RENAULT KANGOO

  • 2007
  • BÍLÁ
  • BA 95 B
  • 1149 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINVF1KC1DBF36959263

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 16:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1KC1DBF36959263

RENAULT KANGOO – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: M 93, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 8 dnů (29. 5. 2013 až 6. 6. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO KC1DBF / KC
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
18. 1. 2007
Datum 1. registrace v ČR
18. 1. 2007
Barva
BÍLÁ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1149 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
154 419 km
při prohlídce 10. 2. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 152–258 tis. km (medián 199 724 km, 442 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Sociální služby města Jičína
od 6. 6. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 1. 2007 První registrace KOMPAKT spol. s.r.o. (IČO 49551027) Registr silničních vozidel
29. 5. 2013 Nový vlastník a provozovatel Sociální služby města Jičína (IČO 70888167) Registr silničních vozidel
6. 6. 2013 Nový vlastník a provozovatel Sociální služby města Jičína (IČO 70888167) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 2012201420162018202020222024 4. 3. 2011: 52 392 km26. 2. 2013: 78 342 km30. 5. 2013: 81 760 km23. 2. 2015: 96 232 km23. 2. 2015: 96 212 km17. 2. 2017: 108 147 km14. 2. 2019: 122 001 km11. 2. 2021: 134 740 km10. 2. 2023: 148 892 km10. 2. 2025: 154 419 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 2. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3606) 154 419 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 2. 2027
10. 2. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3606) 148 892 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 2. 2025
11. 2. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3606) 134 740 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 2. 2023
14. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3606) 122 001 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
14. 2. 2021
17. 2. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3606) 108 147 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
17. 2. 2019
23. 2. 2015 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3606) 96 212 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
23. 2. 2017
23. 2. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3606) 96 232 km dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
25. 3. 2015
30. 5. 2013 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3606) 81 760 km způsobilé bez závad
26. 2. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3606) 78 342 km způsobilé bez závad 26. 2. 2015
4. 3. 2011 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3606) 52 392 km způsobilé
1 lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
4. 3. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel KOMPAKT spol. s.r.o. (IČO 49551027)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2013 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2015 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN
  4. Nový vlastník a provozovatel Sociální služby města Jičína (IČO 70888167)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN
  6. Nový vlastník a provozovatel Sociální služby města Jičína (IČO 70888167)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2015 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2017 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2019 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3606-17-02-0549
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2021 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3606-19-02-0441
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2023 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3606-21-02-0345
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2025 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3606-23-02-0308
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2027 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3606-25-02-0281
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (RENAULT KANGOO 2007 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 84,8 %

Srovnáváme s 907 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO KC1DBF / KC
Varianta
KC1D
Verze
KC1DBF
Typ kód
KC
VIN
VF1KC1DBF36959263
PČV
12048075
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
18. 1. 2007
Datum 1. registrace v ČR
18. 1. 2007
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
D4F F 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 5500
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1149
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
154

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2002/80B
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 4125
Za jízdy
70.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4035/ 1672/ 1835
Rozvor [mm]
2605
Provozní hmotnost
1150
Hmotnosti provozní Do
1287
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1805/ 1805
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
890/ 890
1080/ 1080
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
573/ 573
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2400/ 2400
Ložná délka
1290
Ložná šířka
1400
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 14 89/87 R / 5.5 J 14-36
165/70 R 14 89/87 R / 5.5 J 14-36
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1KC1DBF36959263
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 2+3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3824-407-01
Číslo TP
UB417332
Číslo ORV
UAL571915
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)