RENAULT THALIA

  • 2004
  • ČERVENÁ
  • benzin (BA)
  • 1390 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VINVF1LB0BC532544533

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1LB0BC532544533

RENAULT THALIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Basilex, zdroj, CC BY 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
THALIA
Typ
RENAULT THALIA B LB0B/BB0BC5 VF1LBOBC / B
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
15. 11. 2004
Datum 1. registrace v ČR
15. 11. 2004
Barva
ČERVENÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1390 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
211 077 km
při prohlídce 2. 2. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 22 let: 101–183 tis. km (medián 138 484 km, 554 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Agentura NKL s.r.o.
od 15. 11. 2004

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 11. 2004 První registrace Agentura NKL s.r.o. (IČO 61504823) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000250 000 200920122015201820212024 5. 11. 2008: 68 757 km27. 10. 2010: 84 596 km3. 10. 2012: 94 519 km24. 9. 2014: 108 250 km6. 11. 2017: 139 412 km21. 1. 2020: 154 277 km21. 1. 2020: 154 278 km3. 2. 2022: 173 690 km22. 1. 2024: 191 857 km2. 2. 2026: 211 077 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Hořovice (č. 3224) 211 077 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
2. 2. 2028
22. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Mýto (č. 3404) 191 857 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
22. 1. 2026
3. 2. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Mýto (č. 3404) 173 690 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 2. 2024
21. 1. 2020 Pravidelná STK Mýto (č. 3404) 154 278 km způsobilé
7 lehkých
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
21. 1. 2022
21. 1. 2020 Měření emisí Rokycany (č. 440806) 154 277 km způsobilé bez závad 21. 1. 2022
6. 11. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3116) 139 412 km způsobilé bez závad 6. 11. 2019
24. 9. 2014 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3116) 108 250 km způsobilé bez závad 24. 9. 2016
3. 10. 2012 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3116) 94 519 km způsobilé bez závad 3. 10. 2014
27. 10. 2010 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3116) 84 596 km způsobilé bez závad 27. 10. 2012
5. 11. 2008 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3116) 68 757 km způsobilé bez závad 5. 11. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Agentura NKL s.r.o. (IČO 61504823)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2012 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2014 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2016 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2019 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-17-11-0131
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2022 · stanice: PLZEŇSKÁ 569, 33805, MÝTO · protokol CZ-3404-20-01-0298
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2024 · stanice: PLZEŇSKÁ 569, 33805, MÝTO · protokol CZ-3404-22-02-0058
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2026 · stanice: PLZEŇSKÁ 569, 33805, MÝTO · protokol CZ-3404-24-01-0340
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2028 · stanice: MASARYKOVA 392/20, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3224-26-02-0029
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (RENAULT THALIA 2004 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 55,4 %

Srovnáváme s 2 038 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT THALIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
THALIA
Typ
RENAULT THALIA B LB0B/BB0BC5 VF1LBOBC / B
Varianta
LB0B
Verze
LBOBC5
Typ kód
B
VIN
VF1LB0BC532544533
PČV
6365964
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
15. 11. 2004
Datum 1. registrace v ČR
15. 11. 2004
Druh (typ)
SEDAN
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
K7JA7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1390
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
170

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/1A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
DLE ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.7 / 5.7 / 7.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 4125
Za jízdy
72.9

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4150/ 1639/ 1417
Rozvor [mm]
2471
Provozní hmotnost
1015
Hmotnosti provozní Do
1095
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1460/ 1460
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
850/ 850
805/ 805
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
505/ 505
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2250/ 2250
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
60
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/55 R 15 81 H / 6.0J 15-43
185/55 R 15 81 H / 6.0J 15-43
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neautonomní

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3888-138-01
Číslo TP
BF872193
Číslo ORV
UAD209487
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*29: 4171
*30: 1670
*31: 1437
*44-45: 6.0J 14-43(36); 175/65 R 14 82 T
5.5J 14-43(36); 175/65 R 14 82 T
5.5B 13-36; 175/70 R 13 82 T - u provedení s brzdovými kotouči
do max. průměru 238 mm
5.0B 13-36; 155/80 R 13 79 T - u provedení s brzdovými kotouči
do max. průměru 238 mm
Vozidlo splňuje požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)