RENAULT KANGOO

  • 2008
  • BÍLÁ
  • benzin (BA 95 B)
  • 1149 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINVF1KC1DBF39010583

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 8:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1KC1DBF39010583

RENAULT KANGOO – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: M 93, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO KC / KC
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
7. 1. 2008
Datum 1. registrace v ČR
7. 1. 2008
Barva
BÍLÁ
Palivo
benzin (BA 95 B)
Zdvihový objem
1149 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
M1 – VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
249 929 km
při prohlídce 29. 9. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2008 při prohlídce v roce 2025: 159–269 tis. km (medián 212 498 km, 386 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
I. Zemědělská s.r.o.
od 7. 1. 2008

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 1. 2008 První registrace I. Zemědělská s.r.o. (IČO 49444077) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2012201420162018202020222024 25. 11. 2011: 87 900 km18. 11. 2013: 114 000 km19. 11. 2013: 114 000 km5. 11. 2015: 135 356 km31. 10. 2017: 149 805 km15. 12. 2017: 150 129 km30. 10. 2019: 168 526 km26. 10. 2021: 193 215 km4. 10. 2023: 222 395 km24. 9. 2025: 249 927 km24. 9. 2025: 249 929 km29. 9. 2025: 249 929 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 9. 2025 Pravidelná STK Znojmo (č. 3766) 249 929 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
24. 9. 2027
24. 9. 2025 Pravidelná STK Znojmo (č. 3766) 249 929 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
24. 9. 2026
24. 9. 2025 Měření emisí Nový Šaldorf-Sedlešovice (č. 571312) 249 927 km způsobilé bez závad 24. 9. 2027
4. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Znojmo (č. 3717) 222 395 km způsobilé
6 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 10. 2025
26. 10. 2021 Pravidelná STK Znojmo (č. 3717) 193 215 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
26. 10. 2023
30. 10. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kralice nad Oslavou (č. 3741) 168 526 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 10. 2021
15. 12. 2017 Opakovaná STK Kraj Vysočina (č. 3741) 150 129 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
31. 10. 2019
31. 10. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3741) 149 805 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.3 Výrobní číslo na výrobním štítku neodpovídá vyznačenému výrobnímu číslu na vozidle, je nečitelné nebo chybí. vážná
30. 11. 2017
5. 11. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3741) 135 356 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
5. 11. 2017
19. 11. 2013 Opakovaná STK Kraj Vysočina (č. 3741) 114 000 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
18. 11. 2015
18. 11. 2013 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3741) 114 000 km nezpůsobilé
3 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.3.1.1.3 Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. nebezpečná
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
25. 11. 2011 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3741) 87 900 km způsobilé
1 lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 11. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel I. Zemědělská s.r.o. (IČO 49444077)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2013 · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 675 73, KRALICE NAD OSLAVOU
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 675 73, KRALICE NAD OSLAVOU
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2015 · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 675 73, KRALICE NAD OSLAVOU
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2017 · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 675 73, KRALICE NAD OSLAVOU
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2017 · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 675 73, KRALICE NAD OSLAVOU · protokol CZ-3741-17-10-0840
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2019 · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 675 73, KRALICE NAD OSLAVOU · protokol CZ-3741-17-12-0350
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2021 · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 675 73, KRALICE NAD OSLAVOU · protokol CZ-3741-19-10-0833
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2023 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 671 67, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-21-10-0552
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2025 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 671 67, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-23-10-0097
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2026 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 669 02, ZNOJMO · protokol CZ-3766-25-09-2177
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2027 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 669 02, ZNOJMO · protokol CZ-3766-25-09-2550
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (RENAULT KANGOO 2008 v ČR v průměru 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 81,7 %

Srovnáváme s 1 220 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 9. 9. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2001 – 14. 5. 2013) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO KC / KC
Varianta
KC1D
Verze
KC1DBF
Typ kód
KC
VIN
VF1KC1DBF39010583
PČV
5268538
Druh vozidla
VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
7. 1. 2008
Datum 1. registrace v ČR
7. 1. 2008
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
D4F F 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 5500
Palivo
benzin (BA 95 B)
Zdvihový objem [cm³]
1149
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
154
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,9 / 5,8 / 6,9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 4125
Za jízdy
70.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4035/ 1672/ 1835
Rozvor [mm]
2605
Provozní hmotnost
1145
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1805/ 1805
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
890/ 890
1080/ 1080
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
573/ 573
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2400/ 2400
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 14 89/87 R/ 5.5 J 14-36
165/70 R 14 89/87 R/ 5.5 J 14-36
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1KC1DBF39010583
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3824-407-01
Číslo TP
UC331240
Číslo ORV
UAD401376
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)