena (mechanicky nebo korozí) natolik, že nejsou způsobilá plnit spolehlivě svoji funkci je-li ve výstroji vozidla jiné náhradní zvedací zařízení, umožňující bezpečné zvedání za nepoškozené a nenarušené části (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 6. 2013
20. 6. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3207) 187 500 km dočasně způsobilé
8 lehkých, 2 vážné
  • 3053 V převodce řízení jsou provozní vůle nadměrně velké (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5266 popis kódu není k dispozici vážná
  • 6221 Zařízení pro osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky nesvítí (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 7. 2011
26. 6. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3231) 168 205 km způsobilé
3 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
26. 6. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový provozovatel PETR ŠTĚPÁNEK
  3. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  4. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNO
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2013 · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNO
  6. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2015 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY
  8. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV
  10. Nový vlastník a provozovatel Firma FAULHAMMER s.r.o. (IČO 15035328)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2018 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (RENAULT KANGOO 1998 v ČR obvykle 2,0, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 12,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 36,9 %

Srovnáváme s 2 491 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO 1.9 D VF1KC0DAF / KC0DAF
Varianta
1.9 D
Typ kód
KC0DAF
VIN
VF1KC0DAF18940707
PČV
11272209
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
1998
Datum 1. registrace
3. 11. 1998
Datum 1. registrace v ČR
14. 2. 2005
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
F8QL6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
40 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1870
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
134
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.05
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.9 / 5.4 / 6.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 3000
Za jízdy
73.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3995/ 1663/ 1827
Rozvor [mm]
2600
Provozní hmotnost
1175
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1680/ 1680
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
890/ 890
920/ 920
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
585/ 585
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2500/ 2500
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R X 13 88 Q/ 5B X 13 ET 36
165/70 R X 13 88 Q/ 5B X 13 ET 36
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1KC0DAF18940707
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
A 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
2
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
3824-003-00
Číslo TP
UD722522
Číslo ORV
UAN721364
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
LITOMYŠL
Doplňkový text na TP
21.10.2013 poplatek §37e)Zk.č. 185/2001Sb.-EURO II-3000.-Kč-ZAPLACEN
Další záznamy
20.07.2011 DRUHOPIS ZA ZTRACENÝ TP BF821336
Alternativně lze použít pneumatiky 165/70 R x 13 88 R, 165/70 R x 13 C
88 R,165/70 R x 13 83 R nebo S, popř. 165/70 R x 14 86 R M+S na
ráfcích 5.5J x 14 ET 36.
Podle výbavy vozidla se zvyšuje pohotovostní a snižuje užitečná
hmotnost až o 90 kg.
Vozidlo splňuje ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdější
změny a doplňků s výjimkou (§/odst.):
33/3 - ovládání el. seřiditelných zrcátek není prosvětleno.
33/8 - na sdělovači parkovací brzdy není předepsaný symbol (je pouze
symbol pro poruchu brzd).
ŘAZENÍ PŘEVODOVKY - MAN

Další ověření (externí odkazy)