RENAULT THALIA
- 2005
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- BA + LPG
- 1390 cm³
- 55 kW ≈ 75 k
VINVF1LB0BC533292986
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 23:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1LB0BC533292986
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 8 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 14 dnů (17. 3. 2014 až 31. 3. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- THALIA
- Typ
- RENAULT THALIA B LB0B/BB0BC5 VF1LBOBC / B
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 4. 4. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 4. 2005
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- BA + LPG
- Zdvihový objem
- 1390 cm³
- Výkon
- 55 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 15. 1. 2019
- Provozovatel: OnTime Vision s.r.o. v likvidaci (IČO 08588953) od 16. 12. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 4. 2005 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 3. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 31. 3. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 6. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 8. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 8. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 15. 1. 2019 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 15. 1. 2019 | Nový provozovatel | RIN LTD, odštěpný závod (IČO 03962954) | Registr silničních vozidel |
| 16. 12. 2020 | Nový provozovatel | OnTime Vision s.r.o. v likvidaci (IČO 08588953) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2011 · stanice: Pražská 782/IV, 50351, Chlumec nad Cidlinou · protokol CZ-3636-09-03-0333Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2011 · stanice: Pražská 782/IV, 50351, Chlumec nad Cidlinou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2013 · stanice: Pražská 782/IV, 50351, Chlumec nad Cidlinou · protokol CZ-3636-11-03-0416Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2013 · stanice: Pražská 782/IV, 50351, Chlumec nad Cidlinou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2015 · stanice: Pražská 782/IV, 50351, Chlumec nad CidlinouPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2015 · stanice: Pražská 782/IV, 50351, Chlumec nad Cidlinou · protokol CZ-3636-13-03-0376
-
Vybavení zapsané v registru: POHON PLYNEM
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2014 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2014 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3102-14-03-0907
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-15-03-1966Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2016 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8 · protokol CZ-3124-16-06-0738Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2016 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2016 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2016 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2019 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8 · protokol CZ-3124-17-03-1252
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2017 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-17-07-0825
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel RIN LTD, odštěpný závod (IČO 03962954)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2019 · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV · protokol CZ-3108-19-01-0617
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2021 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-19-03-1339
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV · protokol CZ-3108-20-12-0100
-
Nový provozovatel OnTime Vision s.r.o. v likvidaci (IČO 08588953)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2022 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-21-11-0103
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 8 (RENAULT THALIA 2005 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 59,6 %
Srovnáváme s 3 704 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT THALIA
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- POHON PLYNEM
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (71)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- THALIA
- Typ
- RENAULT THALIA B LB0B/BB0BC5 VF1LBOBC / B
- Varianta
- LB0B
- Verze
- LB0BC5
- Typ kód
- B
- VIN
- VF1LB0BC533292986
- PČV
- 7482075
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- RENAULT S.A.., BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 4. 4. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 4. 2005
- Druh (typ)
- SEDAN
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT S.A.., BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- K7J A 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 55 / 5500
- Palivo
- BA + LPG
- Zdvihový objem [cm³]
- 1390
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 170
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/1A
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 228 / 134 / 168
- Spotřeba předpis
- 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.7 / 5.7 / 7.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 4125
- Za jízdy
- 72.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4171/ 1639/ 1437
- Rozvor [mm]
- 2471
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1070
- Hmotnosti provozní Do
- 1150
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1460/ 1460
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 850/ 850
805/ 805
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1100/ 1100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 505/ 505
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2250/ 2250
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 70
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 175/65 R 14 82 T / 5.5(6.0) J 14-43(36)
175/65 R 14 82 T / 5.5(6.0) J 14-43(36)
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT S.A.., BILLANCOURT, FRANCIE
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 3888-138-02
- ES/EU
- e2*9814*0126*
- Číslo TP
- UL051388
- Číslo ORV
- UBA290450
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
- Doplňkový text na TP
- PČR VYSOČANY - OVĚŘENO PÁTRÁNÍ, ČP 18288636
- Další záznamy
- CO2: 228/134/168 G/KG; VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *29: 4 150; *30: 1 670 ; *31: 1 417 ; *44-45: 5.5 B 13-36; 175/70 R 13 82 T - U PROVEDENÍ S BRZDOVÝMI, ;KOTOUČI DO MAX. PRŮMĚRU 238 MM, VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: VF1LB0BC533292986
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.