RENAULT KANGOO
- 2002
- ZELENÁ
- benzin (BA)
- 1598 cm³
- 70 kW ≈ 95 k
VINVF1KCASA825678917
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1KCASA825678917
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- KANGOO
- Typ
- / KC
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 7. 1. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 11. 2014
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 70 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SLAKO s.r.o. (IČO 60915005) od 20. 11. 2024
- Provozovatel: SLAKO s.r.o. (IČO 60915005) od 20. 11. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 24 let: 171–288 tis. km (medián 215 030 km, 159 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 1. 2002 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 24. 11. 2014 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 24. 11. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 2. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | SLAKO s.r.o. (IČO 60915005) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 7. 2026 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 265 712 km | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2028 |
| 13. 7. 2026 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 265 681 km | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2028 |
| 30. 5. 2024 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | 258 067 km | způsobilé | 1 lehká
| 30. 5. 2026 |
| 26. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Litovel (č. 3846) | 234 182 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 8. 2022 |
| 18. 2. 2020 | Evidenční kontrola | Zábřeh (č. 3835) | 228 477 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 6. 2018 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | 224 351 km | způsobilé | 3 lehké
| 22. 5. 2020 |
| 22. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomoucký kraj (č. 3844) | 224 040 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 22. 5. 2020 |
| 31. 5. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | 214 693 km | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2018 |
| 20. 11. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3835) | 205 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 5. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubický kraj (č. 3647) | 203 586 km | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2016 · stanice: Obce Ležáků 758, 53703, ChrudimProhlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Obce Ležáků 758, 53703, Chrudim
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2018 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2018 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-18-05-0781
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2020 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-18-06-0610
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA KŘTALTĚ 2219/37, 78901, ZÁBŘEH · protokol CZ-3835-20-02-0377
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2022 · stanice: PŘÍČNÁ 1269/11, 78401, LITOVEL · protokol CZ-3846-20-08-0969
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2026 · stanice: PŘÍČNÁ 1269/11, 78401, LITOVEL · protokol CZ-3846-24-05-1467
-
Nový vlastník a provozovatel SLAKO s.r.o. (IČO 60915005)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2028 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-26-07-0765
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Zprávy z registru
- 92 - Demontáž, změna provozní hmotnosti 1320 kg
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (RENAULT KANGOO 2002 v ČR obvykle 2,7, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 25,8 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 52,9 %
Srovnáváme s 1 104 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- KANGOO
- Typ
- / KC
- Typ kód
- KC
- VIN
- VF1KCASA825678917
- PČV
- 13070836
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 7. 1. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 11. 2014
- Druh (typ)
- 5 DVEŘOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- K4M A 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 70 / 5000
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 153
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/1A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 205
- Spotřeba předpis
- 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 10.8 / 7.3 / 8.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 3750
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3995/ 1672/ 1894
- Rozvor [mm]
- 2624
- Provozní hmotnost
- 1320
- Hmotnosti zatížení SZ
- 65
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1850/ 1850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 935/ 935
1025/ 1025
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 685/ 685
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2690/ 2690
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/65 R15 92T / 5.5 J 15-43
185/65 R15 92T / 5.5 J 15-43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- Renault, Billancourt, Francie
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e2*98/14*0164*
- Číslo ORV
- UBL428758
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- * Číslo homologace typu ES e2*98/14*0164*
Uvedena provozní hmotnost včetně řidiče 75 kg.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Homologované prvky plynového zařízení: Regulátor PRINS E4-67R-01*0054, SNÍMAČ TLAKU
BOSCH, PŘÍPOJKA DÁLKOVÉHO PLNĚNÍ TOMASETTO E8-67R-01*3858, NÁDRŽ LPG BORMECH
E20-67R-01*0495, VÍCEÚČELOVÝ VENTIL OMB E13-67R-01*0188, PLYNOTĚSNÁ SCHRÁNKA OMB,
ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA PRINS E4-67R-01*0098, VSTŘIKOVACÍ LIŠTA KEIHIN E4-67R-01*0092,
FILTR PLYNNÉ FÁZE PRINS E4-67R-01*0096, RAIL PRINS, VYSOKOTLAKÉ ROZVODY,
HADICE LPG, DRŽÁK NÁDRŽE.
Dovoz z SRN, datum první registrace: 07.01.2002
******************************************************************************
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1KCASA825678917
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.