RENAULT KANGOO

  • 1998
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 1870 cm³
  • 47 kW ≈ 64 k

VINVF1KC0EAF18845166

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1KC0EAF18845166

RENAULT KANGOO – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: M 93, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1998. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO 1.9 D VF1KC0EAF / KC0EAF
Rok výroby
1998
Datum 1. registrace
1. 1. 1998
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1998
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1870 cm³
Výkon
47 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
193 500 km
při prohlídce 6. 11. 2014

Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 164–233 tis. km (medián 196 024 km, 1 002 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
SAPA - LPJ, spol. s r.o.
od 6. 11. 2006

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1998 První registrace Registr silničních vozidel
22. 10. 1998 Nový provozovatel Iveco Czech Republic, a. s. (IČO 48171131) Registr silničních vozidel
6. 11. 2006 Nový vlastník a provozovatel SAPA - LPJ, spol. s r.o. (IČO 62063634) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 200920102011201220132014 14. 10. 2008: 99 449 km14. 10. 2008: 99 451 km25. 10. 2010: 137 562 km11. 10. 2012: 175 315 km6. 11. 2014: 193 500 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 11. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3625) – nezpůsobilé
7 lehkých, 3 vážné, 2 nebezpečné
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 5.1.2.2.2 U rejdového čepu je natolik velká radiální vůle, že je bezprostředně ohrožena bezpečnost jízdy vozidla. nebezpečná
  • 5.2.3.10.1 Náhradní kolo chybí nebo je poškozené nebo neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 8.4.1.1.2 Nadměrný únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který bezprostředně poškozuje životní prostředí nebo bezprostředně ohrožuje ostatní účastníky silničního provozu. nebezpečná
6. 11. 2014
6. 11. 2014 Opakovaná STK Pardubický kraj (č. 3625) 193 500 km způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
6. 11. 2016
3. 2. 2014 Na žádost zákazníka Pardubický kraj (č. 3625) – způsobilé bez závad 3. 2. 2014
11. 10. 2012 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3625) 175 315 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
11. 10. 2014
25. 10. 2010 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3625) 137 562 km způsobilé
4 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9013 V lékárničce chybí některý zdravotnický prostředek (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 10. 2012
14. 10. 2008 Opakovaná STK Pardubický kraj (č. 3642) 99 451 km způsobilé
5 lehkých
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5224 Některé držadlo je uvolněné, popřípadě je poškozený potah sedadel nebo jeho pružící prvky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 10. 2010
14. 10. 2008 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3642) 99 449 km nezpůsobilé
5 lehkých, 3 vážné, 1 nebezpečná
  • 4061 Na vozidle jsou namontovány pneumatiky, které neodpovídají předpisům (konstrukcí, dezénem, rozměrem ...) (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5131 Některé otvírací okno nelze uzavřít, popřípadě zajistit uzavřené (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 5224 Některé držadlo je uvolněné, popřípadě je poškozený potah sedadel nebo jeho pružící prvky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6211 Nesvítí jedno nebo obě brzdová světla, popřípadě světla nemají předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9012 Lékárnička je zjevně ve špatném stavu (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 10. 2008

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel Iveco Czech Republic, a. s. (IČO 48171131)
  3. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO
  4. Nový vlastník a provozovatel SAPA - LPJ, spol. s r.o. (IČO 62063634)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2012 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2014 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO
  7. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2016 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (RENAULT KANGOO 1998 v ČR obvykle 2,0, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 12,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 36,9 %

Srovnáváme s 2 491 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO 1.9 D VF1KC0EAF / KC0EAF
Varianta
1.9 D
Typ kód
KC0EAF
VIN
VF1KC0EAF18845166
PČV
11622778
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
1998
Datum 1. registrace
1. 1. 1998
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1998
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
F8QK6
Číslo motoru
C116637
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
47 / 4500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1870
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
145
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.11
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.2 / 6 / 6.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 3375
Za jízdy
73.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3995/ 1663/ 1827
Rozvor [mm]
2600
Provozní hmotnost
1110
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1690/ 1690
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
890/ 890
920/ 920
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
590/ 590
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2500/ 2500
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R X 13 88 Q/ 5B X 13 ET 36
165/70 R X 13 88 Q/ 5B X 13 ET 36
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1KC0EAF18845166
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
2
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
3824-004-00
Číslo TP
UB091765
Číslo ORV
UAL868603
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
VYSOKÉ MÝTO
Další záznamy
03.02.2014 Tažné zařízení A50-X, BOSAL typ 046-421.

Další ověření (externí odkazy)