RENAULT KANGOO
- 2008
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- BA 95 B
- 1149 cm³
- 55 kW ≈ 75 k
VINVF1KC1DBF39676644
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1KC1DBF39676644
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- KANGOO
- Typ
- RENAULT KANGOO KC / KC
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 7. 5. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 5. 2008
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem
- 1149 cm³
- Výkon
- 55 kW
- Kategorie
- M1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGROSPOL ÚTĚCHOVICE spol. s r.o. (IČO 42371881) od 7. 5. 2008
- Provozovatel: AGROSPOL ÚTĚCHOVICE spol. s r.o. (IČO 42371881) od 7. 5. 2008
Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 154–265 tis. km (medián 202 250 km, 557 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 5. 2008 | První registrace | AGROSPOL ÚTĚCHOVICE spol. s r.o. (IČO 42371881) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 4. 2026 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 93 327 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 4. 2028 |
| 8. 4. 2026 | Měření emisí | Rynárec (č. 530410) | 93 322 km | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2028 |
| 5. 4. 2024 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 88 588 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 4. 2026 |
| 5. 4. 2024 | Měření emisí | Rynárec (č. 530410) | 88 581 km | způsobilé | bez závad | 5. 4. 2026 |
| 6. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 82 629 km | způsobilé | 7 lehkých
| 6. 4. 2024 |
| 8. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 76 636 km | způsobilé | 6 lehkých
| 8. 4. 2022 |
| 4. 5. 2018 | Opakovaná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 70 024 km | způsobilé | 7 lehkých
| 18. 4. 2020 |
| 18. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 69 554 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 1 vážná
| 18. 4. 2020 |
| 26. 4. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 56 966 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 4. 2018 |
| 29. 4. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | 44 702 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 4. 2016 |
| 3. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | 30 919 km | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AGROSPOL ÚTĚCHOVICE spol. s r.o. (IČO 42371881)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2014 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2016 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2018 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2018 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-18-04-0955
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2020 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-18-05-0220
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2022 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-20-04-0313
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2024 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-22-04-0217
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2026 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-24-04-0389
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2028 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-26-04-0363
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (RENAULT KANGOO 2008 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 81,7 %
Srovnáváme s 1 220 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 9. 9. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2001 – 14. 5. 2013) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- KANGOO
- Typ
- RENAULT KANGOO KC / KC
- Varianta
- KC1D
- Verze
- KC1DBF
- Typ kód
- KC
- VIN
- VF1KC1DBF39676644
- PČV
- 5921189
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 7. 5. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 5. 2008
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- D4F F 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 55 / 5500
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem [cm³]
- 1149
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 154
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.9 / 5.8 / 6.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 4125
- Za jízdy
- 70.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4035/ 1672/ 1835
- Rozvor [mm]
- 2605
- Provozní hmotnost
- 1145
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1805/ 1805
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 890/ 890
1080/ 1080
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1100/ 1100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 573/ 573
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2400/ 2400
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R 14 89/87 R/ 5.5 J 14-36
165/70 R 14 89/87 R/ 5.5 J 14-36
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- VF1KC1DBF39676644
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- A 50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3824-407-01
- Číslo TP
- UC701768
- Číslo ORV
- UAR200593
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1KC1DBF39676644
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.