RENAULT LAGUNA GRANDTOUR N1
- 2005
- MODRÁ-METAL
- benzin (BA 95 B)
- 1998 cm³
- 125 kW ≈ 170 k
VINVF1KGCZB634844984
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 9:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1KGCZB634844984
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 28. 11. 2019 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- LAGUNA GRANDTOUR N1
- Typ
- RENAULT LAGUNA GRANDTOUR N1 G / G
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 12. 12. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 12. 2005
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Palivo
- benzin (BA 95 B)
- Zdvihový objem
- 1998 cm³
- Výkon
- 125 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jan Holánek (IČO 46782877) od 25. 10. 2017
- Provozovatel: Jan Holánek (IČO 46782877) od 25. 10. 2017
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2005 při prohlídce v roce 2017: 172–243 tis. km (medián 199 534 km, 146 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 12. 2005 | První registrace | Horák - stavební a obchodní společnost, s.r.o. (IČO 41326687) | Registr silničních vozidel |
| 16. 12. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 27. 6. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 25. 10. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Jan Holánek (IČO 46782877) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 11. 2017 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústecký kraj (č. 3516) | 288 838 km | způsobilé | 2 lehké
| 28. 11. 2019 |
| 24. 10. 2017 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3516) | 288 183 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 6. 2016 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3502) | 271 688 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 12. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | 269 854 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 12. 2017 |
| 9. 12. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | 245 686 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 12. 2015 |
| 9. 12. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | 209 850 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 12. 2013 |
| 16. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3502) | 162 767 km | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2009 |
| 10. 12. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | 162 344 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 12. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Horák - stavební a obchodní společnost, s.r.o. (IČO 41326687)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2011 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2011 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-09-12-0192
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-09-12-0294Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2013 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-11-12-0147Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2013 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2015 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-13-12-0170Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2015 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2017 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2017 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-15-12-0235
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-16-06-0891Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-17-10-2028
-
Nový vlastník a provozovatel Jan Holánek (IČO 46782877)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-17-11-2001
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (RENAULT LAGUNA GRANDTOUR N1 2005 v ČR v průměru 3,9, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 85,3 %
Srovnáváme s 244 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT LAGUNA GRANDTOUR N1
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- LAGUNA GRANDTOUR N1
- Typ
- RENAULT LAGUNA GRANDTOUR N1 G / G
- Varianta
- KGCZ
- Verze
- KGCZB6
- Typ kód
- G
- VIN
- VF1KGCZB634844984
- PČV
- 7722178
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, S.A., BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 12. 12. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 12. 2005
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, S.A., BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- F4R 8 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 125 / 5000
- Palivo
- benzin (BA 95 B)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 220
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2002/80B
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 76/ 3750
- Za jízdy
- 69.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4713/ 1774/ 1439
- Rozvor [mm]
- 2 748
- Provozní hmotnost
- 1430
- Hmotnosti provozní Do
- 1615
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1985/ 1985
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 070/ 1 070
1 070/ 1 070
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1300/ 1300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2950/ 2950
- Zatížení střechy
- 80
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/45 R 17 94 V/ 7.0 J 17-50
225/45 R 17 94 V/ 7.0 J 17-50
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 2+3 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4510-154-00
- Číslo TP
- BG280001
- Číslo ORV
- UAS384303
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1KGCZB634844984
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.