RENAULT THALIA

  • 2004
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • BA 95 B
  • 1390 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINVF1LB0BC529901731

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1LB0BC529901731

RENAULT THALIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Basilex, zdroj, CC BY 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 143 dnů (1. 12. 2017 až 23. 4. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
THALIA
Typ
RENAULT THALIA 1.4 VF1LB0BC5 / B
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
1. 1. 2004
Datum 1. registrace v ČR
19. 1. 2004
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1390 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 12. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
222 443 km
při prohlídce 18. 12. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 21 let: 108–189 tis. km (medián 148 724 km, 356 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
Agrochov Kasejovice-Smolivec, a.s.
od 23. 4. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 2004 První registrace Registr silničních vozidel
19. 1. 2004 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
19. 1. 2004 Nový vlastník RENAULT LEASING CZ Registr silničních vozidel
19. 1. 2004 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
1. 12. 2017 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
23. 4. 2018 Nový vlastník a provozovatel Agrochov Kasejovice-Smolivec, a.s. (IČO 25212931) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20112013201520172019202120232025 8. 1. 2010: 56 000 km16. 1. 2012: 78 000 km17. 1. 2012: 78 350 km21. 1. 2014: 90 429 km18. 1. 2016: 106 907 km22. 11. 2017: 116 788 km20. 4. 2018: 117 654 km31. 10. 2019: 143 746 km15. 11. 2021: 169 953 km22. 11. 2023: 197 342 km22. 11. 2023: 197 343 km18. 12. 2025: 222 443 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 12. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Blatná (č. 3301) 222 443 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
18. 12. 2027
22. 11. 2023 Pravidelná STK Blatná (č. 3301) 197 343 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 11. 2025
22. 11. 2023 Měření emisí Blatná (č. 530710) 197 342 km způsobilé bez závad 22. 11. 2025
15. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Blatná (č. 3301) 169 953 km způsobilé
6 lehkých
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
15. 11. 2023
31. 10. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Blatná (č. 3301) 143 746 km způsobilé
10 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
31. 10. 2021
20. 4. 2018 Evidenční kontrola Blovice (č. 3414) 117 654 km způsobilé bez závad
22. 11. 2017 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3428) 116 788 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
22. 11. 2019
18. 1. 2016 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3402) 106 907 km způsobilé bez závad 18. 1. 2018
21. 1. 2014 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3420) 90 429 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 1. 2016
17. 1. 2012 Opakovaná STK Karlovarský kraj (č. 3428) 78 350 km způsobilé
1 lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
16. 1. 2014
16. 1. 2012 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3428) 78 000 km nezpůsobilé
1 lehká, 1 vážná, 3 nebezpečné
  • 2021 Účinek brzd na protilehlých kolech téže nápravy (kterékoli) není souměrný; rozdíl brzdných sil na obvodu těchto kol je větší než 30% (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 2263 Mechanizmus je zadřený, nefunguje nebo není kompletní ŘÍZENÍ 300 301 Mechanická vůle řízení na volantu 302 Plynulost přenosu síly 303 Sloupek (čep) řízení 304 Volant (řídítka) 305 Převodka řízení 306 Klouby, páky a tyče řízení 307 Vůle v kloubech, řídících pákách a tyčích 308 Sbíhavost kol řídící… (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 4072 Pláště označené dodatečně vypálenými symboly jsou použity nesprávným způsobem (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 4131 Některý pružící díl (pero, pružina) je prasklý, popřípadě deformovaný nebo opotřebený (unavený) natolik, že je zřejmě porušena rovnoběžnost náprav nebo se kolo dotýká jiných dílů vozidla (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
16. 1. 2012
8. 1. 2010 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3428) 56 000 km způsobilé
1 lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
8. 1. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník RENAULT LEASING CZ
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  3. Konec: vlastník RENAULT LEASING CZ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2012 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-10-01-0077
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-12-01-0179
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2014 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2014 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-12-01-0206
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2016 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-14-01-0476
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2016 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2018 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2018 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-16-01-0604
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2019 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-17-11-0626
  10. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: FÜGNEROVA 404, 33601, BLOVICE · protokol CZ-3414-18-04-0412
  12. Nový vlastník a provozovatel Agrochov Kasejovice-Smolivec, a.s. (IČO 25212931)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2021 · stanice: VRBENSKÁ 1526, 38801, BLATNÁ · protokol CZ-3301-19-10-0903
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2023 · stanice: VRBENSKÁ 1526, 38801, BLATNÁ · protokol CZ-3301-21-11-0468
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2025 · stanice: VRBENSKÁ 1526, 38801, BLATNÁ · protokol CZ-3301-23-11-0612
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2027 · stanice: VRBENSKÁ 1526, 38801, BLATNÁ · protokol CZ-3301-25-12-0498
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (RENAULT THALIA 2004 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 55,4 %

Srovnáváme s 2 038 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT THALIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • AIRBAG
  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
THALIA
Typ
RENAULT THALIA 1.4 VF1LB0BC5 / B
Varianta
LB0B
Verze
LBOBC5
Typ kód
B
VIN
VF1LB0BC529901731
PČV
9802008
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
1. 1. 2004
Datum 1. registrace v ČR
19. 1. 2004
Druh (typ)
SEDAN
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
K7JA7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 5500
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1390
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
170
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/1A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
DLE ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.7 / 5.7 / 7.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 4125
Za jízdy
72.9

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4150/ 1639/ 1417
Rozvor [mm]
2471
Provozní hmotnost
1015
Hmotnosti provozní Do
1095
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1460/ 1460
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
850/ 850
805/ 805
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
505/ 505
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2250/ 2250
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
70
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/55 R 15 81 H / 6.0J 15-43
185/55 R 15 81 H / 6.0J 15-43
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1LB0BC529901731
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3888-138-01
ES/EU
E2*98/14*0126*
Číslo TP
BF383036
Číslo ORV
UAT141791
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
11.2.09 ŘÁDNĚ UKONČ.LEAS.SML.Č.1301401843-RENAUL

Další ověření (externí odkazy)