RENAULT THALIA

  • 2004
  • BÍLÁ
  • BA 95 B
  • 1390 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINVF1LB0BC531291064

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1LB0BC531291064

RENAULT THALIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Basilex, zdroj, CC BY 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
THALIA
Typ
RENAULT THALIA B LB0B/BB0BC5 VF1LBOBC / B
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
11. 5. 2004
Datum 1. registrace v ČR
11. 5. 2004
Barva
BÍLÁ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1390 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
101 278 km
při prohlídce 23. 6. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 22 let: 101–183 tis. km (medián 138 484 km, 554 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Petr Bednář
od 19. 7. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 5. 2004 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
19. 7. 2022 Nový vlastník a provozovatel Petr Bednář (IČO 63262851) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

25 00050 00075 000100 000125 000 201120142017202020232026 5. 5. 2010: 32 460 km3. 5. 2012: 42 330 km24. 4. 2014: 49 597 km27. 4. 2016: 57 960 km7. 5. 2018: 63 814 km7. 5. 2018: 63 818 km29. 6. 2020: 68 463 km30. 6. 2020: 68 473 km29. 6. 2022: 68 746 km28. 6. 2024: 86 319 km23. 6. 2026: 101 277 km23. 6. 2026: 101 278 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 6. 2026 Pravidelná STK Děčín (č. 3502) 101 278 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 6. 2028
23. 6. 2026 Měření emisí Děčín (č. 450212) 101 277 km způsobilé bez závad 23. 6. 2028
28. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 86 319 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
28. 6. 2026
29. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 68 746 km způsobilé
3 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
29. 6. 2024
30. 6. 2020 Pravidelná STK Pelhřimov (č. 3311) 68 473 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
30. 6. 2022
29. 6. 2020 Měření emisí Rynárec (č. 530410) 68 463 km způsobilé bez závad 29. 6. 2022
7. 5. 2018 Pravidelná STK Pelhřimov (č. 3311) 63 818 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 5. 2020
7. 5. 2018 Měření emisí Rynárec (č. 530410) 63 814 km – bez závad 7. 5. 2020
27. 4. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 57 960 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
27. 4. 2018
24. 4. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 49 597 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 4. 2016
3. 5. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 42 330 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 5. 2014
5. 5. 2010 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 32 460 km způsobilé bez závad 5. 5. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2014 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2016 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2018 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2020 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-18-05-0291
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2022 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-20-06-1658
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2024 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-22-06-1857
  8. Nový vlastník a provozovatel Petr Bednář (IČO 63262851)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2026 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-24-06-1741
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2028 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 40502, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-26-06-0565
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT THALIA 2004 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 55,4 %

Srovnáváme s 2 038 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT THALIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
THALIA
Typ
RENAULT THALIA B LB0B/BB0BC5 VF1LBOBC / B
Varianta
LB0B
Verze
LBOBC5
Typ kód
B
VIN
VF1LB0BC531291064
PČV
8030436
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
11. 5. 2004
Datum 1. registrace v ČR
11. 5. 2004
Druh (typ)
SEDAN
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
K7JA7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 5500
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1390
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
170

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/1A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
DLE ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.7 / 5.7 / 7.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 4125
Za jízdy
72.9

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4150/ 1639/ 1417
Rozvor [mm]
2471
Provozní hmotnost
1015
Hmotnosti provozní Do
1095
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1460/ 1460
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
850/ 850
805/ 805
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
505/ 505
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2250/ 2250
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
60
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/55 R 15 81 H/ 6.0J 15-43
185/55 R 15 81 H/ 6.0J 15-43
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, S.A., BOULOGNE BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3888-138-01
ES/EU
E2*98/14*0126*
Číslo TP
BF568798
Číslo ORV
UBD730912
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
česká poj.64941004*

Další ověření (externí odkazy)