RENAULT MASTER

  • 2024
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 132 kW ≈ 179 k

VINVF1MA000171847756

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 3:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MA000171847756

STK končí 6. 1. 2027. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ MA
Datum 1. registrace
18. 3. 2024
Datum 1. registrace v ČR
18. 3. 2024
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
132 kW
Kategorie
M1 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 60 dnů
platnost do 6. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
111 277 km
při prohlídce 6. 1. 2026
1
Vlastník v registru
INFINMED s.r.o.
od 18. 3. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 3. 2024 První registrace INFINMED s.r.o. (IČO 28425545) Registr silničních vozidel
18. 3. 2024 Nový provozovatel INMED s. r. o. (IČO 47452196) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

40 00060 00080 000100 000120 000 2/20251/2026 20. 2. 2025: 55 556 km21. 2. 2025: 55 559 km5. 1. 2026: 111 274 km6. 1. 2026: 111 277 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 1. 2026 Pravidelná STK Svitavy (č. 3612) 111 277 km způsobilé bez závad 6. 1. 2027
5. 1. 2026 Měření emisí Svitavy (č. 560910) 111 274 km způsobilé bez závad 5. 1. 2028
21. 2. 2025 Pravidelná STK Svitavy (č. 3612) 55 559 km způsobilé bez závad 21. 2. 2026
20. 2. 2025 Měření emisí Svitavy (č. 560910) 55 556 km způsobilé bez závad 20. 2. 2027

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník INFINMED s.r.o. (IČO 28425545)
    Nový provozovatel INMED s. r. o. (IČO 47452196)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2028
  2. Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2025
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2026 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-25-02-0673
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2027 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-26-01-0075
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Hromadná přestavba HP-0505

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ MA
Varianta
FM
Verze
00M76U4113D3T0
Typ kód
MA
VIN
VF1MA000171847756
PČV
18335496
Druh vozidla
VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
Druh vozidla 2. ř.
SC SANITNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Datum 1. registrace
18. 3. 2024
Datum 1. registrace v ČR
18. 3. 2024
Druh (typ)
SANITNÍ DPP
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Vozidlo s předností práva v jízdě

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
M9T G7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
132 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
165

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AR
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.53
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 246
Spotřeba předpis
2018/1832AR
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 9.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2625
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5548/ 2070/ 2600
Rozvor [mm]
3682
Rozchod [mm]
1750/ 1730/ /
Provozní hmotnost
2880
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3083
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R16 C 112/110T/ 6.5 J 16 - 66 C2/A
225/65 R16 C 112/110T/ 6.5 J 16 - 66 C2/A
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FOSAN S.R.O., IVANČICE, ČR
Výrobní číslo karoserie
387924
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
8 / 8+1 LŮŽKO /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-2069
ES/EU
e2*2007/46*0016*55
Číslo ORV
UBI353200
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DNE 03.04.2024 ZAPSÁNA PŘESTAVBA VOZIDLA DLE ROZHODNUTÍ HP-0505. VOZIDLO S PRÁVEM PŘEDNOSTI V JÍZDĚ. POČET LŮŽEK 1X, VOZIDLO VYBAVENO ZVS
Další záznamy
ROZCHOD: 1750+1730
[*42: TŘÍDA A50-X
2018/1832AR]
#V.9: EURO 6 AR
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: #13: 2499
#N.1-N.2:6.5 J 16-66 ; 225/65 R16 C 112/110T
M: 3682
VOZIDLO VYBAVENO RADAREM KRÁTKÉHO DOSAHU V PÁSMU 24 GHZ
DNE 03.04.2024 ZAPSÁNA PŘESTAVBA VOZIDLA DLE ROZHODNUTÍ MD Č.J. MD-39169/2021-150/14 HP-0505 - VIZ EL. SPIS.
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVS PRO VOZIDLA S PRÁVEM PŘEDNOSTI V JÍZDĚ.
VOZIDLO JE VYBAVENO 1X LŮŽKO.
POČET MÍST CELKEM DLE FIRMY FOSAN IVANČICE, KTERÁ PŘESTAVBU PROVÁDĚLA JE 9, POČET MÍST K SEZENÍ 8/1X LŮŽKO.
*******************************************************************************************************************

Další ověření (externí odkazy)