RENAULT KANGOO

  • 2004
  • ŠEDÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1461 cm³
  • 48 kW ≈ 65 k

VINVF1KCE7EF31366309

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 16:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1KCE7EF31366309

RENAULT KANGOO – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: M 93, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO KC / KC
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
11. 6. 2004
Datum 1. registrace v ČR
10. 3. 2008
Barva
ŠEDÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1461 cm³
Výkon
48 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 3. 5. 2024
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
379 893 km
při prohlídce 3. 5. 2022

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2004 při prohlídce v roce 2022: 170–270 tis. km (medián 215 693 km, 485 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Zemědělské družstvo Nová Ves
od 10. 3. 2008

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 6. 2004 První registrace Registr silničních vozidel
10. 3. 2008 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
10. 3. 2008 Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Nová Ves (IČO 14504260) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 201120132015201720192021 9. 3. 2010: 181 503 km9. 3. 2012: 220 662 km10. 3. 2014: 259 990 km31. 3. 2016: 291 389 km25. 4. 2018: 322 107 km26. 4. 2018: 322 109 km28. 4. 2020: 352 632 km28. 4. 2020: 352 633 km3. 5. 2022: 379 892 km3. 5. 2022: 379 893 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 5. 2022 Pravidelná STK Tábor (č. 3314) 379 893 km způsobilé
4 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
3. 5. 2024
3. 5. 2022 Měření emisí Tábor (č. 430815) 379 892 km způsobilé bez závad 3. 5. 2024
28. 4. 2020 Pravidelná STK Tábor (č. 3314) 352 633 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
28. 4. 2022
28. 4. 2020 Měření emisí Tábor (č. 430815) 352 632 km způsobilé bez závad 28. 4. 2022
26. 4. 2018 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3314) 322 109 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
26. 4. 2020
25. 4. 2018 Měření emisí Tábor (č. 430815) 322 107 km – bez závad 25. 4. 2020
31. 3. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3314) 291 389 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
31. 3. 2018
10. 3. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3314) 259 990 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 3. 2016
9. 3. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3314) 220 662 km způsobilé
2 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 3. 2014
9. 3. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3304) 181 503 km způsobilé
1 lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 3. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Nová Ves (IČO 14504260)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2014 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 2940, 390 02, TÁBOR
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2016 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 2940, 390 02, TÁBOR
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2018 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 2940, 390 02, TÁBOR
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2020 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 2940, 390 02, TÁBOR · protokol CZ-3314-18-04-1105
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2022 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 2940, 390 02, TÁBOR · protokol CZ-3314-20-04-0905
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2024 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 2940, 390 02, TÁBOR · protokol CZ-3314-22-05-0113
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (RENAULT KANGOO 2004 v ČR v průměru 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 26,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 64,2 %

Srovnáváme s 967 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KANGOO

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 9. 9. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2001 – 14. 5. 2013) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KANGOO
Typ
RENAULT KANGOO KC / KC
Varianta
KCE7
Verze
KCE7EF
Typ kód
KC
VIN
VF1KCE7EF31366309
PČV
5388552
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
11. 6. 2004
Datum 1. registrace v ČR
10. 3. 2008
Druh (typ)
5 DVEŘOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
K9K A 7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
48 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1461
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
146
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2001/100A
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
1,76
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
146
Spotřeba předpis
1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,5 / 4,9 / 5,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3000
Za jízdy
71.7

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3995/ 1663/ 1827
Rozvor [mm]
2595
Provozní hmotnost
1160
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1620/ 1620
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
870/ 870
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
580/ 580
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2500/ 2500
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
175/65 R 14 82 T/ 5.5 J 14-36
175/65 R 14 82 T/ 5.5 J 14-36
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
ŠEDÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
3824-389-00
ES/EU
e2*98/14*0164*
Číslo TP
UC307541
Číslo ORV
UAA304325
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
RM zániku
TÁBOR
Doplňkový text na TP
dovoz Španělsko
Další záznamy
DNE 04.01.2024 BYL ZAPSÁN ZÁNIK VOZIDLA V REGISTRU SILNIČNÍCH VOZIDEL POD ČÍSLEM JEDNACÍM 12/2024. VOZIDLU BYLA TÍMTO ÚKONEM ZRUŠENA TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST A TENTO TECHNICKÝ PRŮKAZ SE PROHLAŠUJE ZA NEPLATNÝ.

Další ověření (externí odkazy)