RENAULT KANGOO
- 2007
- BÍLÁ
- benzin (BA 95 B)
- 1598 cm³
- 70 kW ≈ 95 k
VINVF1KCASA838024781
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 17:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1KCASA838024781
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 12 dnů (10. 4. 2014 až 22. 4. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- KANGOO
- Typ
- RENAULT KANGOO KC / KC
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 18. 7. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 7. 2007
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- benzin (BA 95 B)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 70 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGRAS Želatovice, a.s. (IČO 25360663) od 22. 4. 2014
- Provozovatel: AGRAS Želatovice, a.s. (IČO 25360663) od 22. 4. 2014
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2007 při prohlídce v roce 2025: 152–258 tis. km (medián 199 724 km, 442 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 7. 2007 | První registrace | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 18. 7. 2007 | Nový provozovatel | ENERG-SERVIS a.s. (IČO 25551132) | Registr silničních vozidel |
| 10. 4. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | AGRAS Želatovice, a.s. (IČO 25360663) | Registr silničních vozidel |
| 10. 4. 2014 | Nový vlastník | ENERG-SERVIS a.s. (IČO 25551132) | Registr silničních vozidel |
| 22. 4. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | AGRAS Želatovice, a.s. (IČO 25360663) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 9. 2025 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | 410 872 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 9. 2027 |
| 8. 9. 2025 | Měření emisí | Přerov (č. 180804) | 410 869 km | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2027 |
| 1. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Přerov (č. 3826) | 349 917 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 9. 2025 |
| 29. 9. 2021 | Opakovaná STK | Přerov (č. 3826) | 290 772 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 9. 2023 |
| 3. 9. 2021 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | 288 369 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 3. 10. 2021 |
| 3. 9. 2021 | Měření emisí | Přerov (č. 480830) | 288 368 km | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2023 |
| 15. 4. 2020 | Evidenční kontrola | Přerov (č. 3826) | 249 214 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 6. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Přerov (č. 3826) | 231 711 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 9. 2021 |
| 11. 9. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 163 232 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 9. 2019 |
| 8. 9. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 111 844 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 9. 2017 |
| 22. 4. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3826) | 75 826 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 9. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 75 365 km | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2015 |
| 18. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | 57 398 km | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel ENERG-SERVIS a.s. (IČO 25551132)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2013 · stanice: SAŽINOVA 1438, 399 01, MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2015 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO
-
Nový vlastník a provozovatel AGRAS Želatovice, a.s. (IČO 25360663)Nový vlastník ENERG-SERVIS a.s. (IČO 25551132)
-
Nový vlastník a provozovatel AGRAS Želatovice, a.s. (IČO 25360663)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TELIČKOVA 433/35, 751 24, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TELIČKOVA 433/35, 751 24, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TELIČKOVA 433/35, 751 24, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2017 · stanice: TELIČKOVA 433/35, 751 24, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2019 · stanice: TELIČKOVA 433/35, 751 24, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍ · protokol CZ-3826-17-09-0332
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2021 · stanice: TELIČKOVA 433/35, 751 24, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍ · protokol CZ-3826-19-09-0234
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: TELIČKOVA 433/35, 751 24, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍ · protokol CZ-3826-20-04-0396
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2021 · stanice: TELIČKOVA 433/35, 751 24, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍ · protokol CZ-3826-21-09-0138
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2023 · stanice: TELIČKOVA 433/35, 751 24, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍ · protokol CZ-3826-21-09-0942
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2025 · stanice: TELIČKOVA 433/35, 751 24, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍ · protokol CZ-3826-23-09-0013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2027 · stanice: TELIČKOVA 433/35, 751 24, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍ · protokol CZ-3826-25-09-0248
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (RENAULT KANGOO 2007 v ČR v průměru 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 84,8 %
Srovnáváme s 907 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 9. 9. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2001 – 14. 5. 2013) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- KANGOO
- Typ
- RENAULT KANGOO KC / KC
- Varianta
- KCAS
- Verze
- KCASA8
- Typ kód
- KC
- VIN
- VF1KCASA838024781
- PČV
- 6933352
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- RENAULT
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 18. 7. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 7. 2007
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT
- Typ motoru
- K4M A 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 70 / 5000
- Palivo
- benzin (BA 95 B)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 153
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2002/80B
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 258 / 174 / 205
- Spotřeba předpis
- 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 10,8 / 7,3 / 8,6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 3750
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4046/ 1672/ 1887
- Rozvor [mm]
- 2624
- Provozní hmotnost
- 1375
- Hmotnosti provozní Do
- 1475
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1850/ 1850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 935/ 935
1025/ 1025
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 688/ 688
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2690/ 2690
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/65 R 15 92 T M+S / 5.5 J 15-43
185/65 R 15 92 T M+S / 5.5 J 15-43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT
- Výrobní číslo karoserie
- VF1KCASA838024781
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3824-265-03
- Číslo TP
- UC070114
- Číslo ORV
- UAX416236
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- VYDÁNY NÁLEPKY TK ME ČPP a.s.3073170189
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1KCASA838024781
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.