RENAULT KANGOO

  • 2006
  • BÍLÁ
  • benzin (BA)
  • 1598 cm³
  • 70 kW ≈ 95 k

VINVF1KCASA836397653

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 16:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1KCASA836397653

RENAULT KANGOO – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: M 93, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 32 dnů (16. 2. 2015 až 20. 3. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO KC / KC
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
6. 10. 2006
Datum 1. registrace v ČR
6. 10. 2006
Barva
BÍLÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
70 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
190 596 km
při prohlídce 13. 3. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 171–272 tis. km (medián 212 590 km, 280 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
AGRODRUŽSTVO ŠUMAVSKÉ HOŠTICE
od 5. 4. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 10. 2006 První registrace ČEZ Korporátní služby, s.r.o. (IČO 26206803) Registr silničních vozidel
16. 2. 2015 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
20. 3. 2015 Nový vlastník a provozovatel Charita Prachatice (IČO 62529919) Registr silničních vozidel
5. 4. 2024 Nový vlastník a provozovatel AGRODRUŽSTVO ŠUMAVSKÉ HOŠTICE (IČO 49050575) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 201120142017202020232026 5. 10. 2010: 52 132 km2. 10. 2012: 80 875 km26. 10. 2012: 82 277 km2. 10. 2014: 109 148 km11. 2. 2015: 110 578 km16. 3. 2015: 110 877 km5. 10. 2016: 125 308 km5. 10. 2018: 139 561 km30. 10. 2018: 139 839 km1. 10. 2020: 151 656 km13. 3. 2024: 155 146 km4. 4. 2024: 156 283 km13. 3. 2026: 190 596 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 3. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Vlachovo Březí (č. 3315) 190 596 km způsobilé bez závad 13. 3. 2028
4. 4. 2024 Opakovaná STK Vlachovo Březí (č. 3315) 156 283 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.1.5.2 Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
13. 3. 2026
13. 3. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Vlachovo Březí (č. 3315) 155 146 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 2.1.1.5.2 Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 0.2.2.1.3 Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). vážná
13. 3. 2026
1. 10. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Prachatice (č. 3325) 151 656 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 10. 2022
30. 10. 2018 Opakovaná STK Prachatice (č. 3325) 139 839 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
5. 10. 2020
5. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Prachatice (č. 3325) 139 561 km dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.1.2.1 Některá část systému mechanického odpružení je poškozená opotřebovaná nebo nadměrně zkorodovaná. vážná
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.7.4.1 Stav pružných členů u kloubů u převodového ústrojí je zjevně zhoršený. vážná
5. 10. 2020
5. 10. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3325) 125 308 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 2.4.1.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
5. 10. 2018
16. 3. 2015 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3325) 110 877 km způsobilé bez závad
11. 2. 2015 Evidenční kontrola Plzeňský kraj (č. 3413) 110 578 km způsobilé bez závad
2. 10. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) 109 148 km způsobilé bez závad 2. 10. 2016
26. 10. 2012 Opakovaná STK Plzeňský kraj (č. 3406) 82 277 km způsobilé bez závad 2. 10. 2014
2. 10. 2012 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3406) 80 875 km dočasně způsobilé
3 vážné
  • 6.1.6.1 Montáž spojovacího zařízení není uvedena v dokumentaci vozidla nebo montáž spojovacího zařízení neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení. vážná
  • 7.4.1.2 Výstražný trojúhelník chybí, je neúplný nebo poškozený tak, že je omezena jeho funkce (viditelnost, použitelnost). vážná
  • 7.5.1.2 Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, nebo poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům. vážná
1. 11. 2012
5. 10. 2010 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3406) 52 132 km způsobilé bez závad 5. 10. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ČEZ Korporátní služby, s.r.o. (IČO 26206803)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2012 · stanice: DOMAŽLICKÉ PŘEDMĚSTÍ 938, 33901, KLATOVY
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2012 · stanice: DOMAŽLICKÉ PŘEDMĚSTÍ 938, 33901, KLATOVY
  4. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2014 · stanice: DOMAŽLICKÉ PŘEDMĚSTÍ 938, 33901, KLATOVY
  6. Vybavení zapsané v registru: KATALYZÁTOR
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  9. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Vodňanská 964, 383 01, Prachatice
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Vodňanská 964, 383 01, Prachatice
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Vodňanská 964, 383 01, Prachatice
  11. Nový vlastník a provozovatel Charita Prachatice (IČO 62529919)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2018 · stanice: Vodňanská 964, 383 01, Prachatice
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2018 · stanice: Vodňanská 964, 383 01, Prachatice · protokol CZ-3325-18-10-0101
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2020 · stanice: Vodňanská 964, 383 01, Prachatice · protokol CZ-3325-18-10-0408
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2022 · stanice: Vodňanská 964, 383 01, Prachatice · protokol CZ-3325-20-10-0015
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2024 · stanice: ŽIŽKOVA 117, 38422, VLACHOVO BŘEZÍ · protokol CZ-3315-24-03-0263
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2026 · stanice: ŽIŽKOVA 117, 38422, VLACHOVO BŘEZÍ · protokol CZ-3315-24-04-0092
  18. Nový vlastník a provozovatel AGRODRUŽSTVO ŠUMAVSKÉ HOŠTICE (IČO 49050575)
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2028 · stanice: ŽIŽKOVA 117, 38422, VLACHOVO BŘEZÍ · protokol CZ-3315-26-03-0306
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (RENAULT KANGOO 2006 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 18,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,8 %

Srovnáváme s 941 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • KATALYZÁTOR
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO KC / KC
Varianta
KCAS
Verze
KCASA8
Typ kód
KC
VIN
VF1KCASA836397653
PČV
5284727
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
6. 10. 2006
Datum 1. registrace v ČR
6. 10. 2006
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
K4M A 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
70 / 5000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
153

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2002/80B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
258 / 174 / 205
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.8 / 7.3 / 8.6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 3750
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4046/ 1672/ 1887
Rozvor [mm]
2624
Provozní hmotnost
1375
Hmotnosti provozní Do
1475
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1850/ 1850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
935/ 935
1025/ 1025
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
688/ 688
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2690/ 2690
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/65 R 15 92 T M+S / 5.5 J 15-43
185/65 R 15 92 T M+S / 5.5 J 15-43
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3824-265-03
ES/EU
E2*98/14*0164
Číslo ORV
UBI052774
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
EHS/ES Č. 2002/80B. KOOPEATIVA 6376590093. GEČP-CZ/0001/5184305002-OD 14.3.2024-31.12.2024.
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*42: TŘÍDA A50-X
*55: ANO; NE]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E2*98/14*0164*48
*23: 5
*35: 1 375 - 1 475
*36: 1 850/1 850
*37: 935/935; 1 025/1 025
*39: 1 200/1 200
*40: 688/688
*41: 2 690/2 690
*57: MAN
CO2: 258/174/205 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*31: 1 930
*44-45: 5.5 J 15-43; 185/65 R 15 92 T
5.5 J 15-43; 185/65 R 15 88 T M+S
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)