RENAULT THALIA
- 2004
- ŠEDÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 1461 cm³
- 48 kW ≈ 65 k
VINVF1LBR7CF30216648
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1LBR7CF30216648
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 83 dnů (15. 2. 2013 až 9. 5. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- THALIA
- Typ
- RENAULT THALIA B / B
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 23. 2. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 2. 2004
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1461 cm³
- Výkon
- 48 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 9. 1. 2023
- Provozovatel: E-DOT Interactive Studio Kft. - odštěpný závod (IČO 07476833) od 9. 1. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 2. 2004 | První registrace | IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658) | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 2004 | Nový provozovatel | SITA Moravia a.s. (IČO 25511891) | Registr silničních vozidel |
| 27. 3. 2006 | Nový provozovatel | Recovera Využití zdrojů a.s. (IČO 25638955) | Registr silničních vozidel |
| 20. 3. 2007 | Nový vlastník | SITA CZ a.s. | Registr silničních vozidel |
| 15. 2. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 5. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 23. 3. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 12. 9. 2022 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 12. 9. 2022 | Nový provozovatel | Brochefirm company s.r.o. (IČO 17269067) | Registr silničních vozidel |
| 9. 1. 2023 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 1. 2023 | Nový provozovatel | E-DOT Interactive Studio Kft. - odštěpný závod (IČO 07476833) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Karviná (č. 3832) | 400 772 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 9. 2022 | Evidenční kontrola | Karviná (č. 3832) | 399 654 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Bruntál (č. 3809) | 396 416 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 2. 2024 |
| 3. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Bruntál (č. 3809) | 371 977 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 3. 2022 |
| 14. 3. 2018 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | 343 037 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 3. 2020 |
| 12. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | 343 029 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 12. 3. 2020 |
| 18. 3. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | 306 742 km | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2018 |
| 23. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | 296 185 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 4. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | 288 404 km | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2016 |
| 23. 5. 2013 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | 277 365 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 9. 5. 2013 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | 276 500 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 255 721 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 2. 2014 |
| 2. 3. 2010 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 201 490 km | způsobilé | bez závad | 4. 2. 2012 |
| 4. 2. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 201 409 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 6. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658)Nový provozovatel SITA Moravia a.s. (IČO 25511891)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 2. 3. 2006 · stanice: POŘÍČÍ 17, 67801, BLANSKO
-
Nový provozovatel Recovera Využití zdrojů a.s. (IČO 25638955)
-
Nový vlastník SITA CZ a.s.
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2010 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-10-02-0244
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2012 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-10-03-0079
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2014 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-12-02-0205
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2013 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-13-05-0160Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2013 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-13-05-0781
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2016 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-14-04-0882
-
Vyřazení z provozu KRNOV
-
Konec vyřazení z provozu KRNOV
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2015 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2015 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2015 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-15-03-0473
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2018 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2018 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-18-03-0236
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2020 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-18-03-0322
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2022 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-20-03-0079
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2024 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-22-02-0235
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel Brochefirm company s.r.o. (IČO 17269067)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA SPLAVEM 884, 73401, KARVINÁ · protokol CZ-3832-22-09-0180Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2023 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA SPLAVEM 884, 73401, KARVINÁ · protokol CZ-3832-23-01-0112
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel E-DOT Interactive Studio Kft. - odštěpný závod (IČO 07476833)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 7 (RENAULT THALIA 2004 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 55,4 %
Srovnáváme s 2 038 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT THALIA
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (72)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- THALIA
- Typ
- RENAULT THALIA B / B
- Varianta
- LBR7
- Verze
- LBR7CF
- Typ kód
- B
- VIN
- VF1LBR7CF30216648
- PČV
- 6644370
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 23. 2. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 2. 2004
- Druh (typ)
- SEDAN
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Taxi
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- K9K A 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 48 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1461
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 163
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/100A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.76
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 126
- Spotřeba předpis
- 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6 / 4 / 4.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3000
- Za jízdy
- 72.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4150/ 1639/ 1417
- Rozvor [mm]
- 2471
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1020
- Hmotnosti provozní Do
- 1145
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 850/ 850
805/ 805
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1150/ 1150
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 510/ 510
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2350/ 2350
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 70
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/55 R 15 81 H/ 6.0 J 15-43
185/55 R 15 81 H/ 6.0 J 15-43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Barva doplňková
- STŘÍBRNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 3888-216-00
- ES/EU
- e2*98/14*0123
- Číslo TP
- UF817446
- Číslo ORV
- UBE019741
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- KARVINÁ
- Další záznamy
- CO2: 159/106/126 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*12: 4 171
*13: 1 670
*14: 1 437
*20-21: 6.0 J 14-43(36); 175/65 R 14 82 T
5.5 J 14-43(36); 175/65 R 14 82 T
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1LBR7CF30216648
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.